Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Polędwica, schab, baleron
Polędwica
WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry
Polędwica z komina   plastry WIERZEJKI 170g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 69 opinii

WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry

~170 g
WIERZEJKI

Cena11,39 zł
67,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
69 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
6%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
w smaku ok.
21.07.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna i świeża wędlina.
04.06.2025
0
0
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️kupuję od kilku lat, bo to super wędlina
07.04.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Zbyt sucha
19.11.2024
0
0
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
super zawsze
09.06.2024
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Wędlina brzydka, więcej nie zamówię
04.09.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Polędwica nie wyglądała ani trochę jak na zdjęciu, była bardzo mokra i pełna nieładnych żyłek i tłuszczu. Nadawała się tylko do smażenia.
30.08.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna,krucha,dobra jakosc
04.03.2023
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
W kominie tłuszcz się nie wytopił, ale smaczna i nie za slona
27.02.2023
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre,dzieci je lubią
12.10.2022
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra, polecam
26.09.2022
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, świeża
24.09.2022
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak chyba wszystkie wędliny z Frisko, polędwica świeża i pyszna.
23.08.2022
0
0
Richard
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże i smaczne
31.07.2022
0
0
Aldona
zweryfikowano
Zgłaszam
Wędlina jest delikatna dlatego musi być dobrze opakowana i jest.
21.05.2022
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Talerz wędlin zawsze się sprawdzi.
09.05.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
27.04.2021
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszna, aromatyczna
21.12.2020
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna!
22.11.2020
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
67,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
WIERZEJKI
Marka:
WIERZEJKI
EAN:
290191
Cena za kg:
67,00 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
WIERZEJKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIERZEJKI
EAN:
290191

Produkty z kategorii Polędwica

4.9
z 308 opinii
SOKOŁÓW Polędwica łososiowa 90 g

SOKOŁÓW

Polędwica łososiowa

90 g
95,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 264 opinii
Nowość
OLEWNIK Polędwica sopocka wieprzowa 100 g

OLEWNIK

Polędwica sopocka wieprzowa

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 124 opinii
WIERZEJKI Polędwica sopocka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica sopocka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 69 opinii
WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica z komina - plastry

~170 g
67,00 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 183 opinii
WIERZEJKI Polędwica łososiowa- plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica łososiowa- plastry

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 37 opinii
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 52 opinii
FARMY ROZTOCZA Polędwica matuli plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Polędwica matuli plastry BIO

100 g
142,50 zł/kg
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 257 opinii
JBB Polędwica łososiowa - plastry 150 g

JBB

Polędwica łososiowa - plastry

~150 g
57,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 161 opinii
ŁUKÓW Polędwica dojrzewająca 100 g

ŁUKÓW

Polędwica dojrzewająca

100 g
99,50 zł/kg
Cena9,95 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
INDYKPOL Polędwica Miodowa (120g-180g) 150 g

INDYKPOL

Polędwica Miodowa (120g-180g)

~150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 59 opinii
WIERZEJKI Polędwica dębowa dojrzewająca - plastry 100 g

WIERZEJKI

Polędwica dębowa dojrzewająca - plastry

~100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Produkty marki WIERZEJKI

4.8
z 138 opinii
WIERZEJKI Szynka z kotła (136g-204g) 170 g

WIERZEJKI

Szynka z kotła (136g-204g)

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 132 opinii
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka gotowana - plastry

~170 g
49,71 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
78,76 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 44 opinii
WIERZEJKI Szynka z wędzarki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z wędzarki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 124 opinii
WIERZEJKI Polędwica sopocka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica sopocka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 183 opinii
WIERZEJKI Polędwica łososiowa- plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica łososiowa- plastry

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 37 opinii
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 154 opinii
WIERZEJKI Baleron gotowany - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron gotowany - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 137 opinii
WIERZEJKI Baleron zbójnicki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron zbójnicki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 202 opinii
Nowość
WIERZEJKI Żeberka wędzone - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Żeberka wędzone - kawałek

~300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 230 opinii
WIERZEJKI Schab pieczony z majerankiem - plastry 170 g

WIERZEJKI

Schab pieczony z majerankiem - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 190 opinii
WIERZEJKI Boczek wędzony surowy - plastry 170 g

WIERZEJKI

Boczek wędzony surowy - plastry

~170 g
51,12 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 132 opinii
WIERZEJKI Boczek z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Boczek z komina - plastry

~170 g
57,00 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store