Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Przekąski i kabanosy
Kabanosy wieprzowe
WASĄG Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g
Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g WASĄG 90g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 11 opinii

WASĄG Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g

90 g
WASĄG
Polska

Cena15,99 zł
177,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 20 dni
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Angelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszne kabanosy!
14.04.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, prawdziwe!🤩
19.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Bronisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
1
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.11.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.10.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
177,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
WASĄG
EAN:
5904553999451
Cena za kg:
177,67 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
WASĄG
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
5904553999451

Produkty z kategorii Kabanosy wieprzowe

4.9
z 429 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 500 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kabanos wiejski 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kabanos wiejski

~150 g
63,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
10,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 289 opinii
KRAKUS. Kabanosy 180 g

KRAKUS.

Kabanosy

180 g
69,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 107 opinii
TARCZYŃSKI Kabanos klasyczny wieprzowy 300 g

TARCZYŃSKI

Kabanos klasyczny wieprzowy

300 g
45,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,59 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 131 opinii
KRAKUS. Kabanosy wieprzowe 95 g

KRAKUS.

Kabanosy wieprzowe

95 g
62,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,89 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 108 opinii
TARCZYŃSKI Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe 90 g

TARCZYŃSKI

Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe

90 g
85,44 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 146 opinii
FARMY ROZTOCZA Kabanosy extra BIO (120g-240g) 150 g

FARMY ROZTOCZA

Kabanosy extra BIO (120g-240g)

~150 g
133,27 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 225 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy francuskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy francuskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 115 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy włoskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 40 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy amerykańskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy amerykańskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 138 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy polskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy polskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 129 opinii
OLEWNIK Kabanosy myśliwskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy myśliwskie

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
OLEWNIK Kabanosy krakowskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy krakowskie

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
STARA WĘDZARNIA KABANOSY STAROPOLSKIE 170 g

STARA WĘDZARNIA

KABANOSY STAROPOLSKIE

170 g
99,94 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive GO! Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 50 g

TARCZYŃSKI Exclusive GO!

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

50 g
105,80 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
4.8
z 104 opinii
KRAKUS. Kabanosy klasyczne wieprzowe 150 g

KRAKUS.

Kabanosy klasyczne wieprzowe

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
TARCZYŃSKI Protein Kabanos z Szynki 80 g

TARCZYŃSKI

Protein Kabanos z Szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
OLEWNIK Kabanosy z cielęciną bezglutenowe 105 g

OLEWNIK

Kabanosy z cielęciną bezglutenowe

105 g
78,57 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
5.0
z 66 opinii
OLEWNIK Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

OLEWNIK

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
80,86 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
WASĄG Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g 90 g

WASĄG

Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g

90 g
177,67 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 22 opinii
WASĄG Kabanosy wieprzowe BIO 150 g

WASĄG

Kabanosy wieprzowe BIO

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.5
z 46 opinii
WIERZEJKI Kabanosy wieprzowe 4 szt. QAFP 200 g

WIERZEJKI

Kabanosy wieprzowe 4 szt. QAFP

~200 g
84,95 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.7
z 82 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Kabanosy wieprzowe (200g-300g) 250 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Kabanosy wieprzowe (200g-300g)

~250 g
94,36 zł/kg
Cena23,59 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy Smax na max Papryka 80 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Smax na max Papryka

80 g
99,88 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WASĄG

4.8
z 217 opinii
WASĄG Kiełbaski roztoczańskie BIO 115 g

WASĄG

Kiełbaski roztoczańskie BIO

115 g
84,78 zł/kg
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.1
z 7 opinii
WASĄG kiełbaski z filetem bio 115 g

WASĄG

kiełbaski z filetem bio

115 g
226,00 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 89 opinii
WASĄG Parówki z indyka BIO 150 g

WASĄG

Parówki z indyka BIO

150 g
171,93 zł/kg
Cena25,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 18 opinii
WASĄG parówki z kurczaka bio 150 g

WASĄG

parówki z kurczaka bio

150 g
159,93 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.7
z 38 opinii
WASĄG kaszanka pieczona bio 300 g

WASĄG

kaszanka pieczona bio

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 38 opinii
WASĄG Wołoszynka bio 90 g

WASĄG

Wołoszynka bio

90 g
191,00 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 55 opinii
WASĄG Schab pieczony plastry BIO 90 g

WASĄG

Schab pieczony plastry BIO

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.5
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa wiejska BIO 200 g 200 g

WASĄG

Kiełbasa wiejska BIO 200 g

200 g
129,95 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa chłopska bio 200 g

WASĄG

Kiełbasa chłopska bio

200 g
139,95 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.7
z 161 opinii
WASĄG Boczek wędzony, parzony BIO (280g-420g) 350 g

WASĄG

Boczek wędzony, parzony BIO (280g-420g)

~350 g
99,97 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 21 opinii
WASĄG Parówki drobiowe BIO 4 szt. 240 g

WASĄG

Parówki drobiowe BIO 4 szt.

240 g
158,29 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 7 opinii
WASĄG Parówki z cielęciną BIO 240 g 240 g

WASĄG

Parówki z cielęciną BIO 240 g

240 g
97,04 zł/kg
Cena23,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 87 opinii
WASĄG Kiełbasa biała parzona BIO 5 szt. 485 g

WASĄG

Kiełbasa biała parzona BIO 5 szt.

485 g
77,51 zł/kg
Cena37,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 9 opinii
WASĄG kabanosy drobiowe bio 150 g

WASĄG

kabanosy drobiowe bio

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 22 opinii
WASĄG Kabanosy wieprzowe BIO 150 g

WASĄG

Kabanosy wieprzowe BIO

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 49 opinii
WASĄG Parówki wieprzowe BIO 5szt. 320 g

WASĄG

Parówki wieprzowe BIO 5szt.

320 g
81,22 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store