Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Przekąski i kabanosy
Przekąski
SOKOŁÓW High protein salami chips crispy
High protein salami chips crispy SOKOŁÓW 25g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 38 opinii

SOKOŁÓW High protein salami chips crispy

25 g
SOKOŁÓW
Polska

Cena6,39 zł
255,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
SOKOŁÓW High protein beef jerky
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
38 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione
19.10.2025
0
0
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupiłem pierwszy raz i chyba znowu kupię
08.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smaczna i zdrowa przekąska dla dzieciaków czy w trase, super alternatywa dla zwykłych chipsów
26.02.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, chrupiące
21.01.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
07.03.2024
0
0
Kimberly
zweryfikowano
Zgłaszam
Makes a good snack
22.01.2024
1
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Zdzisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.04.2026
0
0
Błażej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Raman
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.02.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Błażej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
255,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
25 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562018626
Cena za kg:
255,60 zł/kg
Waga:
25 g
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562018626

Produkty z kategorii Przekąski

4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
SOKOŁÓW High protein salami chips crispy 25 g

SOKOŁÓW

High protein salami chips crispy

25 g
255,60 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Cheddar 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Cheddar

95 g
85,79 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
4.6
z 10 opinii
Nowość
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Barbecue 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Barbecue

95 g
77,37 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Suszone Pomidory 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Suszone Pomidory

95 g
82,00 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.7
z 15 opinii
SOKOŁÓW High protein mini snacki wędzone 60g 60 g

SOKOŁÓW

High protein mini snacki wędzone 60g

60 g
129,83 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
JACK LINK'S Ham Snack 25 g

JACK LINK'S

Ham Snack

25 g
454,00 zł/kg
Cena11,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.9
z 15 opinii
ARGAL Fuet mini snack 50 g

ARGAL

Fuet mini snack

50 g
139,80 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
ARGAL Chorizo sticks 150 g

ARGAL

Chorizo sticks

150 g
104,60 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
4.7
z 12 opinii
ARGAL chorizo mini snack 50 g

ARGAL

chorizo mini snack

50 g
167,80 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
4.6
z 5 opinii
ARGAL Pałeczki Fuet 150 g

ARGAL

Pałeczki Fuet

150 g
119,93 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 655 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 171 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 16 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 430 opinii
SOKOŁÓW Mięso mielone wołowe 400 g

SOKOŁÓW

Mięso mielone wołowe

400 g
47,47 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store