Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Mięso i wędliny
Kiełbasy cienkie

Kiełbasy cienkie

Wróć do Mięso i wędliny

Cienkie klasyczneFrankfurterkiBiałaKiełbaski klasyczneKiełbaski z dodatkami



5.0
z 120 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g)

~300 g
73,30 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

4.9
z 33 opinii
JBB BAŁDYGA Frankfurterki mini 310 g

JBB BAŁDYGA

Frankfurterki mini

~310 g
32,23 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 33 opinii
JBB BAŁDYGA Frankfurterki klasyczne 240 g

JBB BAŁDYGA

Frankfurterki klasyczne

240 g
40,79 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka

4.8
z 96 opinii
INDYKPOL Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe 180 g

INDYKPOL

Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe

180 g
38,83 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.9
z 472 opinii
MORLINY Frankfurterki 240 g

MORLINY

Frankfurterki

240 g
56,21 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.8
z 128 opinii
SOKOŁÓW Frankfurterki 130 g

SOKOŁÓW

Frankfurterki

130 g
73,00 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

4.8
z 101 opinii
WIERZEJKI Frankfurterki 8 szt 250 g

WIERZEJKI

Frankfurterki 8 szt

~250 g
55,16 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 604 opinii

16% taniej

DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.9
z 136 opinii
DOLINA DOBRA Śniadaniowa kiełbaska KABANOS 200 g

DOLINA DOBRA

Śniadaniowa kiełbaska KABANOS

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

4.9
z 62 opinii
JBB BAŁDYGA Mini kiełbaski drobiowe z filetem bez osłonki 180 g

JBB BAŁDYGA

Mini kiełbaski drobiowe z filetem bez osłonki

180 g
34,72 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

5.0
z 95 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbaski mini bez osłonki 180 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbaski mini bez osłonki

180 g
34,72 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni


5.0
z 28 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki 200 g

DOLINA DOBRA

Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki

200 g
44,75 zł/kg
Cena8,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.1
z 7 opinii
WASĄG kiełbaski z filetem bio 115 g

WASĄG

kiełbaski z filetem bio

115 g
226,00 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka

4.9
z 173 opinii
OLEWNIK Kiełbaski krakowskie z szynki 200 g

OLEWNIK

Kiełbaski krakowskie z szynki

200 g
48,45 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.9
z 110 opinii
MORLINY Ślązerki 240 g

MORLINY

Ślązerki

240 g
49,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 11 opinii
INDYKPOL Kiełbaski szlachetne 700 g

INDYKPOL

Kiełbaski szlachetne

~700 g
32,56 zł/kg
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

4.9
z 423 opinii
DOLINA DOBRA Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni


4.9
z 179 opinii
OLEWNIK Kiełbasa biała surowa 800 g

OLEWNIK

Kiełbasa biała surowa

~800 g
39,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna31,99 zł
32,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.9
z 27 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa biała z szynki Zero - E 350 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa biała z szynki Zero - E

350 g
45,69 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.9
z 213 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa biała parzona 100% Polskiego Mięsa 375 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa biała parzona 100% Polskiego Mięsa

375 g
35,60 zł/kg
Cena13,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.8
z 103 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa biała ekstra parzona 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa biała ekstra parzona

~300 g
48,17 zł/kg
Cena14,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.7
z 23 opinii
SOKOŁÓW Naturrino Kiełbasa biała wieprzowa, parzona 520 g

SOKOŁÓW

Naturrino Kiełbasa biała wieprzowa, parzona

520 g
38,44 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

4.9
z 540 opinii

20% taniej

DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
37,31 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
17,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

4.9
z 61 opinii
DOLINA DOBRA Winerki 160 g

DOLINA DOBRA

Winerki

160 g
44,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

5.0
z 15 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa śląska z szynki Zero - E 350 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa śląska z szynki Zero - E

350 g
45,69 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.9
z 25 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa z karkówką 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa z karkówką

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka

5.0
z 24 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa gospodarska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa gospodarska

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka

4.8
z 6 opinii
INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne 240 g

INDYKPOL

Kiełbaski Szlachetne

240 g
45,79 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

4.8
z 12 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa francuska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa francuska

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka

4.8
z 234 opinii
MORLINY Kiełbasa podwawelska 520 g

MORLINY

Kiełbasa podwawelska

520 g
36,13 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni

4.9
z 570 opinii
MORLINY Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka 400 g

