Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Przekąski i kabanosy
Kabanosy drobiowo-wieprzowe
KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe z serem cheddar
Kabanosy drobiowo wieprzowe z serem cheddar KRAKUS. 95g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 40 opinii

KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe z serem cheddar

95 g
KRAKUS.
Polska

Frisco poleca
Cena6,49 zł
68,32 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

160 g mięsa na 100 g produktu

delikatnie miękkie

sycąca przekąska


KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe z serem cheddar


Produkt dostępny
Dostępne warianty
KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2098.00 kJ
25.0%
Wartość energetyczna (kcal)
506.00 kcal
25.3%
Tłuszcz (g)
42.00 g
60.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
6.00 g
2.3%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Białko (g)
26.00 g
52.0%
Sól (g)
3.80 g
63.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
40 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
15%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, klasyczne kabanosy
26.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
13.08.2024
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry smak i jakość !
06.01.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, idealnie uwędzone, z wyczuwalną nutą sera.
16.10.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak dość specyficzny, nie każdemu będzie odpowiadać, ale ogólnie "zjadliwe"
13.04.2023
0
0
Marcelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
05.04.2023
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.07.2026
0
0
Tamara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2025
0
0
Marcelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.07.2025
0
0
HALINA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2025
0
0
Blandyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
68,32 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
95 g
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
Marka:
KRAKUS.
EAN:
5901784164023
Cena za kg:
68,32 zł/kg
Waga:
95 g
Marka:
KRAKUS.
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
EAN:
5901784164023

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2°C do +25°C Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin. Powstawanie białego nalotu spowodowane jest naturalnym procesem zachodzącym w czasie przechowywania produktu i nie ma negatywnego wpływu na jakość wyrobu. Nie wymaga przechowywania w lodówce


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Krakus


Marka standaryzowana

MarkaKrakus

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Extra cienkie kabanosy

Wariant ser cheddar

Produkty z kategorii Kabanosy drobiowo-wieprzowe

4.9
z 569 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 183 opinii
KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe 95 g

KRAKUS.

Kabanosy drobiowo-wieprzowe

95 g
55,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,29 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 40 opinii
KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe z serem cheddar 95 g

KRAKUS.

Kabanosy drobiowo-wieprzowe z serem cheddar

95 g
68,32 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 62 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Legendarny Classic 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Legendarny Classic

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.7
z 37 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Chilli 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Chilli

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki bekon bbq 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki bekon bbq

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki ser 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki ser

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Indyk 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Indyk

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.6
z 11 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki tajskie 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki tajskie

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
KRAKUS. Kabanosy klasyczne drobiowo-wieprzowe 150 g

KRAKUS.

Kabanosy klasyczne drobiowo-wieprzowe

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
OLEWNIK Kabanosy z gęsiną bezglutenowe 105 g

OLEWNIK

Kabanosy z gęsiną bezglutenowe

105 g
78,57 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
3.7
z 3 opinii
OLEWNIK Kabanosy z wieprzowina i kurczakiem z chrupiącymi pestkami dyni 70 g

OLEWNIK

Kabanosy z wieprzowina i kurczakiem z chrupiącymi pestkami dyni

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
OLEWNIK Kabanosy z wieprzowina i kurczakiem z chrupiacym słonecznikiem 70 g

OLEWNIK

Kabanosy z wieprzowina i kurczakiem z chrupiacym słonecznikiem

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
3.3
z 3 opinii
OLEWNIK Kabanosy z wieprzowina i indykiem z chrupiacym słonecznikiem i siemieniem lnianym 70 g

OLEWNIK

Kabanosy z wieprzowina i indykiem z chrupiacym słonecznikiem i siemieniem lnianym

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KRAKUS.

4.9
z 1961 opinii

45% taniej

KRAKUS. Szynka eksportowa 120 g

KRAKUS.

Szynka eksportowa

120 g
29,08 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
6,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 183 opinii
KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe 95 g

KRAKUS.

Kabanosy drobiowo-wieprzowe

95 g
55,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,29 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 288 opinii
KRAKUS. Kabanosy 180 g

KRAKUS.

Kabanosy

180 g
69,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 131 opinii
KRAKUS. Kabanosy wieprzowe 95 g

KRAKUS.

Kabanosy wieprzowe

95 g
62,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,89 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 1051 opinii
KRAKUS. Szynka od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka od szwagra

90 g
76,11 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 310 opinii
KRAKUS. Szynka krucha od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka krucha od szwagra

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 95 opinii
KRAKUS. Szynka biała od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka biała od szwagra

90 g
81,67 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 651 opinii
KRAKUS. Parówki z szynki 200 g

KRAKUS.

Parówki z szynki

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 255 opinii
KRAKUS. Parówki z piersi kurczaka 200 g

KRAKUS.

Parówki z piersi kurczaka

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 347 opinii
KRAKUS. Szynka eksportowa z piersi kurczaka 100 g

KRAKUS.

Szynka eksportowa z piersi kurczaka

100 g
73,50 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 221 opinii
KRAKUS. Schab Szwagra 90 g

KRAKUS.

Schab Szwagra

90 g
93,89 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 442 opinii
KRAKUS. Kiełbasa krakowska sucha 250 g

KRAKUS.

Kiełbasa krakowska sucha

250 g
79,40 zł/kg
Cena19,85 zł
Do koszyka
4.9
z 184 opinii
KRAKUS. Szynka w stylu włoskim 140 g

KRAKUS.

Szynka w stylu włoskim

140 g
69,21 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 79 opinii
KRAKUS. Mielonka luksusowa 300 g

KRAKUS.

Mielonka luksusowa

300 g
31,63 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2027
4.9
z 189 opinii
KRAKUS. Kiełbasa myśliwska 270 g

KRAKUS.

Kiełbasa myśliwska

270 g
68,70 zł/kg
Cena18,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 263 opinii
KRAKUS. Boczek od szwagra 100 g

KRAKUS.

Boczek od szwagra

100 g
75,90 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store