Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy suche
Grube
ŁUKÓW Kiełbasa podsuszana
Kiełbasa podsuszana ŁUKÓW 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 135 opinii

ŁUKÓW Kiełbasa podsuszana

100 g
ŁUKÓW
Polska

Cena5,99 zł
59,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
135 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
11%
3
1%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bartosz i Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
znakomita jakosc!
17.08.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre. Firma!
06.06.2025
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość przyzwoita, ale jak na podsuszaną zbyt mokra
04.11.2024
0
1
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Z hasłem "kiełbasa podsuszana" ma zdecydowanie NIEWIELE wspólnego. Zdecydowanie smaczne ale...nazwa ZDECYDOWANIE WPROWADZA W BŁĄD. Raczej to już jakiś a'la super gatunkowy wędzony baleron. "Kiełbaa podsuszana"-NIE !!! Zdjęcia nie podeślę bo zjadłem a opakowanie wyrzuciłem. Nazwa NIEZGODNA z produktem.
03.09.2024
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo żylaste i odrzucające
21.05.2024
0
0
janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
12.12.2023
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
11.12.2023
0
0
Łucjan
zweryfikowano
Zgłaszam
Pierwsza klasa, apetyczny wygląd i bardzo smaczne
26.06.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW
Marka:
ŁUKÓW
EAN:
5900842024934
Cena za kg:
59,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
ŁUKÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW
EAN:
5900842024934

Produkty z kategorii Grube

4.9
z 70 opinii

22% taniej

OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 150 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

150 g
66,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 414 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa krakowska bez konserwantów 90 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa krakowska bez konserwantów

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.8
z 107 opinii
KRAKUS. KIEŁBASA KRAKOWSKA SUCHA PIECZONA 80 g

KRAKUS.

KIEŁBASA KRAKOWSKA SUCHA PIECZONA

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 83 opinii
DOLINA DOBRA Żywiecka 100 g

DOLINA DOBRA

Żywiecka

100 g
85,50 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 208 opinii
SOKOŁÓW Gold Gold kiełbasa krakowska sucha 100 g

SOKOŁÓW Gold

Gold kiełbasa krakowska sucha

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 230 opinii
OLEWNIK Sucha żywiecka z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha żywiecka z szynki

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 155 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 50 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO 80 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO

80 g
169,38 zł/kg
Cena13,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 442 opinii
KRAKUS. Kiełbasa krakowska sucha 250 g

KRAKUS.

Kiełbasa krakowska sucha

250 g
79,40 zł/kg
Cena19,85 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z fileta kurczaka z dodatkiem wieprzowiny 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z fileta kurczaka z dodatkiem wieprzowiny

80 g
96,13 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska bez dodatku konserwantów 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska bez dodatku konserwantów

80 g
89,88 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska high protein 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska high protein

80 g
89,88 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 68 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z pieprzem 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z pieprzem

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 266 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha pieczona 90 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha pieczona

90 g
79,44 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.8
z 110 opinii
SOKOŁÓW Gold Kindziuk - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kindziuk - plastry

100 g
104,50 zł/kg
Cena10,45 zł
Do koszyka
4.9
z 305 opinii
KRAKUS. Kiełbasa żywiecka 230 g

KRAKUS.

Kiełbasa żywiecka

230 g
52,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 108 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z fileta indyka - plastry 90 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z fileta indyka - plastry

90 g
80,56 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 96 opinii
OLEWNIK Mix krakowska 80 g

OLEWNIK

Mix krakowska

80 g
87,38 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
SOKOŁÓW Gold Kiełbasa Żywiecka podsuszana - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kiełbasa Żywiecka podsuszana - plastry

100 g
76,90 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 125 opinii
SOKOŁÓW Gold Kiełbasa krakowska sucha z dziczyzną - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kiełbasa krakowska sucha z dziczyzną - plastry

100 g
82,50 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 68 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha - plastry 150 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha - plastry

