Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy cienkie
Kiełbaski klasyczne
DOLINA DOBRA Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki
Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki DOLINA DOBRA 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 28 opinii

DOLINA DOBRA Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki

200 g
DOLINA DOBRA
Polska

Cena8,95 zł
44,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

moc naturalnego białka

100 % polskiej szynki

40 g białka z mięsa w paczce

bez konserwantów

własne uprawy pasze i produkty

chów w zgodzie z dobrymi praktykami

rolnictwo przyjazne klimatowi


DOLINA DOBRA Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki


Produkt dostępny
Data przydatności: około 17 dni
Tagi
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
806.00 kJ
9.6%
Wartość energetyczna (kcal)
193.00 kcal
9.7%
Tłuszcz (g)
12.00 g
17.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.70 g
23.5%
Węglowodany (g)
1.30 g
0.5%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Białko (g)
20.00 g
40.0%
Sól (g)
1.90 g
31.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️Doskonałe. Bardo nam smakowały, kupimy jeszcze nie raz. Na pewno
15.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, dobry skład
16.10.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Gracjana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
GOODVALLEY
Marka:
DOLINA DOBRA
EAN:
5908226816779
Cena za kg:
44,75 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
DOLINA DOBRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOODVALLEY
EAN:
5908226816779

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C. Po otwarciu przechowywać w temperaturze od 0°C do +6°C i spożyć w ciągu 24 godzin. Należy spożyć do:/Numer partii:/Patrz nadruk na opakowaniu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Znak przekreślonego kłosa - PL-082-038 Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Dolina Dobra


Marka standaryzowana

MarkaDolina Dobra

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Znak przekreślonego kłosa


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kiełbaski

Produkty z kategorii Kiełbaski klasyczne

4.9
z 62 opinii
JBB BAŁDYGA Mini kiełbaski drobiowe z filetem bez osłonki 180 g

JBB BAŁDYGA

Mini kiełbaski drobiowe z filetem bez osłonki

180 g
34,72 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 95 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbaski mini bez osłonki 180 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbaski mini bez osłonki

180 g
34,72 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 604 opinii
DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
53,25 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 136 opinii
DOLINA DOBRA Śniadaniowa kiełbaska KABANOS 200 g

DOLINA DOBRA

Śniadaniowa kiełbaska KABANOS

200 g
47,45 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 28 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki 200 g

DOLINA DOBRA

Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki

200 g
44,75 zł/kg
Cena8,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 217 opinii
WASĄG Kiełbaski roztoczańskie BIO 115 g

WASĄG

Kiełbaski roztoczańskie BIO

115 g
84,78 zł/kg
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.1
z 7 opinii
WASĄG kiełbaski z filetem bio 115 g

WASĄG

kiełbaski z filetem bio

115 g
226,00 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 173 opinii
OLEWNIK Kiełbaski krakowskie z szynki 200 g

OLEWNIK

Kiełbaski krakowskie z szynki

200 g
48,45 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 110 opinii
MORLINY Ślązerki 240 g

MORLINY

Ślązerki

240 g
49,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 11 opinii
INDYKPOL Kiełbaski szlachetne 700 g

INDYKPOL

Kiełbaski szlachetne

~700 g
32,56 zł/kg
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

Produkty marki DOLINA DOBRA

4.9
z 2031 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
47,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 2039 opinii
DOLINA DOBRA Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów

100 g
98,20 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,82 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 1786 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z łopatki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z łopatki wieprzowej

400 g
32,48 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 1116 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z szynki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z szynki wieprzowej

400 g
41,47 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
40,56 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 732 opinii
DOLINA DOBRA Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów

100 g
79,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
87,22 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 604 opinii
DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
53,25 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Szyneczka Dobrusie 100 g

DOLINA DOBRA

Szyneczka Dobrusie

100 g
82,90 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 660 opinii
DOLINA DOBRA Filet ze schabu wieprzowego plastry 300 g

DOLINA DOBRA

Filet ze schabu wieprzowego plastry

300 g
42,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 540 opinii
DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
46,91 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 423 opinii
DOLINA DOBRA Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
46,25 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 414 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa krakowska bez konserwantów 90 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa krakowska bez konserwantów

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 403 opinii
DOLINA DOBRA Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

DOLINA DOBRA

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
67,98 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 136 opinii
DOLINA DOBRA Śniadaniowa kiełbaska KABANOS 200 g

DOLINA DOBRA

Śniadaniowa kiełbaska KABANOS

200 g
47,45 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 641 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobre 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobre

200 g
31,95 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store