Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Przekąski i kabanosy
Kabanosy drobiowe
Berlinki Kabanosy Berlinki Kids
Kabanosy Berlinki Kids Berlinki 75g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 18 opinii

Berlinki Kabanosy Berlinki Kids

75 g
Berlinki
UE

Cena5,69 zł
75,87 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

oderwij i chwyć pyszną przekąskę

wysoka zawartość białka

o obniżonej zawartości tłuszczu*

bez dodatku fosforanów, barwników, glutaminianu monosodowego, przeciwutleniaczy

*w porównaniu do Berlinki classic kabanosy 30 % mniej tłuszczu


Berlinki Kabanosy Berlinki Kids


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1364.00 kJ
16.2%
Wartość energetyczna (kcal)
328.00 kcal
16.4%
Tłuszcz (g)
24.00 g
34.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
9.60 g
48.0%
Węglowodany (g)
6.00 g
2.3%
w tym cukry (g)
2.00 g
2.2%
Białko (g)
22.00 g
44.0%
Sól (g)
3.50 g
58.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.01.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2024
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2024
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
75,87 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
75 g
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
Marka:
Berlinki
EAN:
5901784166898
Cena za kg:
75,87 zł/kg
Waga:
75 g
Marka:
Berlinki
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
EAN:
5901784166898

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Nie wymaga przechowywania w lodówce Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin. Powstawanie białego nalotu spowodowane jest naturalnym procesem zachodzącym w czasie przechowywania produktu i nie ma negatywnego wpływu na jakość wyrobu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Berlinki


Marka standaryzowana

MarkaBerlinki

Podmarka

Podmarka Kids


O marce

Berlinki Są kabanosy i są Berlinki


Dodatkowe informacje

Zaraz znikamm... Też mi czary!


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość białka

o obniżonej zawartości tłuszczu


Informacje dot. stylu życia

Wysoka zawartość białka

O obniżonej zawartości tłuszczu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kabanosy

Wariant drobiowe

Produkty z kategorii Kabanosy drobiowe

4.9
z 121 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy klasyczne drobiowe 300 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy klasyczne drobiowe

300 g
45,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,59 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 194 opinii
TARCZYŃSKI Gryzzale Kabanoski z kurczaka bezglutenowe 90 g

TARCZYŃSKI Gryzzale

Kabanoski z kurczaka bezglutenowe

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 82 opinii
TARCZYŃSKI Kabanos Exclusive 100% z Kurczaka 90 g

TARCZYŃSKI

Kabanos Exclusive 100% z Kurczaka

90 g
88,78 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Delikatny Kurczak 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Delikatny Kurczak

85 g
64,59 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.8
z 14 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki ostry kurczak 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki ostry kurczak

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.9
z 51 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive GO! Kabanosy drobiowe bezglutenowe 50 g

TARCZYŃSKI Exclusive GO!

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

50 g
95,80 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
TARCZYŃSKI Protein Kabanos z Kurczaka 80 g

TARCZYŃSKI

Protein Kabanos z Kurczaka

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Kids 75 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Kids

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
WASĄG kabanosy drobiowe bio 150 g

WASĄG

kabanosy drobiowe bio

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 1 opinii
OLEWNIK Kabanosy z kurczakiem light 70 g

OLEWNIK

Kabanosy z kurczakiem light

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki Berlinki

4.9
z 62 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Legendarny Classic 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Legendarny Classic

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Delikatny Kurczak 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Delikatny Kurczak

85 g
64,59 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.7
z 37 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Chilli 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Chilli

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki bekon bbq 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki bekon bbq

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.8
z 14 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki ostry kurczak 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki ostry kurczak

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki ser 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki ser

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Indyk 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Indyk

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.6
z 11 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki tajskie 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki tajskie

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
4.7
z 30 opinii
Berlinki Berlinki 100% kurczaka 160 g

Berlinki

Berlinki 100% kurczaka

160 g
54,06 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 37 opinii
Berlinki Berlinki 100% z szynki 185 g

Berlinki

Berlinki 100% z szynki

185 g
48,05 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store