Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Mięso i wędliny
Przekąski i kabanosy

Przekąski i kabanosy

Wróć do Mięso i wędliny

Kabanosy wieprzoweKabanosy drobioweKabanosy drobiowo-wieprzoweSuszona wołowinaPrzekąski



4.9
z 146 opinii
FARMY ROZTOCZA Kabanosy extra BIO (120g-240g) 150 g

FARMY ROZTOCZA

Kabanosy extra BIO (120g-240g)

~150 g
133,27 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

4.9
z 429 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 288 opinii
KRAKUS. Kabanosy 180 g

KRAKUS.

Kabanosy

180 g
69,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 500 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kabanos wiejski 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kabanos wiejski

~150 g
63,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
10,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 107 opinii
TARCZYŃSKI Kabanos klasyczny wieprzowy 300 g

TARCZYŃSKI

Kabanos klasyczny wieprzowy

300 g
45,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,59 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 129 opinii
OLEWNIK Kabanosy myśliwskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy myśliwskie

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka

4.9
z 94 opinii
OLEWNIK Kabanosy krakowskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy krakowskie

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka

4.9
z 107 opinii
TARCZYŃSKI Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe 90 g

TARCZYŃSKI

Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe

90 g
85,44 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka

4.8
z 104 opinii
KRAKUS. Kabanosy klasyczne wieprzowe 150 g

KRAKUS.

Kabanosy klasyczne wieprzowe

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.8
z 20 opinii
STARA WĘDZARNIA KABANOSY STAROPOLSKIE 170 g

STARA WĘDZARNIA

KABANOSY STAROPOLSKIE

170 g
99,94 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

5.0
z 8 opinii
TARCZYŃSKI Protein Kabanos z Szynki 80 g

TARCZYŃSKI

Protein Kabanos z Szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka


4.9
z 225 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy francuskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy francuskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.9
z 115 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy włoskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.9
z 138 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy polskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy polskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.8
z 40 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy amerykańskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy amerykańskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.8
z 131 opinii
KRAKUS. Kabanosy wieprzowe 95 g

KRAKUS.

Kabanosy wieprzowe

95 g
62,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,89 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 7 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive GO! Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 50 g

TARCZYŃSKI Exclusive GO!

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

50 g
105,80 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka


4.9
z 46 opinii
OLEWNIK Kabanosy z cielęciną bezglutenowe 105 g

OLEWNIK

Kabanosy z cielęciną bezglutenowe

105 g
78,57 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka

5.0
z 66 opinii
OLEWNIK Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

OLEWNIK

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
80,86 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka

4.5
z 46 opinii
WIERZEJKI Kabanosy wieprzowe 4 szt. QAFP 200 g

WIERZEJKI

Kabanosy wieprzowe 4 szt. QAFP

~200 g
84,95 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

4.7
z 3 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy Smax na max Papryka 80 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Smax na max Papryka

80 g
99,88 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 121 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy klasyczne drobiowe 300 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy klasyczne drobiowe

300 g
45,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,59 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 194 opinii
TARCZYŃSKI Gryzzale Kabanoski z kurczaka bezglutenowe 90 g

TARCZYŃSKI Gryzzale

Kabanoski z kurczaka bezglutenowe

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka

4.9
z 19 opinii
TARCZYŃSKI Protein Kabanos z Kurczaka 80 g

TARCZYŃSKI

Protein Kabanos z Kurczaka

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka

4.9
z 51 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive GO! Kabanosy drobiowe bezglutenowe 50 g

TARCZYŃSKI Exclusive GO!

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

50 g
95,80 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka

4.9
z 38 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Delikatny Kurczak 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Delikatny Kurczak

85 g
64,59 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

4.8
z 14 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki ostry kurczak 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki ostry kurczak

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka

4.9
z 82 opinii
TARCZYŃSKI Kabanos Exclusive 100% z Kurczaka 90 g

TARCZYŃSKI

Kabanos Exclusive 100% z Kurczaka

90 g
88,78 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 18 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Kids 75 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Kids

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
OLEWNIK Kabanosy z kurczakiem light 70 g

OLEWNIK

Kabanosy z kurczakiem light

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.9
z 569 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 183 opinii
KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe 95 g

KRAKUS.

Kabanosy drobiowo-wieprzowe

95 g
55,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,29 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 71 opinii
KRAKUS. Kabanosy klasyczne drobiowo-wieprzowe 150 g

KRAKUS.

