Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy cienkie
Frankfurterki
JBB BAŁDYGA Frankfurterki klasyczne
Frankfurterki klasyczne JBB BAŁDYGA 240g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 33 opinii

JBB BAŁDYGA Frankfurterki klasyczne

240 g
JBB BAŁDYGA
Polska

Cena9,79 zł
40,79 zł/kg

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

smakują w całej Polsce!

idealne na śniadanie!


JBB BAŁDYGA Frankfurterki klasyczne


Produkt dostępny
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1033.00 kJ
12.3%
Wartość energetyczna (kcal)
249.00 kcal
12.5%
Tłuszcz (g)
20.00 g
28.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
7.70 g
38.5%
Węglowodany (g)
2.70 g
1.0%
w tym cukry (g)
0.80 g
0.9%
Białko (g)
14.00 g
28.0%
Sól (g)
1.90 g
31.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
33 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super💯❤️
15.09.2025
1
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Elżbieta Buczyńska
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Lena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Maks
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.04.2026
0
0
Antonina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.02.2026
0
0
Lena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
40,79 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
240 g
Dostawca:
JBB BAŁDYGA Józef Ba
Marka:
JBB BAŁDYGA
EAN:
5907701807165
Cena za kg:
40,79 zł/kg
Waga:
240 g
Marka:
JBB BAŁDYGA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JBB BAŁDYGA Józef Ba
EAN:
5907701807165

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze: 2 °C-8 °C Po otwarciu opakowania produkt zachowuje gwarantowaną jakość przez 2 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej


Informacje producenta

Marka

JBB Bałdyga


Marka standaryzowana

MarkaJBB Bałdyga

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O producencie

100 % Polska Firma Rodzinna


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Frankfurterki

Wariant klasyczne

Produkty z kategorii Frankfurterki

4.9
z 33 opinii
JBB BAŁDYGA Frankfurterki mini 310 g

JBB BAŁDYGA

Frankfurterki mini

~310 g
32,23 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
JBB BAŁDYGA Frankfurterki klasyczne 240 g

JBB BAŁDYGA

Frankfurterki klasyczne

240 g
40,79 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
4.8
z 96 opinii
INDYKPOL Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe 180 g

INDYKPOL

Frankfurterki z piersi z indyka bezglutenowe

180 g
38,83 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 472 opinii
MORLINY Frankfurterki 240 g

MORLINY

Frankfurterki

240 g
56,21 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 128 opinii
SOKOŁÓW Frankfurterki 130 g

SOKOŁÓW

Frankfurterki

130 g
73,00 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 101 opinii
WIERZEJKI Frankfurterki 8 szt 250 g

WIERZEJKI

Frankfurterki 8 szt

~250 g
55,16 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Produkty marki JBB BAŁDYGA

4.9
z 28 opinii
JBB BAŁDYGA Parówki z szynki Zero - E 190 g

JBB BAŁDYGA

Parówki z szynki Zero - E

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 15 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa śląska z szynki Zero - E 350 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa śląska z szynki Zero - E

350 g
45,69 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 62 opinii
JBB BAŁDYGA Mini kiełbaski drobiowe z filetem bez osłonki 180 g

JBB BAŁDYGA

Mini kiełbaski drobiowe z filetem bez osłonki

180 g
34,72 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 33 opinii
JBB BAŁDYGA Frankfurterki mini 310 g

JBB BAŁDYGA

Frankfurterki mini

~310 g
32,23 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 95 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbaski mini bez osłonki 180 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbaski mini bez osłonki

180 g
34,72 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.8
z 78 opinii
JBB BAŁDYGA Pasztetowa wędzona 200 g

JBB BAŁDYGA

Pasztetowa wędzona

200 g
26,95 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 14 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbaski bekonowo-serowe 190 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbaski bekonowo-serowe

190 g
36,79 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa z karkówką 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa z karkówką

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.8
z 64 opinii
JBB BAŁDYGA Salcesonik wieprzowy 400 g

JBB BAŁDYGA

Salcesonik wieprzowy

400 g
21,47 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa biała z szynki Zero - E 350 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa biała z szynki Zero - E

350 g
45,69 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 24 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa gospodarska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa gospodarska

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa francuska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa francuska

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store