Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy suche
Grube
OLEWNIK Sucha krakowska z pieprzem
Sucha krakowska z pieprzem OLEWNIK 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 68 opinii

OLEWNIK Sucha krakowska z pieprzem

80 g
OLEWNIK
Polska

Cena7,15 zł
89,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
OLEWNIK Sucha krakowska bez dodatku konserwantów
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
68 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
15%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Z wszystkich suchych kiełbas ta nam smakuje najbardziej właśnie przez dodatek pieprzu zaostrzający smak
01.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
jest smaczna
03.02.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystkie suche krakowskie kiełbasy tej firmy są dobre ale ta jest dodatkowo smaczna dzięki dodatkowi ziaren pieprzu, stale ja kupuje i nikomu w domu się nie znudziła
01.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupowałam z obawą, że będzie bardzo "pieprzny" a okazał się smaczny, podzielny i oryginalny!
25.09.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
16.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczna
09.08.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra kiełbaska a pieprz dodaje jej aromatu
19.05.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Stale ją kupuję, kilka ziaren pieprzu bardzo dodaje smaku, chociaż sama sucha kiełbasa jest bardzo smaczna
05.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
89,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
OLEWNIK
Marka:
OLEWNIK
EAN:
5906245789081
Cena za kg:
89,38 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
OLEWNIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OLEWNIK
EAN:
5906245789081

Produkty z kategorii Grube

4.9
z 70 opinii

22% taniej

OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 150 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

150 g
66,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 414 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa krakowska bez konserwantów 90 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa krakowska bez konserwantów

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.8
z 107 opinii
KRAKUS. KIEŁBASA KRAKOWSKA SUCHA PIECZONA 80 g

KRAKUS.

KIEŁBASA KRAKOWSKA SUCHA PIECZONA

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 83 opinii
DOLINA DOBRA Żywiecka 100 g

DOLINA DOBRA

Żywiecka

100 g
85,50 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 208 opinii
SOKOŁÓW Gold Gold kiełbasa krakowska sucha 100 g

SOKOŁÓW Gold

Gold kiełbasa krakowska sucha

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 230 opinii
OLEWNIK Sucha żywiecka z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha żywiecka z szynki

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 155 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 50 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO 80 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO

80 g
169,38 zł/kg
Cena13,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 442 opinii
KRAKUS. Kiełbasa krakowska sucha 250 g

KRAKUS.

Kiełbasa krakowska sucha

250 g
79,40 zł/kg
Cena19,85 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z fileta kurczaka z dodatkiem wieprzowiny 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z fileta kurczaka z dodatkiem wieprzowiny

80 g
96,13 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska bez dodatku konserwantów 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska bez dodatku konserwantów

80 g
89,88 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska high protein 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska high protein

80 g
89,88 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 68 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z pieprzem 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z pieprzem

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 266 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha pieczona 90 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha pieczona

90 g
79,44 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.8
z 110 opinii
SOKOŁÓW Gold Kindziuk - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kindziuk - plastry

100 g
104,50 zł/kg
Cena10,45 zł
Do koszyka
4.9
z 304 opinii
KRAKUS. Kiełbasa żywiecka 230 g

KRAKUS.

Kiełbasa żywiecka

230 g
52,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 107 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z fileta indyka - plastry 90 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z fileta indyka - plastry

90 g
80,56 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 96 opinii
OLEWNIK Mix krakowska 80 g

OLEWNIK

Mix krakowska

80 g
87,38 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
SOKOŁÓW Gold Kiełbasa Żywiecka podsuszana - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kiełbasa Żywiecka podsuszana - plastry

100 g
76,90 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 125 opinii
SOKOŁÓW Gold Kiełbasa krakowska sucha z dziczyzną - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kiełbasa krakowska sucha z dziczyzną - plastry

100 g
82,50 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 68 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha - plastry 150 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha - plastry

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 88 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska pieczona sucha plasterki (120g-180g) 150 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska pieczona sucha plasterki (120g-180g)

~150 g
76,33 zł/kg
Cena11,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 77 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Kiełbasa krakowska (240g-360g) 300 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Kiełbasa krakowska (240g-360g)

~300 g
83,30 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 185 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha bezglutenowa 320 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha bezglutenowa

320 g
61,22 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa krakowska sucha BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa krakowska sucha BIO (240g-360g)

~300 g
83,30 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 14 opinii
GROT Kiełbasa krakowska sucha (136g-204g) 170 g

GROT

Kiełbasa krakowska sucha (136g-204g)

~170 g
75,59 zł/kg
Cena12,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 94 opinii
OLEWNIK Kiełbasa szynkowa wieprzowa 90 g

OLEWNIK

Kiełbasa szynkowa wieprzowa

90 g
76,56 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 141 opinii
KRAKUS. Żywiecka sucha 80 g

KRAKUS.

Żywiecka sucha

80 g
87,38 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 367 opinii
KRAKUS. Krakowska sucha z szynki 80 g

KRAKUS.

Krakowska sucha z szynki

80 g
104,88 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
4.8
z 135 opinii
ŁUKÓW Kiełbasa podsuszana 100 g

ŁUKÓW

Kiełbasa podsuszana

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki OLEWNIK

4.9
z 142 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry

150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 500 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kabanos wiejski 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kabanos wiejski

~150 g
63,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
10,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 255 opinii

15% taniej

OLEWNIK Szynka wędzarza - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka wędzarza - plastry

~150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,25 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 70 opinii

22% taniej

OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 150 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

150 g
66,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 179 opinii
OLEWNIK Kiełbasa biała surowa 800 g

OLEWNIK

Kiełbasa biała surowa

~800 g
39,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna31,99 zł
32,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 183 opinii
OLEWNIK Szynka biała z Jakubowej Spiżarni 150 g

OLEWNIK

Szynka biała z Jakubowej Spiżarni

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 104 opinii
OLEWNIK Szynka z jakubowej spiżarni - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka z jakubowej spiżarni - plastry

~150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.6
z 56 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Pasztet ze starej wędzarni 250 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Pasztet ze starej wędzarni

~250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 264 opinii
Nowość
OLEWNIK Polędwica sopocka wieprzowa 100 g

OLEWNIK

Polędwica sopocka wieprzowa

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 169 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA szynka 250 g

OLEWNIK

STARA WĘDZARNIA szynka

~250 g
66,76 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 432 opinii
OLEWNIK Legendarna kaszanka gryczana 400 g

OLEWNIK

Legendarna kaszanka gryczana

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 230 opinii
OLEWNIK Sucha żywiecka z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha żywiecka z szynki

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 155 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 199 opinii
OLEWNIK Pasztetowa delikatesowa 350 g

OLEWNIK

Pasztetowa delikatesowa

~350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 129 opinii
OLEWNIK Kabanosy myśliwskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy myśliwskie

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
OLEWNIK Kabanosy krakowskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy krakowskie

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store