Kabanosy klasyczne drobiowo-wieprzowe

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka


4.9
z 62 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Legendarny Classic 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Legendarny Classic

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka

4.7
z 37 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Chilli 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Chilli

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka

4.8
z 26 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki bekon bbq 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki bekon bbq

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka

5.0
z 20 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki ser 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki ser

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka

4.6
z 11 opinii
Berlinki Kabanosy berlinki tajskie 85 g

Berlinki

Kabanosy berlinki tajskie

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka

4.8
z 29 opinii
Berlinki Kabanosy Berlinki Indyk 85 g

Berlinki

Kabanosy Berlinki Indyk

85 g
66,94 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka


4.8
z 40 opinii
KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe z serem cheddar 95 g

KRAKUS.

Kabanosy drobiowo-wieprzowe z serem cheddar

95 g
68,32 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka

4.9
z 45 opinii
OLEWNIK Kabanosy z gęsiną bezglutenowe 105 g

OLEWNIK

Kabanosy z gęsiną bezglutenowe

105 g
78,57 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka

3.3
z 3 opinii
OLEWNIK Kabanosy z wieprzowina i indykiem z chrupiacym słonecznikiem i siemieniem lnianym 70 g

OLEWNIK

Kabanosy z wieprzowina i indykiem z chrupiacym słonecznikiem i siemieniem lnianym

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

3.7
z 3 opinii
OLEWNIK Kabanosy z wieprzowina i kurczakiem z chrupiącymi pestkami dyni 70 g

OLEWNIK

Kabanosy z wieprzowina i kurczakiem z chrupiącymi pestkami dyni

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
OLEWNIK Kabanosy z wieprzowina i kurczakiem z chrupiacym słonecznikiem 70 g

OLEWNIK

Kabanosy z wieprzowina i kurczakiem z chrupiacym słonecznikiem

70 g
99,86 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.8
z 20 opinii
JACK LINK'S Beef Jerky Original 25 g

JACK LINK'S

Beef Jerky Original

25 g
459,60 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027

4.9
z 14 opinii
JACK LINK'S Beef Jerky Teriyaki 25 g

JACK LINK'S

Beef Jerky Teriyaki

25 g
463,60 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027

5.0
z 11 opinii
JACK LINK'S Beef Jerky Sweet & Hot 25 g

JACK LINK'S

Beef Jerky Sweet & Hot

25 g
527,60 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2027

4.6
z 15 opinii
SOKOŁÓW High protein beef jerky 25 g

SOKOŁÓW

High protein beef jerky

25 g
418,00 zł/kg
Cena10,45 zł
Do koszyka

4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka

4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 38 opinii
SOKOŁÓW High protein salami chips crispy 25 g

SOKOŁÓW

High protein salami chips crispy

25 g
255,60 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka

4.7
z 15 opinii
SOKOŁÓW High protein mini snacki wędzone 60g 60 g

SOKOŁÓW

High protein mini snacki wędzone 60g

60 g
129,83 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka


4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Cheddar 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Cheddar

95 g
85,79 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka

4.6
z 10 opinii
Nowość
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Barbecue 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Barbecue

95 g
77,37 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka

4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Suszone Pomidory 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Suszone Pomidory

95 g
82,00 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka

5.0
z 14 opinii
JACK LINK'S Ham Snack 25 g

JACK LINK'S

Ham Snack

25 g
454,00 zł/kg
Cena11,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027

4.9
z 15 opinii
ARGAL Fuet mini snack 50 g

ARGAL

Fuet mini snack

50 g
139,80 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

5.0
z 8 opinii
ARGAL Chorizo sticks 150 g

ARGAL

Chorizo sticks

150 g
104,60 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka


4.7
z 12 opinii
ARGAL chorizo mini snack 50 g

ARGAL

chorizo mini snack

50 g
167,80 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka

4.6
z 5 opinii
ARGAL Pałeczki Fuet 150 g

ARGAL

Pałeczki Fuet

150 g
119,93 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

4.9
z 11 opinii
WASĄG Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g 90 g

WASĄG

Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g

90 g
177,67 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

5.0
z 22 opinii
WASĄG Kabanosy wieprzowe BIO 150 g

WASĄG

Kabanosy wieprzowe BIO

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

5.0
z 9 opinii
WASĄG kabanosy drobiowe bio 150 g

WASĄG

kabanosy drobiowe bio

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

4.7
z 82 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Kabanosy wieprzowe (200g-300g) 250 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Kabanosy wieprzowe (200g-300g)

~250 g
94,36 zł/kg
Cena23,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store