Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy cienkie
Cienkie klasyczne
OLEWNIK Kiełbasa podwawelska z szynki
Kiełbasa podwawelska z szynki OLEWNIK 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 119 opinii

OLEWNIK Kiełbasa podwawelska z szynki

400 g
OLEWNIK
Polska

Cena17,85 zł
44,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

80 % mięsa z szynki

wędzona dla smaku

soczysta

z kawałkami szynki


OLEWNIK Kiełbasa podwawelska z szynki


Produkt dostępny
Data przydatności: około 18 dni

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
986.00 kJ
11.7%
Wartość energetyczna (kcal)
237.00 kcal
11.9%
Tłuszcz (g)
18.00 g
25.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.00 g
30.0%
Węglowodany (g)
6.00 g
2.3%
w tym cukry (g)
3.50 g
3.9%
Białko (g)
15.00 g
30.0%
Sól (g)
1.60 g
26.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
119 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
12%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
lubie te kiełbaskę firmy Olewnik. podwawelska innej firmy bardzo kiepska.
22.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, polecam
01.08.2025
0
0
Jarek
zweryfikowano
Zgłaszam
Delikatna, cieniutka skórka, wspaniała po usmażeniu, na prawdę o wiele bardziej smaczna od innych konkurencyjnych wędlin tego typu - pozytywne zaskoczenie! ❤️
01.02.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyjątkowo smaczna kiełbasa do duszonej kapustki idealna, chociaż dość chuda
24.07.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra,
15.04.2024
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna.
23.01.2024
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku, na grill elektryczny
09.01.2024
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Nawet, nawet...
25.12.2023
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna chuda kiełkacha bez chrząstek
07.11.2023
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę za tłusta jak dla mnie ale smacznie przyprawiona
23.10.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna i chuda
20.10.2023
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez uwag
17.10.2023
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku, choć nieco tłusta
31.07.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
OLEWNIK
Marka:
OLEWNIK
EAN:
5906245785564
Cena za kg:
44,63 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
OLEWNIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OLEWNIK
EAN:
5906245785564

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposoby przygotowania w wodzie 5 minut na patelnię 8 minut na grilla 15 minut do mikrofali 70 sekund


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +8 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Informacje producenta

Marka

Olewnik


Marka standaryzowana

MarkaOlewnik

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

Olewnik jedzenie ma znaczenie


Dodatkowe informacje

Poznaj nas lepiej YouTube Facebook Instagram


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kiełbasa podwawelska z szynki

Produkty z kategorii Cienkie klasyczne

4.9
z 539 opinii

20% taniej

DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
37,31 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
17,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 61 opinii
DOLINA DOBRA Winerki 160 g

DOLINA DOBRA

Winerki

160 g
44,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 15 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa śląska z szynki Zero - E 350 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa śląska z szynki Zero - E

350 g
45,69 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 24 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa z karkówką 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa z karkówką

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa gospodarska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa gospodarska

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne 240 g

INDYKPOL

Kiełbaski Szlachetne

240 g
45,79 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 12 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa francuska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa francuska

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
4.9
z 569 opinii
MORLINY Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka 400 g

MORLINY

Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka

400 g
32,37 zł/kg
Cena12,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 120 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g)

~300 g
73,30 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.8
z 234 opinii
MORLINY Kiełbasa podwawelska 520 g

MORLINY

Kiełbasa podwawelska

520 g
36,13 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.8
z 137 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska z szynki 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska z szynki

500 g
33,58 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
4.8
z 272 opinii
MORLINY Kiełbasa śląska 550 g

MORLINY

Kiełbasa śląska

550 g
31,91 zł/kg
Cena17,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.8
z 99 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa z beczki - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa z beczki - kawałek

~300 g
56,17 zł/kg
Cena16,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 81 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa podwawelska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa podwawelska - kawałek

~300 g
51,63 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 42 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa śląska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa śląska - kawałek

~300 g
46,63 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 27 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa staropolska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa staropolska - kawałek

~300 g
53,97 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 119 opinii
OLEWNIK Kiełbasa podwawelska z szynki 400 g

