Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Wędzone
WĘDZARNIA MARÓZEK Szynka Wędzona Frykando (360g-540g)
Szynka Wędzona Frykando (360g 540g) WĘDZARNIA MARÓZEK 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 109 opinii

WĘDZARNIA MARÓZEK Szynka Wędzona Frykando (360g-540g)

~450 g
WĘDZARNIA MARÓZEK
Polska

Cena38,99 zł
86,64 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
WĘDZARNIA MARÓZEK Szynka wędzona (360g-540g)
Pokaż wszystkie
Tagi
bezglutenowy
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
109 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
8%
3
0%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna, soczysta, cudownie pachnąca wędzeniem. Prawdziwa szynka. Uwielbiam. Nie zmienia barwy i nie jest obślizgła jak większość marketowych.
27.06.2026
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zrobiła się trochę za droga, ale złapana na promocji to sztos.
25.05.2025
0
0
Nina
zweryfikowano
Zgłaszam
trochę sucha
10.06.2024
0
0
malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna i świeża szyneczka, Tacie bardzo smakowała:)
27.12.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wędlina dobrej jakości.
20.12.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne.
05.11.2023
0
1
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
To najwyższej jakości szynka. Polecam.
17.10.2023
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Bezglutenowa. Zwarta, nienapompowana wodą, idealna w cienkich plastrach.
13.09.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
25.08.2023
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkty świeże. Polecam
22.04.2023
0
0
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość mięsa użytego do produkcji tej szynki daleka od przeciętnej ale za to cena to Himalaje wykorzystywania wiary klienta w dobry "rodzinny " produkt
11.03.2023
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Szynka w smaku bardzo dobra, biorę ją przy każdej dostawie. Jednak przy ostatnim transporcie miałam duże zastrzeżenia do tego produktu. Szynka była łykowata, poprzerastana takimi żyłkami, których nie dało się pogryźć. Napisałam o tym w ocenie po dostawie, nie w celu reklamacji, ale żeby może zwrócić uwagę producentowi, żeby nie karmił ludzi nie pełnowartościowym produktem w cenie nie adekwatnej do tego produktu.
06.02.2023
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Cudowna szybka, jedyny problem, że przyjechała w kawałku i sami kroiliśmy, ale zdecydowanie warto
19.01.2023
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
28.11.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra szynka, na pewno zamówię ponownie.
06.11.2022
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
ulubiona szynka :-)
02.11.2022
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Szynka bardzo smaczna, bez konserwantów. Niestety, cena jest zaporowa i widzę że ta cena rośnie z dostawy na dostawę. Na dobrych bazarkach wędliny też bardzo smaczne są o połowę tańsze.Tyle, że trzeba po nie pójść. Moim zdaniem Pan Marózek zdecydowanie przesadził z ceną tejże wędliny.
24.10.2022
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Szynka jest świetna! Delikatna, aromatyczna i bardzo smaczna.
02.09.2022
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra szynka i tyle.
28.08.2022
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Szynkę Frykando zamawiam za każdym razem, czasami jest w promocji. Produkt nie jest tani, ale bez konserwantów i bardzo smaczny. Lepiej zjeść mniej, ale bez chemii, która nie dodaje nam zdrowia.
17.08.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
86,64 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
WĘDZARNIA MARÓZEK SP
Marka:
WĘDZARNIA MARÓZEK
EAN:
22229972
Cena za kg:
86,64 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
WĘDZARNIA MARÓZEK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WĘDZARNIA MARÓZEK SP
EAN:
22229972

Produkty z kategorii Wędzone

4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
72,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 142 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry

150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 255 opinii

15% taniej

OLEWNIK Szynka wędzarza - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka wędzarza - plastry

~150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,25 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 104 opinii
OLEWNIK Szynka z jakubowej spiżarni - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka z jakubowej spiżarni - plastry

~150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 228 opinii
MORLINY Szynka morlińska wędzona 100 g

MORLINY

Szynka morlińska wędzona

100 g
61,50 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
4.9
z 1051 opinii
KRAKUS. Szynka od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka od szwagra

90 g
76,11 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 310 opinii
KRAKUS. Szynka krucha od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka krucha od szwagra

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 113 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka ze wsi w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka ze wsi w plastrach BIO

100 g
135,90 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 184 opinii
SOKOŁÓW Polędwica sopocka 100 g

SOKOŁÓW

Polędwica sopocka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 60 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Szynka wieprzowa wędzona - plastry 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Szynka wieprzowa wędzona - plastry

