Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Wędzone
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA szynka
STARA WĘDZARNIA szynka OLEWNIK 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 169 opinii

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA szynka

~250 g
OLEWNIK

Cena16,69 zł
66,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 3 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
169 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
10%
3
1%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
jeszcze nie próbowałem
12.07.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
04.03.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo ładny kawałek szynki, smaczna
19.09.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo świeża I smaczna szynka
05.09.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo mi smakuje
29.08.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Tym razem połowa wędliny to skrojona końcówka ( lub napoczęty kawałek). W sklepach sprzedawane są jako resztki. Zwykle dostaję ładny i świeży towar.
02.08.2025
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️💯👍️
03.07.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
06.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrysmak
20.05.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok.
13.12.2024
0
0
Kazimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna, godna ceny
16.09.2024
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
dużo tłuszczu, mało szynki
26.08.2024
1
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Tym razem moja ulubiona szynka która kupuję we Frisco nie pierwszy raz była pokrojoną w zbyt grube pasterki, niestarannie złożone i zapakowane w zbyt mały kawałek papieru. Ponadto chciałabym zapytać czy nie istniałaby możliwość zamówienia szynki czy niektórych wędlin (krakowska sucha czy kindziuk) w całości bez krojenia.W takich sytuacjach kiedy potrzeba większej ilości dobrej wędliny na parę dni a nie do zjedzenia w ciągu najbliższych.2 dni.
24.04.2024
0
0
Marzenna
zweryfikowano
Zgłaszam
BARDZO DOBRA ŚWIEŻA
01.04.2024
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża i smaczna,
12.02.2024
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Kawałki z wierzchu się lepiły.
11.12.2023
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
o bsługa,informacja oraz dostawa oceniam na 5.
04.12.2023
0
0
katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
naturalna i smaczna wędlina, bardzo świeża
03.11.2023
0
0
Alessia
zweryfikowano
Zgłaszam
Very good product
27.10.2023
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra jakość ,bardzo smaczna szynka
05.06.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
OLEWNIK_JIT
Marka:
OLEWNIK
EAN:
22229906
Cena za kg:
66,76 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
OLEWNIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OLEWNIK_JIT
EAN:
22229906

Produkty z kategorii Wędzone

4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
94,90 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
87,22 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 228 opinii
MORLINY Szynka morlińska wędzona 100 g

MORLINY

Szynka morlińska wędzona

100 g
61,50 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
4.9
z 1053 opinii
KRAKUS. Szynka od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka od szwagra

90 g
76,11 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 311 opinii
KRAKUS. Szynka krucha od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka krucha od szwagra

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 255 opinii
OLEWNIK Szynka wędzarza - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka wędzarza - plastry

~150 g
55,00 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 113 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka ze wsi w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka ze wsi w plastrach BIO

100 g
135,90 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 184 opinii
SOKOŁÓW Polędwica sopocka 100 g

SOKOŁÓW

Polędwica sopocka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 141 opinii
STARA WĘDZARNIA Szynka krucha 100 g

STARA WĘDZARNIA

Szynka krucha

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
78,76 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 44 opinii
WIERZEJKI Szynka z wędzarki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z wędzarki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 142 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry

150 g
53,00 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 60 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Szynka wieprzowa wędzona - plastry 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Szynka wieprzowa wędzona - plastry

~150 g
113,27 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 104 opinii
OLEWNIK Szynka z jakubowej spiżarni - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka z jakubowej spiżarni - plastry

~150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 169 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA szynka 250 g

OLEWNIK

STARA WĘDZARNIA szynka

~250 g
66,76 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 631 opinii
DOLINA DOBRA Szynka bez konserwantów 350 g

DOLINA DOBRA

Szynka bez konserwantów

350 g
67,57 zł/kg
Cena23,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 106 opinii
PROSIACZEK Dziadkowa szynka - plastry 150 g

