Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Przekąski i kabanosy
Kabanosy drobiowo-wieprzowe
Berlinki Kabanosy Berlinki Indyk
Kabanosy Berlinki Indyk Berlinki 85g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 29 opinii

Berlinki Kabanosy Berlinki Indyk

85 g
Berlinki
UE

Cena5,69 zł
66,94 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

unikalna receptura

sekretna mieszanka przypraw

wędzona dymem bukowo-olchowym

bez dodatku glutaminianu monosodowego


Berlinki Kabanosy Berlinki Indyk


Produkt dostępny
Dostępne warianty
Berlinki Kabanosy Berlinki Delikatny Kurczak
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1788.00 kJ
21.3%
Wartość energetyczna (kcal)
431.00 kcal
21.6%
Tłuszcz (g)
35.00 g
50.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
6.00 g
2.3%
w tym cukry (g)
2.00 g
2.2%
Białko (g)
23.00 g
46.0%
Sól (g)
3.80 g
63.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
29 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
7%
3
7%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu mi nie smakowały. Kwestia gustu
16.10.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety indycze są suche i dziwne w smaku, nie trafiły w nasz gust jednak najlepsze są drobiowe i wieprzowe
12.03.2025
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, świeże
22.01.2025
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.08.2025
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.05.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,94 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
85 g
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
Marka:
Berlinki
EAN:
5901784166669
Cena za kg:
66,94 zł/kg
Waga:
85 g
Marka:
Berlinki
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
EAN:
5901784166669

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin. Powstawanie białego nalotu spowodowane jest naturalnym procesem zachodzącym w czasie przechowywania produktu i nie ma negatywnego wpływu na jakość wyrobu. Nie wymaga przechowywania w lodówce


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Berlinki


Marka standaryzowana

MarkaBerlinki

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

Są kabanosy i są Berlinki Berlinki - wyjątkowy smak


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kiełbasa

Wariant szlachetny indyk z wieprzowiną

Produkty z kategorii Kabanosy drobiowo-wieprzowe

4.9
z 570 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 183 opinii
KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe 95 g

KRAKUS.

Kabanosy drobiowo-wieprzowe

95 g
55,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,29 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
KRAKUS. Kabanosy klasyczne drobiowo-wieprzowe 150 g

KRAKUS.

Kabanosy klasyczne drobiowo-wieprzowe

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.8
z 40 opinii
KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe z serem cheddar 95 g

KRAKUS.

Kabanosy drobiowo-wieprzowe z serem cheddar

95 g
68,32 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 62 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Legendarny Classic 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Legendarny Classic

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.7
z 37 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Chilli 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Chilli

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki bekon bbq 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki bekon bbq

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki ser 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki ser

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Indyk 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Indyk

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.6
z 11 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki tajskie 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki tajskie

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
OLEWNIK Kabanosy z gęsiną bezglutenowe 105 g

OLEWNIK

Kabanosy z gęsiną bezglutenowe

105 g
78,57 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
3.3
z 3 opinii
OLEWNIK Kabanosy z wieprzowina i indykiem z chrupiacym słonecznikiem i siemieniem lnianym 70 g

OLEWNIK

Kabanosy z wieprzowina i indykiem z chrupiacym słonecznikiem i siemieniem lnianym

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
OLEWNIK Kabanosy z wieprzowina i kurczakiem z chrupiacym słonecznikiem 70 g

OLEWNIK

Kabanosy z wieprzowina i kurczakiem z chrupiacym słonecznikiem

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
3.7
z 3 opinii
OLEWNIK Kabanosy z wieprzowina i kurczakiem z chrupiącymi pestkami dyni 70 g

OLEWNIK

Kabanosy z wieprzowina i kurczakiem z chrupiącymi pestkami dyni

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki Berlinki

4.7
z 30 opinii
Berlinki Berlinki 100% kurczaka 160 g

Berlinki

Berlinki 100% kurczaka

160 g
54,06 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 62 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Legendarny Classic 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Legendarny Classic

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Delikatny Kurczak 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Delikatny Kurczak

85 g
64,59 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.7
z 37 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Chilli 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Chilli

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki bekon bbq 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki bekon bbq

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.8
z 14 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki ostry kurczak 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki ostry kurczak

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki ser 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki ser

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.6
z 11 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki tajskie 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki tajskie

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Kids 75 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Kids

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
Berlinki Berlinki 100% z szynki 185 g

Berlinki

Berlinki 100% z szynki

185 g
48,05 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store