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 88 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska pieczona sucha plasterki (120g-180g) 150 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska pieczona sucha plasterki (120g-180g)

~150 g
76,33 zł/kg
Cena11,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 77 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Kiełbasa krakowska (240g-360g) 300 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Kiełbasa krakowska (240g-360g)

~300 g
83,30 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 185 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha bezglutenowa 320 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha bezglutenowa

320 g
61,22 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa krakowska sucha BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa krakowska sucha BIO (240g-360g)

~300 g
83,30 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 14 opinii
GROT Kiełbasa krakowska sucha (136g-204g) 170 g

GROT

Kiełbasa krakowska sucha (136g-204g)

~170 g
75,59 zł/kg
Cena12,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 94 opinii
OLEWNIK Kiełbasa szynkowa wieprzowa 90 g

OLEWNIK

Kiełbasa szynkowa wieprzowa

90 g
76,56 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 141 opinii
KRAKUS. Żywiecka sucha 80 g

KRAKUS.

Żywiecka sucha

80 g
87,38 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 367 opinii
KRAKUS. Krakowska sucha z szynki 80 g

KRAKUS.

Krakowska sucha z szynki

80 g
104,88 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
4.8
z 135 opinii
ŁUKÓW Kiełbasa podsuszana 100 g

ŁUKÓW

Kiełbasa podsuszana

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ŁUKÓW

4.8
z 532 opinii
ŁUKÓW Mięso mielone wieprzowo-wołowe 400 g

ŁUKÓW

Mięso mielone wieprzowo-wołowe

400 g
28,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,49 zł
12,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 168 opinii

25% taniej

ŁUKÓW Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
35,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 180 opinii

19% taniej

ŁUKÓW Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g)

~500 g
59,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
36,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 250 opinii
ŁUKÓW Mięso z szynki wieprzowej na gulasz 400 g

ŁUKÓW

Mięso z szynki wieprzowej na gulasz

400 g
31,22 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
13,55 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.6
z 69 opinii

20% taniej

ŁUKÓW Udziec wołowy bez kości (520g-780g) 600 g

ŁUKÓW

Udziec wołowy bez kości (520g-780g)

~600 g
66,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
49,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 286 opinii
ŁUKÓW Szponder wołowy z kością (640g-960g) 800 g

ŁUKÓW

Szponder wołowy z kością (640g-960g)

~800 g
49,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 233 opinii
ŁUKÓW Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g) 1 kg

ŁUKÓW

Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g)

~1 kg
18,69 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 203 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości extra kotlet 360 g

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości extra kotlet

360 g
38,19 zł/kg
Cena13,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 67 opinii
ŁUKÓW Burgery wołowe 200 g

ŁUKÓW

Burgery wołowe

200 g
53,45 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 276 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo (1200g-1800g) 1.5 kg

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo (1200g-1800g)

~1.5 kg
23,33 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 172 opinii
ŁUKÓW Pastrami premium 100 g

ŁUKÓW

Pastrami premium

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 75 opinii
ŁUKÓW Łopatka wołowa bez kości (480g-720g) 600 g

ŁUKÓW

Łopatka wołowa bez kości (480g-720g)

~600 g
73,32 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.6
z 76 opinii
ŁUKÓW Stek wołowy z krzyżowej (200g-300g) 250 g

ŁUKÓW

Stek wołowy z krzyżowej (200g-300g)

~250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.7
z 55 opinii
ŁUKÓW Stek wołowy top sirloin z rostbefu sezonowany (200g-300g) 250 g

ŁUKÓW

Stek wołowy top sirloin z rostbefu sezonowany (200g-300g)

~250 g
107,96 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 124 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości extra (560g-840g) 700 g

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości extra (560g-840g)

~700 g
33,56 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 269 opinii
Nowość
ŁUKÓW Metka tatarska 200 g

ŁUKÓW

Metka tatarska

200 g
53,95 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store