Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Wędzone
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa
Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa DOLINA DOBRA 90g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 149 opinii

DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
DOLINA DOBRA
Polska

Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
72,11 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (7% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkt bezglutenowy bez konserwantów


Cechy

dobry skład - bez dodatku substancji konserwujących, glutaminianu i fosforanów

100 % polskiego mięsa

z natury smaczne

własne uprawy, pasze i produkty

chów w zgodzie z dobrymi praktykami

rolnictwo przyjazne klimatowi


DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa


Produkt dostępny
Data przydatności: około 17 dni
Tagi
promocja
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
459.00 kJ
5.5%
Wartość energetyczna (kcal)
110.00 kcal
5.5%
Tłuszcz (g)
2.30 g
3.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.90 g
4.5%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
22.00 g
44.0%
Sól (g)
1.90 g
31.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
149 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna i wydajna do kanapek.
27.06.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne i w dobrej cenie.
21.06.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna i po otwarciu świeża długo.
05.06.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna.
16.04.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Najważniejsze, że bez konserwantów. Delikatna w smaku.
28.11.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Delikatna w smaku, cienko pokrojona i co najważniejsze - bez konserwantów.
20.11.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna, pachnącą i wspaniały smak
13.06.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
💯 👍️ polecam
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
72,11 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
GOODVALLEY
Marka:
DOLINA DOBRA
EAN:
5908226816489
Cena za kg:
72,11 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
DOLINA DOBRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOODVALLEY
EAN:
5908226816489

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C. Po otwarciu przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Znak przekreślonego kłosa - PL-082-036 Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Dolina Dobra


Marka standaryzowana

MarkaDolina Dobra

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Znak przekreślonego kłosa


Opis produktu

Produkt bezglutenowy bez konserwantów


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wędzona szynka

Produkty z kategorii Wędzone

4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
72,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 142 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry

150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 255 opinii

15% taniej

OLEWNIK Szynka wędzarza - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka wędzarza - plastry

~150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,25 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 104 opinii
OLEWNIK Szynka z jakubowej spiżarni - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka z jakubowej spiżarni - plastry

~150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 228 opinii
MORLINY Szynka morlińska wędzona 100 g

MORLINY

Szynka morlińska wędzona

100 g
61,50 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
4.9
z 1051 opinii
KRAKUS. Szynka od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka od szwagra

90 g
76,11 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 310 opinii
KRAKUS. Szynka krucha od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka krucha od szwagra

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 113 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka ze wsi w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka ze wsi w plastrach BIO

100 g
135,90 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 184 opinii
SOKOŁÓW Polędwica sopocka 100 g

SOKOŁÓW

Polędwica sopocka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
78,76 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 44 opinii
WIERZEJKI Szynka z wędzarki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z wędzarki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 60 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Szynka wieprzowa wędzona - plastry 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Szynka wieprzowa wędzona - plastry

~150 g
113,27 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 169 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA szynka 250 g

OLEWNIK

STARA WĘDZARNIA szynka

~250 g
66,76 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 106 opinii
PROSIACZEK Dziadkowa szynka - plastry 150 g

PROSIACZEK

Dziadkowa szynka - plastry

~150 g
91,67 zł/kg
Cena13,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 44 opinii
LUKULLUS Szynka jasna z komina - plastry 150 g

LUKULLUS

Szynka jasna z komina - plastry

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 141 opinii
STARA WĘDZARNIA Szynka krucha 100 g

STARA WĘDZARNIA

Szynka krucha

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 91 opinii
SOKOŁÓW Sokołowska Krucha szynka gotowana wędzona 160 g

SOKOŁÓW

Sokołowska Krucha szynka gotowana wędzona

160 g
82,44 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
4.6
z 43 opinii
WIERZEJKI Szynka Wierzejska tradycyjna 170 g

WIERZEJKI

Szynka Wierzejska tradycyjna

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 41 opinii
OLEWNIK Szynka wieprzowa marynowana po staropolsku 90 g

OLEWNIK

Szynka wieprzowa marynowana po staropolsku

90 g
93,22 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 631 opinii
DOLINA DOBRA Szynka bez konserwantów 350 g

DOLINA DOBRA

Szynka bez konserwantów

350 g
67,57 zł/kg
Cena23,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 120 opinii
WIERZEJKI Wędzonka firmowa - plastry 170 g

WIERZEJKI

Wędzonka firmowa - plastry

~170 g
50,53 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 75 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka matuli BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka matuli BIO (240g-360g)

~300 g
89,97 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 229 opinii
SOKOŁÓW Szynka Złota Klasyczna - plastry 148 g

SOKOŁÓW

Szynka Złota Klasyczna - plastry

148 g
51,01 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 69 opinii
GROT Szynka z beczki plastry (136g-204g) 170 g

GROT

Szynka z beczki plastry (136g-204g)

~170 g
76,18 zł/kg
Cena12,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.1
z 15 opinii
OLEWNIK Szynka zrazowa plastry (160g-240g) 200 g

OLEWNIK

Szynka zrazowa plastry (160g-240g)

~200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 40 opinii
WASĄG Szynka Sarmacka BIO 350 g

WASĄG

Szynka Sarmacka BIO

~350 g
128,54 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 75 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Szynka wędzona (360g-540g) 450 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Szynka wędzona (360g-540g)

~450 g
86,64 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
4.9
z 109 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Szynka Wędzona Frykando (360g-540g) 450 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Szynka Wędzona Frykando (360g-540g)

~450 g
86,64 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DOLINA DOBRA

4.9
z 604 opinii

16% taniej

DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 423 opinii
DOLINA DOBRA Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 136 opinii
DOLINA DOBRA Śniadaniowa kiełbaska KABANOS 200 g

DOLINA DOBRA

Śniadaniowa kiełbaska KABANOS

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 2028 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Szyneczka Dobrusie 100 g

DOLINA DOBRA

Szyneczka Dobrusie

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 540 opinii

20% taniej

DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
37,31 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
17,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 27 opinii
DOLINA DOBRA Serdelki z serem 200 g

DOLINA DOBRA

Serdelki z serem

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 61 opinii
DOLINA DOBRA Winerki 160 g

DOLINA DOBRA

Winerki

160 g
44,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 732 opinii
DOLINA DOBRA Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami 200 g

DOLINA DOBRA

Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 26 opinii
DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno 200 g

DOLINA DOBRA

Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 403 opinii
DOLINA DOBRA Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

DOLINA DOBRA

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
67,98 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 640 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobre 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobre

200 g
31,95 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 28 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki 200 g

DOLINA DOBRA

Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki

200 g
44,75 zł/kg
Cena8,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 2037 opinii
DOLINA DOBRA Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów

100 g
98,20 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,82 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store