Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy suche
Grube
DOLINA DOBRA Kiełbasa krakowska bez konserwantów
Kiełbasa krakowska bez konserwantów DOLINA DOBRA 90g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 414 opinii

DOLINA DOBRA Kiełbasa krakowska bez konserwantów

90 g
DOLINA DOBRA
Polska

Cena8,25 zł
91,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkt bezglutenowy bez konserwantów


Cechy

dobry skład - bez dodatku substancji konserwujących, glutaminianu i fosforanów

QAFP - System Gwarantowanej Jakości Żywności

100 g produktu ze 125 g mięsa

z natury smaczne

własne uprawy, pasze i produkty

chów w zgodzie z dobrymi praktykami

rolnictwo przyjazne klimatowi


DOLINA DOBRA Kiełbasa krakowska bez konserwantów


Produkt dostępny
Data przydatności: około 22 dni
Tagi
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
670.00 kJ
8.0%
Wartość energetyczna (kcal)
160.00 kcal
8.0%
Tłuszcz (g)
8.50 g
12.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.20 g
16.0%
Węglowodany (g)
0.70 g
0.3%
w tym cukry (g)
0.60 g
0.7%
Białko (g)
20.00 g
40.0%
Sól (g)
1.70 g
28.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
414 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
"Dolina dobra" posiada produkty najwyższej jakości
16.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dolina Dobra to wysoka jakość , pyszna kiełbaska, polecam.
23.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię ją, ale mogłaby być bardziej wysuszona
22.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ma wspaniały smak i nie zawiera onserwantów
19.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wysokiej jakości mięso, starannie przyprawione. Mogłaby być bardziej wysuszona
08.02.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna, zupełnie chuda, lekko podsuszona.
03.01.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna ale nienajlepsza
03.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez konserwantów, a to istotne.
28.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra, ale mogła by być bardziej wysuszona
22.10.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze super
01.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry smak, lekki aromat, nie tłusta.
22.07.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Niektóre plasterki mają duże kawałki tłuszczu
11.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra wędlina.
21.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dolina dobra jest dobra!
05.05.2025
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
09.04.2025
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry skład i smak
31.03.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez chrząstek
12.02.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Spoko Kiełbasa np. do tostów
10.02.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna kiełbaska. Zdecydowanie polecam.
10.02.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra paczkowana Kiełbasa
03.02.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
91,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
GOODVALLEY
Marka:
DOLINA DOBRA
EAN:
5908226815031
Cena za kg:
91,67 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
DOLINA DOBRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOODVALLEY
EAN:
5908226815031

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C. Po otwarciu przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. Znak przekreślonego kłosa - PL-082-022


Informacje producenta

Marka

Dolina Dobra


Marka standaryzowana

MarkaDolina Dobra

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Znak przekreślonego kłosa


Opis produktu

Produkt bezglutenowy bez konserwantów


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sucha krakowska

Produkty z kategorii Grube

4.9
z 70 opinii

22% taniej

OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 150 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

150 g
66,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 414 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa krakowska bez konserwantów 90 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa krakowska bez konserwantów

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.8
z 107 opinii
KRAKUS. KIEŁBASA KRAKOWSKA SUCHA PIECZONA 80 g

KRAKUS.

KIEŁBASA KRAKOWSKA SUCHA PIECZONA

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 83 opinii
DOLINA DOBRA Żywiecka 100 g

DOLINA DOBRA

Żywiecka

100 g
85,50 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 208 opinii
SOKOŁÓW Gold Gold kiełbasa krakowska sucha 100 g

SOKOŁÓW Gold

Gold kiełbasa krakowska sucha

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 230 opinii
OLEWNIK Sucha żywiecka z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha żywiecka z szynki

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 155 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 50 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO 80 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO

80 g
169,38 zł/kg
Cena13,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 442 opinii
KRAKUS. Kiełbasa krakowska sucha 250 g

KRAKUS.