OLEWNIK

Kiełbasa podwawelska z szynki

400 g
44,63 zł/kg
Cena17,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 110 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa krucha ze wsi - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa krucha ze wsi - kawałek

~300 g
54,97 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 91 opinii
OLEWNIK Kiełbasa swojska 180 g

OLEWNIK

Kiełbasa swojska

180 g
47,72 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 90 opinii
OLEWNIK Kiełbasa śląska extra 500 g

OLEWNIK

Kiełbasa śląska extra

500 g
39,58 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 58 opinii
STARA WĘDZARNIA Kiełbasa krucha 120 g

STARA WĘDZARNIA

Kiełbasa krucha

120 g
58,25 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 60 opinii
OLEWNIK Kiełbasa wiejska (296g-444g) 370 g

OLEWNIK

Kiełbasa wiejska (296g-444g)

370 g
37,00 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.5
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa wiejska BIO 200 g 200 g

WASĄG

Kiełbasa wiejska BIO 200 g

200 g
129,95 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa chłopska bio 200 g

WASĄG

Kiełbasa chłopska bio

200 g
139,95 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.7
z 141 opinii
OLEWNIK Kiełbasa podwawelska z szynki (200g-300g) 250 g

OLEWNIK

Kiełbasa podwawelska z szynki (200g-300g)

~250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 76 opinii
MORLINY Kiełbasa morlińska 600 g

MORLINY

Kiełbasa morlińska

600 g
31,65 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 13 opinii
GROT Kiełbasa grotowska z szynki (480g-720g) 600 g

GROT

Kiełbasa grotowska z szynki (480g-720g)

~600 g
61,65 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.4
z 36 opinii
OLEWNIK Kiełbasa głogowska z szynki 454 g

OLEWNIK

Kiełbasa głogowska z szynki

~454 g
44,03 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.7
z 60 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kiełbasa śląska Ekstra 300 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kiełbasa śląska Ekstra

~300 g
42,30 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 150 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Kiełbasa Marózkowa (200g-300g) 250 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Kiełbasa Marózkowa (200g-300g)

~250 g
67,00 zł/kg
Cena16,75 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
OLEWNIK Kiełbasa serdelowa z szynki 240 g

OLEWNIK

Kiełbasa serdelowa z szynki

240 g
49,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.7
z 31 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa koszyczkowa 100 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa koszyczkowa

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Produkty marki OLEWNIK

4.9
z 500 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kabanos wiejski 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kabanos wiejski

~150 g
63,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
10,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 255 opinii

15% taniej

OLEWNIK Szynka wędzarza - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka wędzarza - plastry

~150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,25 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 70 opinii

22% taniej

OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 150 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

150 g
66,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 142 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry

150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 179 opinii
OLEWNIK Kiełbasa biała surowa 800 g

OLEWNIK

Kiełbasa biała surowa

~800 g
39,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna31,99 zł
32,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 264 opinii
Nowość
OLEWNIK Polędwica sopocka wieprzowa 100 g

OLEWNIK

Polędwica sopocka wieprzowa

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 230 opinii
OLEWNIK Sucha żywiecka z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha żywiecka z szynki

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 155 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 183 opinii
OLEWNIK Szynka biała z Jakubowej Spiżarni 150 g

OLEWNIK

Szynka biała z Jakubowej Spiżarni

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 104 opinii
OLEWNIK Szynka z jakubowej spiżarni - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka z jakubowej spiżarni - plastry

~150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 432 opinii
OLEWNIK Legendarna kaszanka gryczana 400 g

OLEWNIK

Legendarna kaszanka gryczana

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 169 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA szynka 250 g

OLEWNIK

STARA WĘDZARNIA szynka

~250 g
66,76 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 266 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha pieczona 90 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha pieczona

90 g
79,44 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 129 opinii
OLEWNIK Kabanosy myśliwskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy myśliwskie

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
OLEWNIK Kabanosy krakowskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy krakowskie

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska bez dodatku konserwantów 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska bez dodatku konserwantów

80 g
89,88 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store