Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Przekąski i kabanosy
Kabanosy wieprzowe
TARCZYŃSKI Kabanos klasyczny wieprzowy
Kabanos klasyczny wieprzowy TARCZYŃSKI 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 107 opinii

TARCZYŃSKI Kabanos klasyczny wieprzowy

300 g
TARCZYŃSKI
Polska

Promocja
Cena promocyjna13,59 zł
45,30 zł/kg
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (3% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Czy wiesz, że... Mięso jest źródłem białka Białko to bardzo ważny składnik odżywczy Wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu* Spróbuj jak pyszna i wartościowa może być twoja przekąska Produkt bezglutenowy *Pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej oraz zdrowych kości. Korzystny efekt występuje przy spożywaniu produktu w ramach zróżnicowanej i zrównoważonej diety, która wraz ze zdrowym trybem życia jest bardzo ważna dla zachowania zdrowia.


Cechy

idealne do posiłku

źródło białka

bez dodatku barwników, fosforanów


TARCZYŃSKI Kabanos klasyczny wieprzowy


Produkt dostępny
Dostępne warianty
TARCZYŃSKI Kabanosy klasyczne drobiowe
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
107 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
7%
3
0%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Antoni
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszne kabanosy
04.06.2026
0
0
Jarosław Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry smak.
07.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne kabanosy
19.02.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry smak,długi termin przydatności
02.09.2024
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
gumowe i niedobre
28.08.2024
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dosyć dobre wśród innych wędlin
24.07.2024
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, do brze przyprawiony
24.07.2024
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Duże, grubsze i smaczne
16.02.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
kiedyś były lepsze
14.11.2023
0
0
Radosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
10.04.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Skład nie najgorszy. Smaczne.
28.03.2023
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże i smaczne
19.03.2023
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, nadaje się na różne okazje.
19.11.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
09.11.2022
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
16.07.2022
0
0
Radosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeśli chodzi o jakość to nie ma sobie równych.
11.06.2022
0
0
Radosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
20.04.2022
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Naprawdę są smaczne i dobrej jakości. Bez żadnych obaw, wędlina jest zapakowana prawidłowo. Takie smaczne wędliny warto kupić.
10.04.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Naprawdę są smaczne i dobrej jakości.
30.03.2022
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały smak, najlepsza dla mnie.
22.03.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
45,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
TARCZYŃSKI
Marka:
TARCZYŃSKI
EAN:
5908230529429
Cena za kg:
45,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
TARCZYŃSKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TARCZYŃSKI
EAN:
5908230529429

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do: data i numer partii podane na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +25 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 2 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Tarczyński


Marka standaryzowana

MarkaTarczyński

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Czy wiesz, że... Mięso jest źródłem białka Białko to bardzo ważny składnik odżywczy Wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu* Spróbuj jak pyszna i wartościowa może być twoja przekąska Produkt bezglutenowy *Pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej oraz zdrowych kości. Korzystny efekt występuje przy spożywaniu produktu w ramach zróżnicowanej i zrównoważonej diety, która wraz ze zdrowym trybem życia jest bardzo ważna dla zachowania zdrowia.


O producencie

Polska Rodzinna Firma


Oświadczenia żywieniowe

źródło białka


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Functional Name Kabanosy klasyczne

Variant wieprzowe

Produkty z kategorii Kabanosy wieprzowe

4.9
z 429 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 288 opinii
KRAKUS. Kabanosy 180 g

KRAKUS.

Kabanosy

180 g
69,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 500 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kabanos wiejski 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kabanos wiejski

~150 g
63,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
10,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 107 opinii
TARCZYŃSKI Kabanos klasyczny wieprzowy 300 g

TARCZYŃSKI

Kabanos klasyczny wieprzowy

300 g
45,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,59 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 146 opinii
FARMY ROZTOCZA Kabanosy extra BIO (120g-240g) 150 g

FARMY ROZTOCZA

Kabanosy extra BIO (120g-240g)

~150 g
133,27 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 129 opinii
OLEWNIK Kabanosy myśliwskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy myśliwskie

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
OLEWNIK Kabanosy krakowskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy krakowskie

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 107 opinii
TARCZYŃSKI Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe 90 g

TARCZYŃSKI

Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe

90 g
85,44 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.8
z 104 opinii
KRAKUS. Kabanosy klasyczne wieprzowe 150 g

KRAKUS.

