Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy suche
Grube
KRAKUS. Krakowska sucha z szynki
Krakowska sucha z szynki KRAKUS. 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 367 opinii

KRAKUS. Krakowska sucha z szynki

80 g
KRAKUS.
Polska

Cena8,39 zł
104,88 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

suszona 5 dni

wieprzowa

dwie wygodne porcje....

146 g mięsa na 100 g produktu

wędzona dymem bukowo-olchowym

wyselekcjonowane mięso z lokalnych gospodarstw


KRAKUS. Krakowska sucha z szynki


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
767.00 kJ
9.1%
Wartość energetyczna (kcal)
182.00 kcal
9.1%
Tłuszcz (g)
6.30 g
9.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.20 g
11.0%
Węglowodany (g)
0.30 g
0.1%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
31.00 g
62.0%
Sól (g)
3.20 g
53.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
367 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
7%
3
1%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna, delikatna, chudziutka
16.07.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna, chuda, lekko podsuszona
09.06.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
chudziutka, ładnie pachnie, smaczna
10.12.2025
1
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jako konserwant producent wykorzystuje azotyn sodu, który jest rakotwórczy
29.10.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna kiełbasa
29.09.2025
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna, chuda, delikatna wędlina, wygodne opakowanie
31.05.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest OK.
11.05.2025
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
aromatyczna, chuda, mięciutka, delikatna, wygodne opakowanie
21.04.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Krakowska sucha zawsze jest mile widziana
12.03.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Chudziutka, smacznai i krucha. Polecam
05.03.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Poprawna pakowana Kiełbasa
03.02.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
09.12.2024
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry produkt
11.11.2024
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczna
23.07.2024
0
0
Izyda
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne szkoda, że nie bez fosforanów.
21.06.2024
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
niezmienny super smak i jakość🔥
15.05.2024
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo amaczna ,pofsuszona i cienko krojona
06.05.2024
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry kąsek
29.03.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię tą kiełbasę ze wzgl. na odpowiadające mi walory smakowe
26.02.2024
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
31.01.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
104,88 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
Marka:
KRAKUS.
EAN:
5900567017181
Cena za kg:
104,88 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
KRAKUS.
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
EAN:
5900567017181

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C. Po otwarciu opakowania spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. Masa netto: 80 g e (2 x 40 g)


Informacje producenta

Marka

Krakus


Marka standaryzowana

MarkaKrakus

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

Krakus - mistrz szynki Tradycja od 1951


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kiełbasa krakowska sucha z szynki

Produkty z kategorii Grube

4.9
z 70 opinii

22% taniej

OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 150 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

150 g
66,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 414 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa krakowska bez konserwantów 90 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa krakowska bez konserwantów

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 230 opinii
OLEWNIK Sucha żywiecka z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha żywiecka z szynki

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 155 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 442 opinii
KRAKUS. Kiełbasa krakowska sucha 250 g

KRAKUS.

Kiełbasa krakowska sucha

250 g
79,40 zł/kg
Cena19,85 zł
Do koszyka
4.9
z 83 opinii
DOLINA DOBRA Żywiecka 100 g

DOLINA DOBRA

Żywiecka

100 g
85,50 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 50 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO 80 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO

80 g
169,38 zł/kg
Cena13,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 266 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha pieczona 90 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha pieczona

90 g
79,44 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.8
z 107 opinii
KRAKUS. KIEŁBASA KRAKOWSKA SUCHA PIECZONA 80 g

KRAKUS.

KIEŁBASA KRAKOWSKA SUCHA PIECZONA

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 108 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z fileta indyka - plastry 90 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z fileta indyka - plastry

90 g
80,56 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 208 opinii
SOKOŁÓW Gold Gold kiełbasa krakowska sucha 100 g

SOKOŁÓW Gold

Gold kiełbasa krakowska sucha

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska bez dodatku konserwantów 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska bez dodatku konserwantów

80 g
89,88 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z fileta kurczaka z dodatkiem wieprzowiny 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z fileta kurczaka z dodatkiem wieprzowiny

80 g
96,13 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 68 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z pieprzem 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z pieprzem

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska high protein 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska high protein

80 g
89,88 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.8
z 110 opinii
SOKOŁÓW Gold Kindziuk - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kindziuk - plastry

100 g
104,50 zł/kg
Cena10,45 zł
Do koszyka
4.9
z 305 opinii
KRAKUS. Kiełbasa żywiecka 230 g

KRAKUS.

