Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy cienkie
Biała
OLEWNIK Kiełbasa biała surowa
Kiełbasa biała surowa OLEWNIK 800g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 179 opinii

OLEWNIK Kiełbasa biała surowa

~800 g
OLEWNIK

Promocja
Cena promocyjna31,99 zł
39,99 zł/kg
32,99 zł
cena przed obniżką (3% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 9 dni
Tagi
promocja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
179 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
9%
3
1%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubimy białą kiełbasę Olewnika a u Was już zamawiałam w zeszłym roku i wszystko było ok.
31.03.2026
1
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
trochę tłusta, ale poza tym ok
14.03.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze lubie
05.11.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra jak większość wyrobów tej firmy
25.04.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
23.04.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
22.04.2025
0
0
jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna. Wysoka jakość.
17.10.2024
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiełbasa wybitnie dobrze zrobiona, grubo zmielona. Bardzo smaczna
02.04.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Juz czesc zjedzona, jest smaczna, dobrze doprawiona
27.03.2024
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
jeszcze nie jedzona, leży w zamrażarce.
27.03.2024
0
1
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, nie za tłusta, do żurku wyśmienita
14.02.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra
03.01.2024
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
03.11.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
27.09.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra, chociaż w ostatnim zamówieniu było kilka chrząstek.
15.08.2023
1
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo świeża
25.06.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały
14.05.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Zrobiłam świąteczna zupę !!!!!
03.05.2023
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna kiełbaska
11.04.2023
0
0
alina
zweryfikowano
Zgłaszam
b.dobra
10.04.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
800 g
Dostawca:
OLEWNIK_JIT
Marka:
OLEWNIK
EAN:
22220149
Cena za kg:
39,99 zł/kg
Waga:
800 g
Marka:
OLEWNIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OLEWNIK_JIT
EAN:
22220149

Produkty z kategorii Biała

4.9
z 423 opinii
DOLINA DOBRA Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 179 opinii
OLEWNIK Kiełbasa biała surowa 800 g

OLEWNIK

Kiełbasa biała surowa

~800 g
39,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna31,99 zł
32,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 27 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa biała z szynki Zero - E 350 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa biała z szynki Zero - E

350 g
45,69 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.7
z 92 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa biała BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa biała BIO (240g-360g)

~300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 213 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa biała parzona 100% Polskiego Mięsa 375 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa biała parzona 100% Polskiego Mięsa

375 g
35,60 zł/kg
Cena13,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 103 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa biała ekstra parzona 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa biała ekstra parzona

~300 g
48,17 zł/kg
Cena14,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 87 opinii
WASĄG Kiełbasa biała parzona BIO 5 szt. 485 g

WASĄG

Kiełbasa biała parzona BIO 5 szt.

485 g
77,51 zł/kg
Cena37,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.7
z 23 opinii
SOKOŁÓW Naturrino Kiełbasa biała wieprzowa, parzona 520 g

SOKOŁÓW

Naturrino Kiełbasa biała wieprzowa, parzona

520 g
38,44 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki OLEWNIK

4.9
z 142 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry

150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 500 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kabanos wiejski 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kabanos wiejski

~150 g
63,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
10,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 255 opinii

15% taniej

OLEWNIK Szynka wędzarza - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka wędzarza - plastry

~150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,25 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 70 opinii

22% taniej

OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 150 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

150 g
66,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 183 opinii
OLEWNIK Szynka biała z Jakubowej Spiżarni 150 g

OLEWNIK

Szynka biała z Jakubowej Spiżarni

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 104 opinii
OLEWNIK Szynka z jakubowej spiżarni - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka z jakubowej spiżarni - plastry

~150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.6
z 56 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Pasztet ze starej wędzarni 250 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Pasztet ze starej wędzarni

~250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 264 opinii
Nowość
OLEWNIK Polędwica sopocka wieprzowa 100 g

OLEWNIK

Polędwica sopocka wieprzowa

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 169 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA szynka 250 g

OLEWNIK

STARA WĘDZARNIA szynka

~250 g
66,76 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 434 opinii
OLEWNIK Legendarna kaszanka gryczana 400 g

OLEWNIK

Legendarna kaszanka gryczana

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 199 opinii
OLEWNIK Pasztetowa delikatesowa 350 g

OLEWNIK

Pasztetowa delikatesowa

~350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 230 opinii
OLEWNIK Sucha żywiecka z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha żywiecka z szynki

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 155 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 129 opinii
OLEWNIK Kabanosy myśliwskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy myśliwskie

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
OLEWNIK Kabanosy krakowskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy krakowskie

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.7
z 108 opinii
OLEWNIK Mortadela Kapitańska- plastry 250 g

OLEWNIK

Mortadela Kapitańska- plastry

~250 g
34,36 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store