~150 g
113,27 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
78,76 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 44 opinii
WIERZEJKI Szynka z wędzarki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z wędzarki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 169 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA szynka 250 g

OLEWNIK

STARA WĘDZARNIA szynka

~250 g
66,76 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 106 opinii
PROSIACZEK Dziadkowa szynka - plastry 150 g

PROSIACZEK

Dziadkowa szynka - plastry

~150 g
91,67 zł/kg
Cena13,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 91 opinii
SOKOŁÓW Sokołowska Krucha szynka gotowana wędzona 160 g

SOKOŁÓW

Sokołowska Krucha szynka gotowana wędzona

160 g
82,44 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
4.9
z 141 opinii
STARA WĘDZARNIA Szynka krucha 100 g

STARA WĘDZARNIA

Szynka krucha

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 41 opinii
OLEWNIK Szynka wieprzowa marynowana po staropolsku 90 g

OLEWNIK

Szynka wieprzowa marynowana po staropolsku

90 g
93,22 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 44 opinii
LUKULLUS Szynka jasna z komina - plastry 150 g

LUKULLUS

Szynka jasna z komina - plastry

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.6
z 43 opinii
WIERZEJKI Szynka Wierzejska tradycyjna 170 g

WIERZEJKI

Szynka Wierzejska tradycyjna

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 631 opinii
DOLINA DOBRA Szynka bez konserwantów 350 g

DOLINA DOBRA

Szynka bez konserwantów

350 g
67,57 zł/kg
Cena23,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 75 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka matuli BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka matuli BIO (240g-360g)

~300 g
89,97 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 229 opinii
SOKOŁÓW Szynka Złota Klasyczna - plastry 148 g

SOKOŁÓW

Szynka Złota Klasyczna - plastry

148 g
51,01 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 120 opinii
WIERZEJKI Wędzonka firmowa - plastry 170 g

WIERZEJKI

Wędzonka firmowa - plastry

~170 g
50,53 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 69 opinii
GROT Szynka z beczki plastry (136g-204g) 170 g

GROT

Szynka z beczki plastry (136g-204g)

~170 g
76,18 zł/kg
Cena12,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.1
z 15 opinii
OLEWNIK Szynka zrazowa plastry (160g-240g) 200 g

OLEWNIK

Szynka zrazowa plastry (160g-240g)

~200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 40 opinii
WASĄG Szynka Sarmacka BIO 350 g

WASĄG

Szynka Sarmacka BIO

~350 g
128,54 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 75 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Szynka wędzona (360g-540g) 450 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Szynka wędzona (360g-540g)

~450 g
86,64 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
4.9
z 109 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Szynka Wędzona Frykando (360g-540g) 450 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Szynka Wędzona Frykando (360g-540g)

~450 g
86,64 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka

Produkty marki WĘDZARNIA MARÓZEK

5.0
z 138 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Pstrąg wędzony (333g-617g) 475 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Pstrąg wędzony (333g-617g)

~475 g
101,03 zł/kg
Cena47,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 114 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Schab wędzony (240g-360g) 300 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Schab wędzony (240g-360g)

~300 g
76,63 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.8
z 111 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Pasztet z ryb i pomidorów (184g-276g) 230 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Pasztet z ryb i pomidorów (184g-276g)

~230 g
130,39 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 77 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Kiełbasa krakowska (240g-360g) 300 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Kiełbasa krakowska (240g-360g)

~300 g
83,30 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 38 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Sum wędzony filet (240g-360g) 300 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Sum wędzony filet (240g-360g)

~300 g
163,30 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.7
z 62 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Rolada boczkowa wędzona (240g-360g) 300 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Rolada boczkowa wędzona (240g-360g)

~300 g
87,50 zł/kg
Cena26,25 zł
Do koszyka
4.7
z 26 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Jesiotr wędzony filet (200g-300g) 250 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Jesiotr wędzony filet (200g-300g)

~250 g
251,96 zł/kg
Cena62,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 150 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Kiełbasa Marózkowa (200g-300g) 250 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Kiełbasa Marózkowa (200g-300g)

~250 g
67,00 zł/kg
Cena16,75 zł
Do koszyka
4.7
z 82 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Kabanosy wieprzowe (200g-300g) 250 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Kabanosy wieprzowe (200g-300g)

~250 g
94,36 zł/kg
Cena23,59 zł
Do koszyka
4.8
z 75 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Szynka wędzona (360g-540g) 450 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Szynka wędzona (360g-540g)

~450 g
86,64 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store