MORLINY

Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka

400 g
32,37 zł/kg
Cena12,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.8
z 272 opinii
MORLINY Kiełbasa śląska 550 g

MORLINY

Kiełbasa śląska

550 g
31,91 zł/kg
Cena17,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni


4.8
z 137 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska z szynki 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska z szynki

500 g
33,58 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka

4.8
z 99 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa z beczki - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa z beczki - kawałek

~300 g
56,17 zł/kg
Cena16,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 81 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa podwawelska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa podwawelska - kawałek

~300 g
51,63 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 42 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa śląska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa śląska - kawałek

~300 g
46,63 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 27 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa staropolska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa staropolska - kawałek

~300 g
53,97 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 110 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa krucha ze wsi - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa krucha ze wsi - kawałek

~300 g
54,97 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni


4.9
z 58 opinii
STARA WĘDZARNIA Kiełbasa krucha 120 g

STARA WĘDZARNIA

Kiełbasa krucha

120 g
58,25 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni

4.9
z 119 opinii
OLEWNIK Kiełbasa podwawelska z szynki 400 g

OLEWNIK

Kiełbasa podwawelska z szynki

400 g
44,63 zł/kg
Cena17,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

4.9
z 90 opinii
OLEWNIK Kiełbasa śląska extra 500 g

OLEWNIK

Kiełbasa śląska extra

500 g
39,58 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

4.9
z 91 opinii
OLEWNIK Kiełbasa swojska 180 g

OLEWNIK

Kiełbasa swojska

180 g
47,72 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni

4.9
z 60 opinii
OLEWNIK Kiełbasa wiejska (296g-444g) 370 g

OLEWNIK

Kiełbasa wiejska (296g-444g)

370 g
37,00 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.7
z 141 opinii
OLEWNIK Kiełbasa podwawelska z szynki (200g-300g) 250 g

OLEWNIK

Kiełbasa podwawelska z szynki (200g-300g)

~250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 76 opinii
MORLINY Kiełbasa morlińska 600 g

MORLINY

Kiełbasa morlińska

600 g
31,65 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

4.8
z 13 opinii
GROT Kiełbasa grotowska z szynki (480g-720g) 600 g

GROT

Kiełbasa grotowska z szynki (480g-720g)

~600 g
61,65 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.4
z 36 opinii
OLEWNIK Kiełbasa głogowska z szynki 454 g

OLEWNIK

Kiełbasa głogowska z szynki

~454 g
44,03 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.7
z 60 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kiełbasa śląska Ekstra 300 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kiełbasa śląska Ekstra

~300 g
42,30 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.9
z 31 opinii
OLEWNIK Kiełbasa serdelowa z szynki 240 g

OLEWNIK

Kiełbasa serdelowa z szynki

240 g
49,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.7
z 31 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa koszyczkowa 100 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa koszyczkowa

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami 200 g

DOLINA DOBRA

Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

4.8
z 26 opinii
DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno 200 g

DOLINA DOBRA

Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.9
z 14 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbaski bekonowo-serowe 190 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbaski bekonowo-serowe

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.9
z 167 opinii
DOLINA DOBRA Pikantne kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Pikantne kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni


4.9
z 82 opinii
DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar 200 g

DOLINA DOBRA

Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar

200 g
46,95 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka

4.9
z 53 opinii
OLEWNIK Kiełbaski bekonowe z serem 200 g

OLEWNIK

Kiełbaski bekonowe z serem

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.8
z 217 opinii
WASĄG Kiełbaski roztoczańskie BIO 115 g

WASĄG

Kiełbaski roztoczańskie BIO

115 g
84,78 zł/kg
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.7
z 92 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa biała BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa biała BIO (240g-360g)

~300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

4.5
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa wiejska BIO 200 g 200 g

WASĄG

Kiełbasa wiejska BIO 200 g

200 g
129,95 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.8
z 87 opinii
WASĄG Kiełbasa biała parzona BIO 5 szt. 485 g

WASĄG

Kiełbasa biała parzona BIO 5 szt.

485 g
77,51 zł/kg
Cena37,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni


4.8
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa chłopska bio 200 g

WASĄG

Kiełbasa chłopska bio

200 g
139,95 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.8
z 150 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Kiełbasa Marózkowa (200g-300g) 250 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Kiełbasa Marózkowa (200g-300g)

~250 g
67,00 zł/kg
Cena16,75 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store