PROSIACZEK

Dziadkowa szynka - plastry

~150 g
91,67 zł/kg
Cena13,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 44 opinii
LUKULLUS Szynka jasna z komina - plastry 150 g

LUKULLUS

Szynka jasna z komina - plastry

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 91 opinii
SOKOŁÓW Sokołowska Krucha szynka gotowana wędzona 160 g

SOKOŁÓW

Sokołowska Krucha szynka gotowana wędzona

160 g
82,44 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
4.6
z 43 opinii
WIERZEJKI Szynka Wierzejska tradycyjna 170 g

WIERZEJKI

Szynka Wierzejska tradycyjna

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 229 opinii
SOKOŁÓW Szynka Złota Klasyczna - plastry 148 g

SOKOŁÓW

Szynka Złota Klasyczna - plastry

148 g
51,01 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 41 opinii
OLEWNIK Szynka wieprzowa marynowana po staropolsku 90 g

OLEWNIK

Szynka wieprzowa marynowana po staropolsku

90 g
93,22 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 120 opinii
WIERZEJKI Wędzonka firmowa - plastry 170 g

WIERZEJKI

Wędzonka firmowa - plastry

~170 g
50,53 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 69 opinii
GROT Szynka z beczki plastry (136g-204g) 170 g

GROT

Szynka z beczki plastry (136g-204g)

~170 g
76,18 zł/kg
Cena12,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 75 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka matuli BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka matuli BIO (240g-360g)

~300 g
89,97 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.1
z 15 opinii
OLEWNIK Szynka zrazowa plastry (160g-240g) 200 g

OLEWNIK

Szynka zrazowa plastry (160g-240g)

~200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 40 opinii
WASĄG Szynka Sarmacka BIO 350 g

WASĄG

Szynka Sarmacka BIO

~350 g
128,54 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
4.8
z 75 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Szynka wędzona (360g-540g) 450 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Szynka wędzona (360g-540g)

~450 g
86,64 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
4.9
z 109 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Szynka Wędzona Frykando (360g-540g) 450 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Szynka Wędzona Frykando (360g-540g)

~450 g
86,64 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka

Produkty marki OLEWNIK

4.9
z 500 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kabanos wiejski 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kabanos wiejski

~150 g
72,33 zł/kg
Cena10,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 255 opinii
OLEWNIK Szynka wędzarza - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka wędzarza - plastry

~150 g
55,00 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 70 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 150 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

150 g
85,27 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
4.9
z 142 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry

150 g
53,00 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 264 opinii
Nowość
OLEWNIK Polędwica sopocka wieprzowa 100 g

OLEWNIK

Polędwica sopocka wieprzowa

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 183 opinii
OLEWNIK Szynka biała z Jakubowej Spiżarni 150 g

OLEWNIK

Szynka biała z Jakubowej Spiżarni

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 104 opinii
OLEWNIK Szynka z jakubowej spiżarni - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka z jakubowej spiżarni - plastry

~150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 230 opinii
OLEWNIK Sucha żywiecka z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha żywiecka z szynki

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 155 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 435 opinii
OLEWNIK Legendarna kaszanka gryczana 400 g

OLEWNIK

Legendarna kaszanka gryczana

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 129 opinii
OLEWNIK Kabanosy myśliwskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy myśliwskie

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
OLEWNIK Kabanosy krakowskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy krakowskie

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 266 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha pieczona 90 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha pieczona

90 g
79,44 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 182 opinii
OLEWNIK Kiełbasa myśliwska sucha bezglutenowa 180 g

OLEWNIK

Kiełbasa myśliwska sucha bezglutenowa

180 g
71,94 zł/kg
Cena12,95 zł
Do koszyka
4.8
z 199 opinii
OLEWNIK Pasztetowa delikatesowa 350 g

OLEWNIK

Pasztetowa delikatesowa

~350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 108 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z fileta indyka - plastry 90 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z fileta indyka - plastry

90 g
80,56 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store