Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

ŁUKÓW

ŁUKÓW

.

ProduktyŁUKÓWwe Frisco.pl


4.8
z 532 opinii
ŁUKÓW Mięso mielone wieprzowo-wołowe 400 g

ŁUKÓW

Mięso mielone wieprzowo-wołowe

400 g
28,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,49 zł
12,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

4.9
z 216 opinii
ŁUKÓW Metka cebulowa 200 g

ŁUKÓW

Metka cebulowa

200 g
42,75 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

4.8
z 67 opinii
ŁUKÓW Burgery wołowe 200 g

ŁUKÓW

Burgery wołowe

200 g
53,45 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni

4.9
z 269 opinii
Nowość
ŁUKÓW Metka tatarska 200 g

ŁUKÓW

Metka tatarska

200 g
53,95 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

4.9
z 168 opinii

25% taniej

ŁUKÓW Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
35,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.9
z 250 opinii
ŁUKÓW Mięso z szynki wieprzowej na gulasz 400 g

ŁUKÓW

Mięso z szynki wieprzowej na gulasz

400 g
31,22 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
13,55 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.9
z 233 opinii
ŁUKÓW Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g) 1 kg

ŁUKÓW

Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g)

~1 kg
18,69 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

4.9
z 203 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości extra kotlet 360 g

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości extra kotlet

360 g
38,19 zł/kg
Cena13,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

4.9
z 276 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo (1200g-1800g) 1.5 kg

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo (1200g-1800g)

~1.5 kg
23,33 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.8
z 124 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości extra (560g-840g) 700 g

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości extra (560g-840g)

~700 g
33,56 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.9
z 125 opinii
ŁUKÓW Żeberka wieprzowe paski extra (520g-780g) 650 g

ŁUKÓW

Żeberka wieprzowe paski extra (520g-780g)

~650 g
42,23 zł/kg
Cena27,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.8
z 72 opinii
ŁUKÓW Żeberka wieprzowe trójkąty wolnogotowane z warzywami (720g-1080g) 900 g

ŁUKÓW

Żeberka wieprzowe trójkąty wolnogotowane z warzywami (720g-1080g)

~900 g
35,43 zł/kg
Cena31,89 zł
Do koszyka

4.9
z 84 opinii
ŁUKÓW Karkówka wieprzowa bez kości extra (560g-840g) 700 g

ŁUKÓW

Karkówka wieprzowa bez kości extra (560g-840g)

~700 g
42,84 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.8
z 180 opinii

19% taniej

ŁUKÓW Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g)

~500 g
59,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
36,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.6
z 69 opinii

20% taniej

ŁUKÓW Udziec wołowy bez kości (520g-780g) 600 g

ŁUKÓW

Udziec wołowy bez kości (520g-780g)

~600 g
66,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
49,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.8
z 285 opinii
ŁUKÓW Szponder wołowy z kością (640g-960g) 800 g

ŁUKÓW

Szponder wołowy z kością (640g-960g)

~800 g
49,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.8
z 75 opinii
ŁUKÓW Łopatka wołowa bez kości (480g-720g) 600 g

ŁUKÓW

Łopatka wołowa bez kości (480g-720g)

~600 g
73,32 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.9
z 96 opinii
ŁUKÓW Goleń wołowa bez kości (640g-960g) 800 g

ŁUKÓW

Goleń wołowa bez kości (640g-960g)

~800 g
62,49 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni

4.6
z 45 opinii
ŁUKÓW Łata wołowa (800g-1200g) 1 kg

ŁUKÓW

Łata wołowa (800g-1200g)

~1 kg
49,99 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

4.6
z 76 opinii
ŁUKÓW Stek wołowy z krzyżowej (200g-300g) 250 g

ŁUKÓW

Stek wołowy z krzyżowej (200g-300g)

~250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.7
z 55 opinii
ŁUKÓW Stek wołowy top sirloin z rostbefu sezonowany (200g-300g) 250 g

ŁUKÓW

Stek wołowy top sirloin z rostbefu sezonowany (200g-300g)

~250 g
107,96 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

4.6
z 68 opinii
ŁUKÓW Stek z antrykotu sezonowany (200g-300g) 250 g

ŁUKÓW

Stek z antrykotu sezonowany (200g-300g)

~250 g
111,96 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.4
z 29 opinii
ŁUKÓW Stek z polędwicy wołowej sezonowany (272g-408g) 340 g

ŁUKÓW

Stek z polędwicy wołowej sezonowany (272g-408g)

~340 g
202,91 zł/kg
Cena68,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

4.9
z 171 opinii
ŁUKÓW Pastrami premium 100 g

ŁUKÓW

Pastrami premium

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 134 opinii
ŁUKÓW Rostbef luksusowy 100 g

ŁUKÓW

Rostbef luksusowy

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

4.9
z 165 opinii
ŁUKÓW Szynka dojrzewająca 100 g

ŁUKÓW

Szynka dojrzewająca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 161 opinii
ŁUKÓW Polędwica dojrzewająca 100 g

ŁUKÓW

Polędwica dojrzewająca

100 g
99,50 zł/kg
Cena9,95 zł
Do koszyka

4.9
z 46 opinii
ŁUKÓW Parówki ekstra wieprzowo-wołowe 250 g

ŁUKÓW

Parówki ekstra wieprzowo-wołowe

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.9
z 115 opinii
ŁUKÓW Kindziuk łukowski 100 g

ŁUKÓW

Kindziuk łukowski

100 g
75,90 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka

4.8
z 135 opinii
ŁUKÓW Kiełbasa podsuszana 100 g

ŁUKÓW

Kiełbasa podsuszana

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

4.8
z 86 opinii
ŁUKÓW Salami łukowskie 100 g

ŁUKÓW

Salami łukowskie

100 g
94,50 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka

4.9
z 80 opinii
ŁUKÓW Golonka wieprzowa klasyczna wolnogotowana (720g-1080g) 900 g

ŁUKÓW

Golonka wieprzowa klasyczna wolnogotowana (720g-1080g)

~900 g
38,88 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka

5.0
z 15 opinii
ŁUKÓW Sztuka mięsa woł. wolnogotowana (610g-1010g) 800 g

ŁUKÓW

Sztuka mięsa woł. wolnogotowana (610g-1010g)

~800 g
74,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka

4.7
z 10 opinii
ŁUKÓW Żeberka woł/ wolnogotowane 950 g

ŁUKÓW

Żeberka woł/ wolnogotowane

~950 g
66,31 zł/kg
Cena62,99 zł
Do koszyka

4.7
z 10 opinii
ŁUKÓW Wołowina do szarpania wolnogotowana (600g-900g) 750 g

ŁUKÓW

Wołowina do szarpania wolnogotowana (600g-900g)

~750 g
66,65 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka

4.5
z 8 opinii
ŁUKÓW Ossobuco goleń woł. wolnogotowana (610g-1010g) 800 g

ŁUKÓW

Ossobuco goleń woł. wolnogotowana (610g-1010g)

~800 g
64,99 zł/kg
Cena51,99 zł
Do koszyka

4.9
z 21 opinii
ŁUKÓW Gulasz wołowy wolnogotowany 500 g

ŁUKÓW

Gulasz wołowy wolnogotowany

500 g
65,98 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store