Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy cienkie
Kiełbaski z dodatkami
JBB BAŁDYGA Kiełbaski bekonowo-serowe
Kiełbaski bekonowo serowe JBB BAŁDYGA 190g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

JBB BAŁDYGA Kiełbaski bekonowo-serowe

190 g
JBB BAŁDYGA
Polska

Cena6,99 zł
36,79 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

4 pyszne kiełbaski

na ciepło i na zimno - idealne na śniadanie


JBB BAŁDYGA Kiełbaski bekonowo-serowe


Produkt dostępny
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
977.00 kJ
11.6%
Wartość energetyczna (kcal)
236.00 kcal
11.8%
Tłuszcz (g)
19.00 g
27.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
7.50 g
37.5%
Węglowodany (g)
1.60 g
0.6%
w tym cukry (g)
0.90 g
1.0%
Białko (g)
14.00 g
28.0%
Sól (g)
2.20 g
36.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Regina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Marzenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
1
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.08.2025
1
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2025
1
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
36,79 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
190 g
Dostawca:
JBB BAŁDYGA Józef Ba
Marka:
JBB BAŁDYGA
EAN:
5907701802887
Cena za kg:
36,79 zł/kg
Waga:
190 g
Marka:
JBB BAŁDYGA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JBB BAŁDYGA Józef Ba
EAN:
5907701802887

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze: 2°C-8°C


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej


Informacje producenta

Marka

JBB Bałdyga


Marka standaryzowana

MarkaJBB Bałdyga

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O producencie

Polska Rodzinna Firma


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kiełbaski bekonowo serowe

Produkty z kategorii Kiełbaski z dodatkami

4.9
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami 200 g

DOLINA DOBRA

Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 26 opinii
DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno 200 g

DOLINA DOBRA

Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 14 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbaski bekonowo-serowe 190 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbaski bekonowo-serowe

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 167 opinii
DOLINA DOBRA Pikantne kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Pikantne kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 82 opinii
DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar 200 g

DOLINA DOBRA

Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar

200 g
46,95 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
OLEWNIK Kiełbaski bekonowe z serem 200 g

OLEWNIK

Kiełbaski bekonowe z serem

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

Produkty marki JBB BAŁDYGA

4.9
z 28 opinii
JBB BAŁDYGA Parówki z szynki Zero - E 190 g

JBB BAŁDYGA

Parówki z szynki Zero - E

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 33 opinii
JBB BAŁDYGA Frankfurterki mini 310 g

JBB BAŁDYGA

Frankfurterki mini

~310 g
32,23 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 62 opinii
JBB BAŁDYGA Mini kiełbaski drobiowe z filetem bez osłonki 180 g

JBB BAŁDYGA

Mini kiełbaski drobiowe z filetem bez osłonki

180 g
34,72 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 15 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa śląska z szynki Zero - E 350 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa śląska z szynki Zero - E

350 g
45,69 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 95 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbaski mini bez osłonki 180 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbaski mini bez osłonki

180 g
34,72 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 33 opinii
JBB BAŁDYGA Frankfurterki klasyczne 240 g

JBB BAŁDYGA

Frankfurterki klasyczne

240 g
40,79 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
4.8
z 78 opinii
JBB BAŁDYGA Pasztetowa wędzona 200 g

JBB BAŁDYGA

Pasztetowa wędzona

200 g
26,95 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 27 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa biała z szynki Zero - E 350 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa biała z szynki Zero - E

350 g
45,69 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 25 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa z karkówką 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa z karkówką

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.8
z 64 opinii
JBB BAŁDYGA Salcesonik wieprzowy 400 g

JBB BAŁDYGA

Salcesonik wieprzowy

400 g
21,47 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa gospodarska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa gospodarska

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa francuska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa francuska

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store