Kiełbasa żywiecka

230 g
52,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 185 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha bezglutenowa 320 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha bezglutenowa

320 g
61,22 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
4.9
z 96 opinii
OLEWNIK Mix krakowska 80 g

OLEWNIK

Mix krakowska

80 g
87,38 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
SOKOŁÓW Gold Kiełbasa Żywiecka podsuszana - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kiełbasa Żywiecka podsuszana - plastry

100 g
76,90 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 125 opinii
SOKOŁÓW Gold Kiełbasa krakowska sucha z dziczyzną - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kiełbasa krakowska sucha z dziczyzną - plastry

100 g
82,50 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa krakowska sucha BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa krakowska sucha BIO (240g-360g)

~300 g
83,30 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 68 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha - plastry 150 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha - plastry

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 88 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska pieczona sucha plasterki (120g-180g) 150 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska pieczona sucha plasterki (120g-180g)

~150 g
76,33 zł/kg
Cena11,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 77 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Kiełbasa krakowska (240g-360g) 300 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Kiełbasa krakowska (240g-360g)

~300 g
83,30 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 14 opinii
GROT Kiełbasa krakowska sucha (136g-204g) 170 g

GROT

Kiełbasa krakowska sucha (136g-204g)

~170 g
75,59 zł/kg
Cena12,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 94 opinii
OLEWNIK Kiełbasa szynkowa wieprzowa 90 g

OLEWNIK

Kiełbasa szynkowa wieprzowa

90 g
76,56 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 141 opinii
KRAKUS. Żywiecka sucha 80 g

KRAKUS.

Żywiecka sucha

80 g
87,38 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 367 opinii
KRAKUS. Krakowska sucha z szynki 80 g

KRAKUS.

Krakowska sucha z szynki

80 g
104,88 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
4.8
z 135 opinii
ŁUKÓW Kiełbasa podsuszana 100 g

ŁUKÓW

Kiełbasa podsuszana

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KRAKUS.

4.9
z 1967 opinii

45% taniej

KRAKUS. Szynka eksportowa 120 g

KRAKUS.

Szynka eksportowa

120 g
29,08 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
6,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 183 opinii
KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe 95 g

KRAKUS.

Kabanosy drobiowo-wieprzowe

95 g
55,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,29 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 289 opinii
KRAKUS. Kabanosy 180 g

KRAKUS.

Kabanosy

180 g
69,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 131 opinii
KRAKUS. Kabanosy wieprzowe 95 g

KRAKUS.

Kabanosy wieprzowe

95 g
62,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,89 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 40 opinii
KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe z serem cheddar 95 g

KRAKUS.

Kabanosy drobiowo-wieprzowe z serem cheddar

95 g
68,32 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 1051 opinii
KRAKUS. Szynka od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka od szwagra

90 g
76,11 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 310 opinii
KRAKUS. Szynka krucha od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka krucha od szwagra

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 95 opinii
KRAKUS. Szynka biała od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka biała od szwagra

90 g
81,67 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 651 opinii
KRAKUS. Parówki z szynki 200 g

KRAKUS.

Parówki z szynki

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 255 opinii
KRAKUS. Parówki z piersi kurczaka 200 g

KRAKUS.

Parówki z piersi kurczaka

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 348 opinii
KRAKUS. Szynka eksportowa z piersi kurczaka 100 g

KRAKUS.

Szynka eksportowa z piersi kurczaka

100 g
73,50 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 222 opinii
KRAKUS. Schab Szwagra 90 g

KRAKUS.

Schab Szwagra

90 g
93,89 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 184 opinii
KRAKUS. Szynka w stylu włoskim 140 g

KRAKUS.

Szynka w stylu włoskim

140 g
69,21 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 442 opinii
KRAKUS. Kiełbasa krakowska sucha 250 g

KRAKUS.

Kiełbasa krakowska sucha

250 g
79,40 zł/kg
Cena19,85 zł
Do koszyka
4.9
z 189 opinii
KRAKUS. Kiełbasa myśliwska 270 g

KRAKUS.

Kiełbasa myśliwska

270 g
68,70 zł/kg
Cena18,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 79 opinii
KRAKUS. Mielonka luksusowa 300 g

KRAKUS.

Mielonka luksusowa

300 g
31,63 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store