Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Przekąski i kabanosy
Przekąski
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Cheddar
Kabanosy Nadziane Cheddar TARCZYŃSKI 95g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 23 opinii

TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Cheddar

95 g
TARCZYŃSKI
Polska

Cena8,15 zł
85,79 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Barbecue
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.05.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2025
0
0
Nazar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.04.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
85,79 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
95 g
Dostawca:
TARCZYŃSKI
Marka:
TARCZYŃSKI
EAN:
5908230533228
Cena za kg:
85,79 zł/kg
Waga:
95 g
Marka:
TARCZYŃSKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TARCZYŃSKI
EAN:
5908230533228

Produkty z kategorii Przekąski

4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
SOKOŁÓW High protein salami chips crispy 25 g

SOKOŁÓW

High protein salami chips crispy

25 g
255,60 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Cheddar 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Cheddar

95 g
85,79 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
4.6
z 10 opinii
Nowość
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Barbecue 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Barbecue

95 g
77,37 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Suszone Pomidory 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Suszone Pomidory

95 g
82,00 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.7
z 15 opinii
SOKOŁÓW High protein mini snacki wędzone 60g 60 g

SOKOŁÓW

High protein mini snacki wędzone 60g

60 g
129,83 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
JACK LINK'S Ham Snack 25 g

JACK LINK'S

Ham Snack

25 g
454,00 zł/kg
Cena11,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.9
z 15 opinii
ARGAL Fuet mini snack 50 g

ARGAL

Fuet mini snack

50 g
139,80 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
ARGAL Chorizo sticks 150 g

ARGAL

Chorizo sticks

150 g
104,60 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
4.7
z 12 opinii
ARGAL chorizo mini snack 50 g

ARGAL

chorizo mini snack

50 g
167,80 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
4.6
z 5 opinii
ARGAL Pałeczki Fuet 150 g

ARGAL

Pałeczki Fuet

150 g
119,93 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

Produkty marki TARCZYŃSKI

4.9
z 569 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 429 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 107 opinii
TARCZYŃSKI Kabanos klasyczny wieprzowy 300 g

TARCZYŃSKI

Kabanos klasyczny wieprzowy

300 g
45,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,59 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 121 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy klasyczne drobiowe 300 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy klasyczne drobiowe

300 g
45,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,59 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 148 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z fileta z kurczaka bezglutenowe 180 g

TARCZYŃSKI

Parówki z fileta z kurczaka bezglutenowe

180 g
42,17 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 60 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Szynka wieprzowa wędzona - plastry 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Szynka wieprzowa wędzona - plastry

~150 g
113,27 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 727 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z szynki bezglutenowe 220 g

TARCZYŃSKI

Parówki z szynki bezglutenowe

220 g
36,32 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 102 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Indyk z kotła 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Indyk z kotła

~150 g
122,33 zł/kg
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 598 opinii
TARCZYŃSKI Naturalnie Parówki 100% z szynki bezglutenowe 200 g

TARCZYŃSKI Naturalnie

Parówki 100% z szynki bezglutenowe

200 g
46,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 107 opinii
TARCZYŃSKI Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe 90 g

TARCZYŃSKI

Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe

90 g
85,44 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 332 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z fileta z indyka bezglutenowe 160 g

TARCZYŃSKI

Parówki z fileta z indyka bezglutenowe

160 g
48,06 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 194 opinii
TARCZYŃSKI Gryzzale Kabanoski z kurczaka bezglutenowe 90 g

TARCZYŃSKI Gryzzale

Kabanoski z kurczaka bezglutenowe

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
TARCZYŃSKI Protein Kabanos z Kurczaka 80 g

TARCZYŃSKI

Protein Kabanos z Kurczaka

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
TARCZYŃSKI Protein Kabanos z Szynki 80 g

TARCZYŃSKI

Protein Kabanos z Szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Rośllinne kabanosy 90 g

TARCZYŃSKI

Rośllinne kabanosy

90 g
95,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.9
z 51 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive GO! Kabanosy drobiowe bezglutenowe 50 g

TARCZYŃSKI Exclusive GO!

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

50 g
95,80 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store