Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wieprzowina
Szynka
ŁUKÓW Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g)
Łopatka wieprzowa bez kości (800g 1200g) ŁUKÓW 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 233 opinii

ŁUKÓW Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g)

~1 kg
ŁUKÓW
Polska

Cena18,69 zł
18,69 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 6 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
233 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne i do gotowania i do pieczenia
22.07.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Leży taka łopatka na blacie i od razu wygląda, jakby miała plan na cały weekend 😄
28.06.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
możnba upiec pieczeń albo zmielić na mielone dobra cena i świeże
09.05.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, polecam spożywać po obróbce termicznej.
20.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko ok
17.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
łopatka jest już zapeklowana i za kilka dni będzie w szynk war albo pieczona .Mięsko otrzymałam w bardzo dobrym gatunku 👍️
10.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo ladna, świeża.
09.02.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo ładne i smaczne mięso.👍️
05.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok.👍️
15.01.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże mięso.
03.01.2026
0
0
Jowita
zweryfikowano
Zgłaszam
Piękna łopatka:) Ładniejsza niż ta na zdjęciu:)💪💯❤️
12.11.2025
1
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
💯👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️
25.09.2025
1
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Tym razem trudno przyjąć, że to łopatka extra - mięso fatalnie sprawione, źle oczyszczone, bardzo tłuste.
13.07.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Tym razem bardziej tłusta niż zazwyczaj.
30.05.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Zamroziłam, wygĄdała dobrze, będzie do bigosu :)
11.12.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mięso świeże, dobrze zapakowane.
28.12.2023
1
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość w porównaniu do ceny!
25.12.2023
1
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże ładnie wygląda smaczne
04.12.2023
1
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość
06.11.2023
1
0
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
ładny kawałek mięsa...:)
17.10.2023
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,69 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW
Marka:
ŁUKÓW
EAN:
216559
Cena za kg:
18,69 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
ŁUKÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW
EAN:
216559

Produkty z kategorii Szynka

4.9
z 250 opinii
ŁUKÓW Mięso z szynki wieprzowej na gulasz 400 g

ŁUKÓW

Mięso z szynki wieprzowej na gulasz

400 g
31,22 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
13,55 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 233 opinii
ŁUKÓW Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g) 1 kg

ŁUKÓW

Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g)

~1 kg
18,69 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
5.0
z 63 opinii
FARMY ROZTOCZA Gulasz z szynki wieprzowej BIO 300 g

FARMY ROZTOCZA

Gulasz z szynki wieprzowej BIO

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 39 opinii
SOKOŁÓW Szynka wieprzowa - sznycle 360 g

SOKOŁÓW

Szynka wieprzowa - sznycle

360 g
44,42 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 12 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa krakowska sucha 250 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa krakowska sucha

250 g
87,96 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Szynka do upieczenia premium (1680g-2520g) 2.1 kg

SOKOŁÓW

Szynka do upieczenia premium (1680g-2520g)

~2.1 kg
37,61 zł/kg
Cena78,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ŁUKÓW

4.8
z 532 opinii
ŁUKÓW Mięso mielone wieprzowo-wołowe 400 g

ŁUKÓW

Mięso mielone wieprzowo-wołowe

400 g
28,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,49 zł
12,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 168 opinii

25% taniej

ŁUKÓW Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
35,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 180 opinii

19% taniej

ŁUKÓW Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g)

~500 g
59,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
36,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 250 opinii
ŁUKÓW Mięso z szynki wieprzowej na gulasz 400 g

ŁUKÓW

Mięso z szynki wieprzowej na gulasz

400 g
31,22 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
13,55 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.6
z 69 opinii

20% taniej

ŁUKÓW Udziec wołowy bez kości (520g-780g) 600 g

ŁUKÓW

Udziec wołowy bez kości (520g-780g)

~600 g
66,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
49,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 286 opinii
ŁUKÓW Szponder wołowy z kością (640g-960g) 800 g

ŁUKÓW

Szponder wołowy z kością (640g-960g)

~800 g
49,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 203 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości extra kotlet 360 g

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości extra kotlet

360 g
38,19 zł/kg
Cena13,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 67 opinii
ŁUKÓW Burgery wołowe 200 g

ŁUKÓW

Burgery wołowe

200 g
53,45 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 276 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo (1200g-1800g) 1.5 kg

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo (1200g-1800g)

~1.5 kg
23,33 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.7
z 55 opinii
ŁUKÓW Stek wołowy top sirloin z rostbefu sezonowany (200g-300g) 250 g

ŁUKÓW

Stek wołowy top sirloin z rostbefu sezonowany (200g-300g)

~250 g
107,96 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.6
z 76 opinii
ŁUKÓW Stek wołowy z krzyżowej (200g-300g) 250 g

ŁUKÓW

Stek wołowy z krzyżowej (200g-300g)

~250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 172 opinii
ŁUKÓW Pastrami premium 100 g

ŁUKÓW

Pastrami premium

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 269 opinii
Nowość
ŁUKÓW Metka tatarska 200 g

ŁUKÓW

Metka tatarska

200 g
53,95 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 216 opinii
ŁUKÓW Metka cebulowa 200 g

ŁUKÓW

Metka cebulowa

200 g
42,75 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 75 opinii
ŁUKÓW Łopatka wołowa bez kości (480g-720g) 600 g

ŁUKÓW

Łopatka wołowa bez kości (480g-720g)

~600 g
73,32 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 124 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości extra (560g-840g) 700 g

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości extra (560g-840g)

~700 g
33,56 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store