Kabanosy klasyczne wieprzowe

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
STARA WĘDZARNIA KABANOSY STAROPOLSKIE 170 g

STARA WĘDZARNIA

KABANOSY STAROPOLSKIE

170 g
99,94 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
TARCZYŃSKI Protein Kabanos z Szynki 80 g

TARCZYŃSKI

Protein Kabanos z Szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 225 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy francuskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy francuskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 115 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy włoskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 138 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy polskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy polskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 40 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy amerykańskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy amerykańskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 131 opinii
KRAKUS. Kabanosy wieprzowe 95 g

KRAKUS.

Kabanosy wieprzowe

95 g
62,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,89 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive GO! Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 50 g

TARCZYŃSKI Exclusive GO!

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

50 g
105,80 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
WASĄG Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g 90 g

WASĄG

Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g

90 g
177,67 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 46 opinii
OLEWNIK Kabanosy z cielęciną bezglutenowe 105 g

OLEWNIK

Kabanosy z cielęciną bezglutenowe

105 g
78,57 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
5.0
z 66 opinii
OLEWNIK Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

OLEWNIK

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
80,86 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
WASĄG Kabanosy wieprzowe BIO 150 g

WASĄG

Kabanosy wieprzowe BIO

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.5
z 46 opinii
WIERZEJKI Kabanosy wieprzowe 4 szt. QAFP 200 g

WIERZEJKI

Kabanosy wieprzowe 4 szt. QAFP

~200 g
84,95 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.7
z 82 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Kabanosy wieprzowe (200g-300g) 250 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Kabanosy wieprzowe (200g-300g)

~250 g
94,36 zł/kg
Cena23,59 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy Smax na max Papryka 80 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Smax na max Papryka

80 g
99,88 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Produkty marki TARCZYŃSKI

4.9
z 569 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 429 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 121 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy klasyczne drobiowe 300 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy klasyczne drobiowe

300 g
45,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,59 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 148 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z fileta z kurczaka bezglutenowe 180 g

TARCZYŃSKI

Parówki z fileta z kurczaka bezglutenowe

180 g
42,17 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 60 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Szynka wieprzowa wędzona - plastry 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Szynka wieprzowa wędzona - plastry

~150 g
113,27 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 727 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z szynki bezglutenowe 220 g

TARCZYŃSKI

Parówki z szynki bezglutenowe

220 g
36,32 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 102 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Indyk z kotła 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Indyk z kotła

~150 g
122,33 zł/kg
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 598 opinii
TARCZYŃSKI Naturalnie Parówki 100% z szynki bezglutenowe 200 g

TARCZYŃSKI Naturalnie

Parówki 100% z szynki bezglutenowe

200 g
46,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 107 opinii
TARCZYŃSKI Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe 90 g

TARCZYŃSKI

Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe

90 g
85,44 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 332 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z fileta z indyka bezglutenowe 160 g

TARCZYŃSKI

Parówki z fileta z indyka bezglutenowe

160 g
48,06 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 194 opinii
TARCZYŃSKI Gryzzale Kabanoski z kurczaka bezglutenowe 90 g

TARCZYŃSKI Gryzzale

Kabanoski z kurczaka bezglutenowe

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
TARCZYŃSKI Protein Kabanos z Kurczaka 80 g

TARCZYŃSKI

Protein Kabanos z Kurczaka

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
TARCZYŃSKI Protein Kabanos z Szynki 80 g

TARCZYŃSKI

Protein Kabanos z Szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Rośllinne kabanosy 90 g

TARCZYŃSKI

Rośllinne kabanosy

90 g
95,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.9
z 51 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive GO! Kabanosy drobiowe bezglutenowe 50 g

TARCZYŃSKI Exclusive GO!

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

50 g
95,80 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive GO! Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 50 g

TARCZYŃSKI Exclusive GO!

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

50 g
105,80 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store