Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy cienkie
Kiełbaski z dodatkami
DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno
Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno DOLINA DOBRA 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 26 opinii

DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno

200 g
DOLINA DOBRA
Polska

Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
44,95 zł/kg
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (8% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

bez konserwantów


Cechy

dobry skład

bez dodatku substancji konserwujących, glutaminianu i fosforanów

QAFP - System Gwarantowanej Jakości Żywności

z natury smaczne

własne uprawy pasze i produkty

chów w zgodzie z dobrymi praktykami

rolnictwo przyjazne klimatowi


DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno


Produkt dostępny
Data przydatności: około 13 dni
Dostępne warianty
DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1163.00 kJ
13.8%
Wartość energetyczna (kcal)
280.00 kcal
14.0%
Tłuszcz (g)
22.00 g
31.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.80 g
44.0%
Węglowodany (g)
2.70 g
1.0%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Białko (g)
18.00 g
36.0%
Sól (g)
2.10 g
35.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
26 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
15%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
dość pikantne, ale smaczne
31.03.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.05.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.11.2025
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.08.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.06.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Anastasiia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
GOODVALLEY
Marka:
DOLINA DOBRA
EAN:
5908226816144
Cena za kg:
44,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
DOLINA DOBRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOODVALLEY
EAN:
5908226816144

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C. Po otwarciu przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C i spożyć w ciągu 24 godzin. Należy spożyć do:/Numer partii:/Patrz nadruk na opakowaniu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Znak przekreślonego kłosa - PL-082-033 Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Dolina Dobra


Marka standaryzowana

MarkaDolina Dobra

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Znak przekreślonego kłosa


Opis produktu

bez konserwantów


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Serowe kiełbaski śniadaniowe

Wariant ser cheddar + jalapenio

Produkty z kategorii Kiełbaski z dodatkami

4.9
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami 200 g

DOLINA DOBRA

Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 26 opinii
DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno 200 g

DOLINA DOBRA

Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 14 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbaski bekonowo-serowe 190 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbaski bekonowo-serowe

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 167 opinii
DOLINA DOBRA Pikantne kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Pikantne kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 82 opinii
DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar 200 g

DOLINA DOBRA

Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar

200 g
46,95 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
OLEWNIK Kiełbaski bekonowe z serem 200 g

OLEWNIK

Kiełbaski bekonowe z serem

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

Produkty marki DOLINA DOBRA

4.9
z 2028 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200� g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 732 opinii
DOLINA DOBRA Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
72,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 604 opinii

16% taniej

DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Szyneczka Dobrusie 100 g

DOLINA DOBRA

Szyneczka Dobrusie

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 540 opinii

20% taniej

DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
37,31 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
17,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 423 opinii
DOLINA DOBRA Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 136 opinii
DOLINA DOBRA Śniadaniowa kiełbaska KABANOS 200 g

DOLINA DOBRA

Śniadaniowa kiełbaska KABANOS

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 61 opinii
DOLINA DOBRA Winerki 160 g

DOLINA DOBRA

Winerki

160 g
44,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 27 opinii
DOLINA DOBRA Serdelki z serem 200 g

DOLINA DOBRA

Serdelki z serem

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami 200 g

DOLINA DOBRA

Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 2037 opinii
DOLINA DOBRA Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów

100 g
98,20 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,82 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 1785 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z łopatki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z łopatki wieprzowej

400 g
32,48 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 1115 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z szynki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z szynki wieprzowej

400 g
41,47 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 660 opinii
DOLINA DOBRA Filet ze schabu wieprzowego plastry 300 g

DOLINA DOBRA

Filet ze schabu wieprzowego plastry

300 g
42,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store