Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy cienkie
Kiełbaski z dodatkami
DOLINA DOBRA Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami
Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami DOLINA DOBRA 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 73 opinii

DOLINA DOBRA Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami

200 g
DOLINA DOBRA
Polska

Cena9,79 zł
48,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 17 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
73 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
7%
3
0%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
bliżej produktowi do parówki a nie kiełbaski
24.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne kiełbaski. Zwykle jemy podgrzane - na kolację, ale bardzo dobrze smakują również prosto z lodówki 😏
07.11.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
mężowi smakują
28.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
48,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
GOODVALLEY
Marka:
DOLINA DOBRA
EAN:
5908226816335
Cena za kg:
48,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
DOLINA DOBRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOODVALLEY
EAN:
5908226816335

Produkty z kategorii Kiełbaski z dodatkami

4.9
z 14 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbaski bekonowo-serowe 190 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbaski bekonowo-serowe

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 167 opinii
DOLINA DOBRA Pikantne kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Pikantne kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami 200 g

DOLINA DOBRA

Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami

200 g
48,95 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 26 opinii
DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno 200 g

DOLINA DOBRA

Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno

200 g
48,95 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 82 opinii
DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar 200 g

DOLINA DOBRA

Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar

200 g
46,95 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
OLEWNIK Kiełbaski bekonowe z serem 200 g

OLEWNIK

Kiełbaski bekonowe z serem

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

Produkty marki DOLINA DOBRA

4.9
z 2039 opinii
DOLINA DOBRA Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów

100 g
98,20 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,82 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 2031 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
47,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 1786 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z łopatki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z łopatki wieprzowej

400 g
32,48 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 1116 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z szynki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z szynki wieprzowej

400 g
41,47 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
40,56 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 732 opinii
DOLINA DOBRA Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów

100 g
79,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
87,22 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 604 opinii
DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
53,25 zł/kg
Cena10,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Szyneczka Dobrusie 100 g

DOLINA DOBRA

Szyneczka Dobrusie

100 g
82,90 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 660 opinii
DOLINA DOBRA Filet ze schabu wieprzowego plastry 300 g

DOLINA DOBRA

Filet ze schabu wieprzowego plastry

300 g
42,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 540 opinii
DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
46,91 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 423 opinii
DOLINA DOBRA Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
46,25 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 403 opinii
DOLINA DOBRA Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

DOLINA DOBRA

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
67,98 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 414 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa krakowska bez konserwantów 90 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa krakowska bez konserwantów

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 136 opinii
DOLINA DOBRA Śniadaniowa kiełbaska KABANOS 200 g

DOLINA DOBRA

Śniadaniowa kiełbaska KABANOS

200 g
47,45 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 697 opinii
DOLINA DOBRA Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach 300 g

DOLINA DOBRA

Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store