Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy cienkie
Kiełbaski klasyczne
WASĄG Kiełbaski roztoczańskie BIO
Kiełbaski roztoczańskie BIO WASĄG 115g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 217 opinii

WASĄG Kiełbaski roztoczańskie BIO

115 g
WASĄG

Cena9,75 zł
84,78 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Dostępne warianty
WASĄG kiełbaski z filetem bio
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
217 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
12%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smak i jakość BIO.
22.10.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuje regularnie, bardzo dobre
21.02.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
26.08.2024
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
"Plastikowe" w smaku.
20.08.2024
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Niby produkt ECO, a na liście składników ląduje chemiczna substancja konserwująca. Czuję się tym wprowadzona w błąd, bo naprawdę da się wyprodukować w tej cenie kiełbaski bez polepszaczy
12.08.2024
3
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Są super! Moje ulubione. Takie miękie kabanosy
30.07.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubione
21.06.2024
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Klasa!
20.06.2024
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre.
20.05.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, kruche. Z wody wychodzą słabo, bo tracą na objętości i kruchości
01.04.2024
0
0
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre kiełbaski, świetna alternatywa dla parówek
08.03.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszne kiełbaski, po podgrzaniu w wodzie mają skórkę chrupiąca jak w filmie Makłowicza
23.01.2024
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne choć na zdjęciu wyglądały na większe ;-) Polecam
29.11.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
zawsze na gorąco z musztardą i sałatką z pomidorów
28.11.2023
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Aromat i świeżość
30.10.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne kiełbaski, dobre i na patelnię, i na grilla.
28.10.2023
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna i dobry sklad
23.10.2023
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne kiełbaski
11.10.2023
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
03.10.2023
0
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
02.10.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
84,78 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
115 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
WASĄG
EAN:
5906395827534
Cena za kg:
84,78 zł/kg
Waga:
115 g
Marka:
WASĄG
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
5906395827534

Produkty z kategorii Kiełbaski klasyczne

4.9
z 604 opinii

16% taniej

DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 136 opinii
DOLINA DOBRA Śniadaniowa kiełbaska KABANOS 200 g

DOLINA DOBRA

Śniadaniowa kiełbaska KABANOS

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 62 opinii
JBB BAŁDYGA Mini kiełbaski drobiowe z filetem bez osłonki 180 g

JBB BAŁDYGA

Mini kiełbaski drobiowe z filetem bez osłonki

180 g
34,72 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 95 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbaski mini bez osłonki 180 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbaski mini bez osłonki

180 g
34,72 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 28 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki 200 g

DOLINA DOBRA

Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki

200 g
44,75 zł/kg
Cena8,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 217 opinii
WASĄG Kiełbaski roztoczańskie BIO 115 g

WASĄG

Kiełbaski roztoczańskie BIO

115 g
84,78 zł/kg
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.1
z 7 opinii
WASĄG kiełbaski z filetem bio 115 g

WASĄG

kiełbaski z filetem bio

115 g
226,00 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 110 opinii
MORLINY Ślązerki 240 g

MORLINY

Ślązerki

240 g
49,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 173 opinii
OLEWNIK Kiełbaski krakowskie z szynki 200 g

OLEWNIK

Kiełbaski krakowskie z szynki

200 g
48,45 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 11 opinii
INDYKPOL Kiełbaski szlachetne 700 g

INDYKPOL

Kiełbaski szlachetne

~700 g
32,56 zł/kg
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

Produkty marki WASĄG

4.1
z 7 opinii
WASĄG kiełbaski z filetem bio 115� g

WASĄG

kiełbaski z filetem bio

115 g
226,00 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 89 opinii
WASĄG Parówki z indyka BIO 150 g

WASĄG

Parówki z indyka BIO

150 g
171,93 zł/kg
Cena25,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 18 opinii
WASĄG parówki z kurczaka bio 150 g

WASĄG

parówki z kurczaka bio

150 g
159,93 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.7
z 38 opinii
WASĄG kaszanka pieczona bio 300 g

WASĄG

kaszanka pieczona bio

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.7
z 161 opinii
WASĄG Boczek wędzony, parzony BIO (280g-420g) 350 g

WASĄG

Boczek wędzony, parzony BIO (280g-420g)

~350 g
99,97 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 55 opinii
WASĄG Schab pieczony plastry BIO 90 g

WASĄG

Schab pieczony plastry BIO

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 11 opinii
WASĄG Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g 90 g

WASĄG

Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g

90 g
177,67 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.8
z 38 opinii
WASĄG Wołoszynka bio 90 g

WASĄG

Wołoszynka bio

90 g
191,00 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.5
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa wiejska BIO 200 g 200 g

WASĄG

Kiełbasa wiejska BIO 200 g

200 g
129,95 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa chłopska bio 200 g

WASĄG

Kiełbasa chłopska bio

200 g
139,95 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 87 opinii
WASĄG Kiełbasa biała parzona BIO 5 szt. 485 g

WASĄG

Kiełbasa biała parzona BIO 5 szt.

485 g
77,51 zł/kg
Cena37,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 9 opinii
WASĄG kabanosy drobiowe bio 150 g

WASĄG

kabanosy drobiowe bio

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 22 opinii
WASĄG Kabanosy wieprzowe BIO 150 g

WASĄG

Kabanosy wieprzowe BIO

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 7 opinii
WASĄG Parówki z cielęciną BIO 240 g 240 g

WASĄG

Parówki z cielęciną BIO 240 g

240 g
97,04 zł/kg
Cena23,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 21 opinii
WASĄG Parówki drobiowe BIO 4 szt. 240 g

WASĄG

Parówki drobiowe BIO 4 szt.

240 g
158,29 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 49 opinii
WASĄG Parówki wieprzowe BIO 5szt. 320 g

WASĄG

Parówki wieprzowe BIO 5szt.

320 g
81,22 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store