Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Wędzone
LUKULLUS Szynka jasna z komina - plastry
Szynka jasna z komina   plastry LUKULLUS 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 44 opinii

LUKULLUS Szynka jasna z komina - plastry

~150 g
LUKULLUS

Cena9,99 zł
66,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Osobom, które od czasu do czasu lubią pozwolić sobie na spożycie pełnowartościowego produktu mięsnego, polecamy plasterki szynki jasnej z komina oferowanej przez Lukullus. Charakteryzuje się ona przede wszystkim całkiem niską zawartością tłuszczu, a wszystko dzięki temu, że mięso zostało poddane starannym procesom wędzenia w odpowiedniej temperaturze- stało się ono odpowiednio chude oraz aromatyczne.
Wędzonka idealnie sprawdza się podczas przygotowywania wszelkiego rodzaju kanapek, sałatek oraz przystawek. Jej delikatne plastry pozwalają wykazać się ogromną kreatywnością podczas przygotowywania posiłków- dlaczego jej nie wykorzystywać?

LUKULLUS Szynka jasna z komina - plastry


Produkt dostępny
Data przydatności: około 13 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
44 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra wędlina
04.12.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna, krucha, szynka. Polecam.
11.11.2022
0
0
Dominik
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna wędlina
17.08.2022
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam te pyszne wędliny z Frisco.
07.12.2021
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Warto jeść wędliny, są zdrowe i smakowite.
19.11.2021
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Naprawdę są smaczne i dobrej jakości.
19.10.2021
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre ale szybko się psuje.
05.02.2021
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2026
0
0
Angelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.11.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
CM
Marka:
LUKULLUS
EAN:
293077
Cena za kg:
66,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
LUKULLUS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
CM
EAN:
293077

Produkty z kategorii Wędzone

4.9
z 311 opinii
KRAKUS. Szynka krucha od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka krucha od szwagra

90 g
71,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,39 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
87,22 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 228 opinii
MORLINY Szynka morlińska wędzona 100 g

MORLINY

Szynka morlińska wędzona

100 g
61,50 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
4.9
z 1053 opinii
KRAKUS. Szynka od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka od szwagra

90 g
76,11 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 255 opinii
OLEWNIK Szynka wędzarza - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka wędzarza - plastry

~150 g
55,00 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 113 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka ze wsi w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka ze wsi w plastrach BIO

100 g
135,90 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 184 opinii
SOKOŁÓW Polędwica sopocka 100 g

SOKOŁÓW

Polędwica sopocka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 141 opinii
STARA WĘDZARNIA Szynka krucha 100 g

STARA WĘDZARNIA

Szynka krucha

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
78,76 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 44 opinii
WIERZEJKI Szynka z wędzarki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z wędzarki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 142 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry

150 g
53,00 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 60 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Szynka wieprzowa wędzona - plastry 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Szynka wieprzowa wędzona - plastry

~150 g
113,27 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 104 opinii
OLEWNIK Szynka z jakubowej spiżarni - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka z jakubowej spiżarni - plastry

~150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 169 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA szynka 250 g

OLEWNIK

STARA WĘDZARNIA szynka

~250 g
66,76 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 631 opinii
DOLINA DOBRA Szynka bez konserwantów 350 g

DOLINA DOBRA

Szynka bez konserwantów

350 g
67,57 zł/kg
Cena23,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 106 opinii
PROSIACZEK Dziadkowa szynka - plastry 150 g

PROSIACZEK

Dziadkowa szynka - plastry

~150 g
91,67 zł/kg
Cena13,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 44 opinii
LUKULLUS Szynka jasna z komina - plastry 150 g

LUKULLUS

Szynka jasna z komina - plastry

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 91 opinii
SOKOŁÓW Sokołowska Krucha szynka gotowana wędzona 160 g

SOKOŁÓW

Sokołowska Krucha szynka gotowana wędzona

160 g
82,44 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
4.6
z 43 opinii
WIERZEJKI Szynka Wierzejska tradycyjna 170 g

WIERZEJKI

Szynka Wierzejska tradycyjna

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 229 opinii
SOKOŁÓW Szynka Złota Klasyczna - plastry 148 g

SOKOŁÓW

Szynka Złota Klasyczna - plastry

148 g
51,01 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 41 opinii
OLEWNIK Szynka wieprzowa marynowana po staropolsku 90 g

OLEWNIK

Szynka wieprzowa marynowana po staropolsku

90 g
93,22 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 120 opinii
WIERZEJKI Wędzonka firmowa - plastry 170 g

WIERZEJKI

Wędzonka firmowa - plastry

~170 g
50,53 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 69 opinii
GROT Szynka z beczki plastry (136g-204g) 170 g

GROT

Szynka z beczki plastry (136g-204g)

~170 g
76,18 zł/kg
Cena12,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 75 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka matuli BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka matuli BIO (240g-360g)

~300 g
89,97 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.1
z 15 opinii
OLEWNIK Szynka zrazowa plastry (160g-240g) 200 g

OLEWNIK

Szynka zrazowa plastry (160g-240g)

~200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 40 opinii
WASĄG Szynka Sarmacka BIO 350 g

WASĄG

Szynka Sarmacka BIO

~350 g
128,54 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
4.8
z 75 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Szynka wędzona (360g-540g) 450 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Szynka wędzona (360g-540g)

~450 g
86,64 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
4.9
z 109 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Szynka Wędzona Frykando (360g-540g) 450 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Szynka Wędzona Frykando (360g-540g)

~450 g
86,64 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store