Kiełbasa krakowska sucha

250 g
79,40 zł/kg
Cena19,85 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z fileta kurczaka z dodatkiem wieprzowiny 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z fileta kurczaka z dodatkiem wieprzowiny

80 g
96,13 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska bez dodatku konserwantów 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska bez dodatku konserwantów

80 g
89,88 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska high protein 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska high protein

80 g
89,88 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 68 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z pieprzem 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z pieprzem

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 266 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha pieczona 90 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha pieczona

90 g
79,44 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.8
z 110 opinii
SOKOŁÓW Gold Kindziuk - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kindziuk - plastry

100 g
104,50 zł/kg
Cena10,45 zł
Do koszyka
4.9
z 304 opinii
KRAKUS. Kiełbasa żywiecka 230 g

KRAKUS.

Kiełbasa żywiecka

230 g
52,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 107 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z fileta indyka - plastry 90 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z fileta indyka - plastry

90 g
80,56 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 96 opinii
OLEWNIK Mix krakowska 80 g

OLEWNIK

Mix krakowska

80 g
87,38 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
SOKOŁÓW Gold Kiełbasa Żywiecka podsuszana - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kiełbasa Żywiecka podsuszana - plastry

100 g
76,90 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 125 opinii
SOKOŁÓW Gold Kiełbasa krakowska sucha z dziczyzną - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kiełbasa krakowska sucha z dziczyzną - plastry

100 g
82,50 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 68 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha - plastry 150 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha - plastry

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 88 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska pieczona sucha plasterki (120g-180g) 150 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska pieczona sucha plasterki (120g-180g)

~150 g
76,33 zł/kg
Cena11,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 77 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Kiełbasa krakowska (240g-360g) 300 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Kiełbasa krakowska (240g-360g)

~300 g
83,30 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 185 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha bezglutenowa 320 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha bezglutenowa

320 g
61,22 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa krakowska sucha BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa krakowska sucha BIO (240g-360g)

~300 g
83,30 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 14 opinii
GROT Kiełbasa krakowska sucha (136g-204g) 170 g

GROT

Kiełbasa krakowska sucha (136g-204g)

~170 g
75,59 zł/kg
Cena12,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 94 opinii
OLEWNIK Kiełbasa szynkowa wieprzowa 90 g

OLEWNIK

Kiełbasa szynkowa wieprzowa

90 g
76,56 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 141 opinii
KRAKUS. Żywiecka sucha 80 g

KRAKUS.

Żywiecka sucha

80 g
87,38 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 367 opinii
KRAKUS. Krakowska sucha z szynki 80 g

KRAKUS.

Krakowska sucha z szynki

80 g
104,88 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
4.8
z 135 opinii
ŁUKÓW Kiełbasa podsuszana 100 g

ŁUKÓW

Kiełbasa podsuszana

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DOLINA DOBRA

4.9
z 603 opinii

16% taniej

DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 422 opinii
DOLINA DOBRA Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 135 opinii
DOLINA DOBRA Śniadaniowa kiełbaska KABANOS 200 g

DOLINA DOBRA

Śniadaniowa kiełbaska KABANOS

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 2027 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
72,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Szyneczka Dobrusie 100 g

DOLINA DOBRA

Szyneczka Dobrusie

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 539 opinii

20% taniej

DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
37,31 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
17,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 27 opinii
DOLINA DOBRA Serdelki z serem 200 g

DOLINA DOBRA

Serdelki z serem

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 61 opinii
DOLINA DOBRA Winerki 160 g

DOLINA DOBRA

Winerki

160 g
44,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 732 opinii
DOLINA DOBRA Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami 200 g

DOLINA DOBRA

Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 26 opinii
DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno 200 g

DOLINA DOBRA

Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 403 opinii
DOLINA DOBRA Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

DOLINA DOBRA

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
67,98 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 640 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobre 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobre

200 g
31,95 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 2033 opinii
DOLINA DOBRA Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów

100 g
98,20 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,82 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store