Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy cienkie
Cienkie klasyczne
JBB BAŁDYGA Kiełbasa gospodarska
Kiełbasa gospodarska JBB BAŁDYGA 470g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 24 opinii

JBB BAŁDYGA Kiełbasa gospodarska

470 g
JBB BAŁDYGA
Polska

Cena16,49 zł
35,09 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

bez dodatku glutaminianu monosodowego

aromatycznie przyprawiona

na patelni ok. 6-8 minut

na grillu ok. 18-20 minut

w garnku ok. 6-8 minut


JBB BAŁDYGA Kiełbasa gospodarska


Produkt dostępny
Dostępne warianty
JBB BAŁDYGA Kiełbasa z karkówką
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
783.00 kJ
9.3%
Wartość energetyczna (kcal)
188.00 kcal
9.4%
Tłuszcz (g)
13.00 g
18.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.00 g
25.0%
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
17.00 g
34.0%
Sól (g)
2.20 g
36.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jadwiga HETMANOWSKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiełbasa smaczna. Podobna do tej, którą kupowałam w Warszawie pod nazwą "Kiełbasa leśna" tej samej firmy tylko w opakowaniach po 1,5 kg. Szkoda, że nie macie takiej w swojej ofercie
24.10.2025
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest bardzo smaczna
26.09.2025
2
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2026
0
0
Zdzisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Agnieszka Dunik
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
1
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
1
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.10.2025
1
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,09 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
470 g
Dostawca:
JBB BAŁDYGA Józef Ba
Marka:
JBB BAŁDYGA
EAN:
5907701805321
Cena za kg:
35,09 zł/kg
Waga:
470 g
Marka:
JBB BAŁDYGA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JBB BAŁDYGA Józef Ba
EAN:
5907701805321

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze: 2°C-8°C Po otwarciu opakowania produkt zachowuje gwarantowana jakość przez 2 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej


Informacje producenta

Marka

JBB Bałdyga


Marka standaryzowana

MarkaJBB Bałdyga

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O producencie

Polska Rodzinna Firma


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kiełbasa gospodarska

Produkty z kategorii Cienkie klasyczne

4.9
z 540 opinii

20% taniej

DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
37,31 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
17,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 61 opinii
DOLINA DOBRA Winerki 160 g

DOLINA DOBRA

Winerki

160 g
44,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 15 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa śląska z szynki Zero - E 350 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa śląska z szynki Zero - E

350 g
45,69 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 25 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa z karkówką 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa z karkówką

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa gospodarska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa gospodarska

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne 240 g

INDYKPOL

Kiełbaski Szlachetne

240 g
45,79 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 12 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa francuska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa francuska

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
4.9
z 570 opinii
MORLINY Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka 400 g

MORLINY

Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka

400 g
32,37 zł/kg
Cena12,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 120 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g)

~300 g
73,30 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.8
z 234 opinii
MORLINY Kiełbasa podwawelska 520 g

MORLINY

Kiełbasa podwawelska

520 g
36,13 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.8
z 137 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska z szynki 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska z szynki

500 g
33,58 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
4.8
z 272 opinii
MORLINY Kiełbasa śląska 550 g

MORLINY

Kiełbasa śląska

550 g
31,91 zł/kg
Cena17,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.8
z 99 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa z beczki - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa z beczki - kawałek

~300 g
56,17 zł/kg
Cena16,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 81 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa podwawelska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa podwawelska - kawałek

~300 g
51,63 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 42 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa śląska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa śląska - kawałek

~300 g
46,63 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 27 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa staropolska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa staropolska - kawałek

~300 g
53,97 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 119 opinii
OLEWNIK Kiełbasa podwawelska z szynki 400 g

OLEWNIK

Kiełbasa podwawelska z szynki

400 g
44,63 zł/kg
Cena17,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.8
z 110 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa krucha ze wsi - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa krucha ze wsi - kawałek

~300 g
54,97 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 91 opinii
OLEWNIK Kiełbasa swojska 180 g

OLEWNIK

Kiełbasa swojska

180 g
47,72 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 90 opinii
OLEWNIK Kiełbasa śląska extra 500 g

OLEWNIK

Kiełbasa śląska extra

500 g
39,58 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 58 opinii
STARA WĘDZARNIA Kiełbasa krucha 120 g

STARA WĘDZARNIA

Kiełbasa krucha

120 g
58,25 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 60 opinii
OLEWNIK Kiełbasa wiejska (296g-444g) 370 g

OLEWNIK

Kiełbasa wiejska (296g-444g)

370 g
37,00 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.5
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa wiejska BIO 200 g 200 g

WASĄG

Kiełbasa wiejska BIO 200 g

200 g
129,95 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa chłopska bio 200 g

WASĄG

Kiełbasa chłopska bio

200 g
139,95 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.7
z 141 opinii
OLEWNIK Kiełbasa podwawelska z szynki (200g-300g) 250 g

OLEWNIK

Kiełbasa podwawelska z szynki (200g-300g)

~250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 76 opinii
MORLINY Kiełbasa morlińska 600 g

MORLINY

Kiełbasa morlińska

600 g
31,65 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 13 opinii
GROT Kiełbasa grotowska z szynki (480g-720g) 600 g

GROT

Kiełbasa grotowska z szynki (480g-720g)

~600 g
61,65 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.4
z 36 opinii
OLEWNIK Kiełbasa głogowska z szynki 454 g

OLEWNIK

Kiełbasa głogowska z szynki

~454 g
44,03 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.7
z 60 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kiełbasa śląska Ekstra 300 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kiełbasa śląska Ekstra

~300 g
42,30 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 150 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Kiełbasa Marózkowa (200g-300g) 250 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Kiełbasa Marózkowa (200g-300g)

~250 g
67,00 zł/kg
Cena16,75 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
OLEWNIK Kiełbasa serdelowa z szynki 240 g

OLEWNIK

Kiełbasa serdelowa z szynki

240 g
49,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.7
z 31 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa koszyczkowa 100 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa koszyczkowa

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Produkty marki JBB BAŁDYGA

4.9
z 28 opinii
JBB BAŁDYGA Parówki z szynki Zero - E 190 g

JBB BAŁDYGA

Parówki z szynki Zero - E

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 33 opinii
JBB BAŁDYGA Frankfurterki mini 310 g

JBB BAŁDYGA

Frankfurterki mini

~310 g
32,23 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 62 opinii
JBB BAŁDYGA Mini kiełbaski drobiowe z filetem bez osłonki 180 g

JBB BAŁDYGA

Mini kiełbaski drobiowe z filetem bez osłonki

180 g
34,72 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 95 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbaski mini bez osłonki 180 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbaski mini bez osłonki

180 g
34,72 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 33 opinii
JBB BAŁDYGA Frankfurterki klasyczne 240 g

JBB BAŁDYGA

Frankfurterki klasyczne

240 g
40,79 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
4.8
z 78 opinii
JBB BAŁDYGA Pasztetowa wędzona 200 g

JBB BAŁDYGA

Pasztetowa wędzona

200 g
26,95 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 15 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa śląska z szynki Zero - E 350 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa śląska z szynki Zero - E

350 g
45,69 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 25 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa z karkówką 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa z karkówką

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.8
z 64 opinii
JBB BAŁDYGA Salcesonik wieprzowy 400 g

JBB BAŁDYGA

Salcesonik wieprzowy

400 g
21,47 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa biała z szynki Zero - E 350 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa biała z szynki Zero - E

350 g
45,69 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 14 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbaski bekonowo-serowe 190 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbaski bekonowo-serowe

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa francuska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa francuska

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store