Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Polędwica, schab, baleron
Polędwica
JBB Polędwica łososiowa - plastry
Polędwica łososiowa   plastry JBB 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 257 opinii

JBB Polędwica łososiowa - plastry

~150 g
JBB

Cena8,55 zł
57,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Polędwica łososiowa to wędlina z kategorii ekskluzywnych, przygotowywana z najlepszej jakości mięsa wieprzowego i poddawana naturalnemu wędzeniu, bez dalszego parzenia.

Delikatne mięso jest lekko różowe i miękkie, dzięki minimalnej grubości plasterków krojonych specjalną maszyną. Wyrazistość smaku sprawia, że nawet cieniutkie plastry są dominującym dodatkiem do chrupiącej bułeczki z masłem czy świeżego chleba.

Polędwica jest mięsem dla bardzo wybrednych, czystym, pozbawionym nadmiaru tłuszczu i zdrowym. To idealny dodatek do talerza wędlin lub tartinek na ekskluzywne przyjęcie.

JBB Polędwica łososiowa - plastry


Produkt dostępny
Data przydatności: około 13 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
257 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
8%
3
1%
2
0%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja ulubiona polędwica od wielu lat, tym razem idealnie plastrowana, świeża i soczysta rozpływająca się w ustach 💯❤️👍️
29.05.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
KLASYKA GATUNKU!!!🔥🔥🔥
24.04.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
💯❤️ bardzo lubię, delikatny smak, musi być cieniutko krojona 🚀
31.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna wędlina.
09.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
05.01.2026
0
0
Serhii
zweryfikowano
Zgłaszam
Polędwica ma dziwny zapach i kwaśny smak
03.01.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
super w jedzeniu i smaku
21.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
22.11.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
To co tygrysy ( nawet te wyleniałe) lubią najbardziej 👍️❤️💯🤩
09.10.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Plasterki poszarpane, ilość tłuszczu świadczy że skrojono końcówki polędwicy.
13.09.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
01.09.2025
1
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Od lat jestem fanem polędwicy łososiowej, chociaż czasami nie jest to.... tym razem ok.
11.07.2025
0
0
Witt
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra, świeża
15.06.2025
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
jakość/cena - bardzo dobrze
14.04.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie była świeża. Na drugi dzień była obślizgła i miała nieświeży zapach.
08.04.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze smakuje
10.01.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Polędwica niechlujnie pokrojona. Na kanapkę do szkoły ok, ale nie do położenia dla gości na stół.
05.11.2024
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Generalnie smaczna, jak dla mnie trochę za słona.
09.10.2024
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża
03.10.2024
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszna zwłaszcza jeżeli plasterki są cieniutkie im grubsze tym gorzej
01.09.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
57,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
CM
Marka:
JBB
EAN:
293383
Cena za kg:
57,00 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
JBB
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
CM
EAN:
293383

Produkty z kategorii Polędwica

4.8
z 264 opinii
Nowość
OLEWNIK Polędwica sopocka wieprzowa 100 g

OLEWNIK

Polędwica sopocka wieprzowa

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 309 opinii
SOKOŁÓW Polędwica łososiowa 90 g

SOKOŁÓW

Polędwica łososiowa

90 g
95,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 124 opinii
WIERZEJKI Polędwica sopocka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica sopocka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 69 opinii
WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica z komina - plastry

~170 g
67,00 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 37 opinii
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 183 opinii
WIERZEJKI Polędwica łososiowa- plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica łososiowa- plastry

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 52 opinii
FARMY ROZTOCZA Polędwica matuli plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Polędwica matuli plastry BIO

100 g
142,50 zł/kg
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 257 opinii
JBB Polędwica łososiowa - plastry 150 g

JBB

Polędwica łososiowa - plastry

~150 g
57,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 26 opinii
INDYKPOL Polędwica Miodowa (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Polędwica Miodowa (120g-180g)

~150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 162 opinii
ŁUKÓW Polędwica dojrzewająca 100 g

ŁUKÓW

Polędwica dojrzewająca

100 g
99,50 zł/kg
Cena9,95 zł
Do koszyka
4.8
z 59 opinii
WIERZEJKI Polędwica dębowa dojrzewająca - plastry 100 g

WIERZEJKI

Polędwica dębowa dojrzewająca - plastry

~100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store