Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Polędwica, schab, baleron
Polędwica
ŁUKÓW Polędwica dojrzewająca
Polędwica dojrzewająca ŁUKÓW 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 162 opinii

ŁUKÓW Polędwica dojrzewająca

100 g
ŁUKÓW
Polska

Cena9,95 zł
99,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
162 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
ocena jw.
23.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne, aromatyczne, smakuje jak prosto z wędzarni, nie psuje się natychmiast po otwarciu, polecam
22.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
05.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Chuda, bardzo smaczna.
03.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pycha bez niepotrzebnych dodatków
03.12.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie wiem
03.09.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
💪bardzo smaczna
29.06.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
💪 OK!
28.10.2024
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
12.08.2024
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo lubię wyroby z Łukowa. Polędwica dojrzewająca jak zwykle bardzo dobra.
30.07.2024
0
0
Kimberly
zweryfikowano
Zgłaszam
Good for sandwiches or just as a snack
03.06.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniała słonawa krucha
19.04.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
01.01.2024
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja ulubiona mięciutka
26.12.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra
25.12.2023
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez zarzutu.
31.10.2023
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
bez uwag
31.08.2023
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra, świetna w smaku, kupuję nie pierwszy raz, polecam
08.08.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
31.07.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW
Marka:
ŁUKÓW
EAN:
5900842004912
Cena za kg:
99,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
ŁUKÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW
EAN:
5900842004912

Produkty z kategorii Polędwica

4.8
z 264 opinii
Nowość
OLEWNIK Polędwica sopocka wieprzowa 100 g

OLEWNIK

Polędwica sopocka wieprzowa

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 309 opinii
SOKOŁÓW Polędwica łososiowa 90 g

SOKOŁÓW

Polędwica łososiowa

90 g
95,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 124 opinii
WIERZEJKI Polędwica sopocka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica sopocka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 69 opinii
WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica z komina - plastry

~170 g
67,00 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 183 opinii
WIERZEJKI Polędwica łososiowa- plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica łososiowa- plastry

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 37 opinii
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 52 opinii
FARMY ROZTOCZA Polędwica matuli plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Polędwica matuli plastry BIO

100 g
142,50 zł/kg
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 257 opinii
JBB Polędwica łososiowa - plastry 150 g

JBB

Polędwica łososiowa - plastry

~150 g
57,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 162 opinii
ŁUKÓW Polędwica dojrzewająca 100 g

ŁUKÓW

Polędwica dojrzewająca

100 g
99,50 zł/kg
Cena9,95 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
INDYKPOL Polędwica Miodowa (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Polędwica Miodowa (120g-180g)

~150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 59 opinii
WIERZEJKI Polędwica dębowa dojrzewająca - plastry 100 g

WIERZEJKI

Polędwica dębowa dojrzewająca - plastry

~100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Produkty marki ŁUKÓW

4.8
z 532 opinii
ŁUKÓW Mięso mielone wieprzowo-wołowe 400 g

ŁUKÓW

Mięso mielone wieprzowo-wołowe

400 g
32,13 zł/kg
Cena12,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 250 opinii
ŁUKÓW Mięso z szynki wieprzowej na gulasz 400 g

ŁUKÓW

Mięso z szynki wieprzowej na gulasz

400 g
33,88 zł/kg
Cena13,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 169 opinii
ŁUKÓW Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
47,70 zł/kg
Cena23,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 180 opinii
ŁUKÓW Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g)

~500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 286 opinii
ŁUKÓW Szponder wołowy z kością (640g-960g) 800 g

ŁUKÓW

Szponder wołowy z kością (640g-960g)

~800 g
49,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 233 opinii
ŁUKÓW Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g) 1 kg

ŁUKÓW

Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g)

~1 kg
18,69 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.6
z 70 opinii
ŁUKÓW Udziec wołowy bez kości (520g-780g) 600 g

ŁUKÓW

Udziec wołowy bez kości (520g-780g)

~600 g
83,32 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 203 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości extra kotlet 360 g

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości extra kotlet

360 g
38,19 zł/kg
Cena13,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 67 opinii
ŁUKÓW Burgery wołowe 200 g

ŁUKÓW

Burgery wołowe

200 g
53,45 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 276 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo (1200g-1800g) 1.5 kg

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo (1200g-1800g)

~1.5 kg
23,33 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.7
z 55 opinii
ŁUKÓW Stek wołowy top sirloin z rostbefu sezonowany (200g-300g) 250 g

ŁUKÓW

Stek wołowy top sirloin z rostbefu sezonowany (200g-300g)

~250 g
107,96 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.6
z 76 opinii
ŁUKÓW Stek wołowy z krzyżowej (200g-300g) 250 g

ŁUKÓW

Stek wołowy z krzyżowej (200g-300g)

~250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 172 opinii
ŁUKÓW Pastrami premium 100 g

ŁUKÓW

Pastrami premium

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 269 opinii
Nowość
ŁUKÓW Metka tatarska 200 g

ŁUKÓW

Metka tatarska

200 g
53,95 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 217 opinii
ŁUKÓW Metka cebulowa 200 g

ŁUKÓW

Metka cebulowa

200 g
42,75 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 75 opinii
ŁUKÓW Łopatka wołowa bez kości (480g-720g) 600 g

ŁUKÓW

Łopatka wołowa bez kości (480g-720g)

~600 g
73,32 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store