Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Boczek
W kawałku
WIERZEJKI Żeberka wędzone - kawałek
Żeberka wędzone   kawałek WIERZEJKI 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość
4.9
z 202 opinii

WIERZEJKI Żeberka wędzone - kawałek

~300 g
WIERZEJKI

Cena14,99 zł
49,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
nowości

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
202 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
do grochówki, fasolówki i ogórkowej
23.04.2026
1
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne. Polecam💯👍️👍️👍️👍️👍️👍️
25.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Chudy i mięsny kawałek żeberek. Świetna porcja, akurat na zupę. Nie jest suchy.
27.02.2025
1
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże, piękny zapach wędzenia, nie były tłuste, polecam
28.01.2025
1
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość
20.01.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
świetnie nadają się do zup typu fasolowa czy ogórkowa, dają przyjemny aromat wędzonki, można zużyć mięso po gotowaniu, jest go całkiem sporo
07.10.2024
1
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne idealne do zupy
28.06.2024
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Do grochówki doskonałe.
17.05.2024
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale do gotowania gestej zupy typu krupnik czy grochowka. Nadaja jej dymny posmak i zapach, a pokrojone fajnie sie je zjada razem z zupa lub jako przekaske osobno.
12.01.2024
1
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dmaczne
09.01.2024
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Do grochówki idealne :)
25.12.2023
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
b. dobra jakość
19.12.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne. Idealne do fasolówki czy grochówki.
27.11.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
jest ok
22.11.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
nie wiem, jeszcze nie jadłam
26.08.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok, chociaż czasem w zamówieniu przychodzą pyszne a czasem wręcz niesmaczne. Nie wiem od czego to zależy. Może od dostawcy, ale ciężko stwierdzić, bp są rozważane i pakowane przez Frisco.
15.08.2023
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupowałam już kilka razy, zawsze świeże i pyszne. Polecam bo warto.
11.08.2023
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
dla mnie ok
15.06.2023
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo ładne, pachnące żeberko, idealne do żurku.
03.06.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zwykle dobra jakość
23.05.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
WIERZEJKI
Marka:
WIERZEJKI
EAN:
290134
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
WIERZEJKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIERZEJKI
EAN:
290134

Produkty z kategorii W kawałku

4.9
z 202 opinii
Nowość
WIERZEJKI Żeberka wędzone - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Żeberka wędzone - kawałek

~300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 68 opinii
FARMY ROZTOCZA Boczek w siatce BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Boczek w siatce BIO (240g-360g)

~300 g
93,30 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.8
z 68 opinii
FARMY ROZTOCZA Boczek drewnem wędzony BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Boczek drewnem wędzony BIO (240g-360g)

~300 g
79,83 zł/kg
Cena23,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.7
z 161 opinii
WASĄG Boczek wędzony, parzony BIO (280g-420g) 350 g

WASĄG

Boczek wędzony, parzony BIO (280g-420g)

~350 g
99,97 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.7
z 62 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Rolada boczkowa wędzona (240g-360g) 300 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Rolada boczkowa wędzona (240g-360g)

~300 g
87,50 zł/kg
Cena26,25 zł
Do koszyka

Produkty marki WIERZEJKI

4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
78,76 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 132 opinii
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka gotowana - plastry

~170 g
49,71 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 44 opinii
WIERZEJKI Szynka z wędzarki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z wędzarki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 138 opinii
WIERZEJKI Szynka z kotła (136g-204g) 170 g

WIERZEJKI

Szynka z kotła (136g-204g)

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
WIERZEJKI Szynka pieczona z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka pieczona z indyka - plastry

~170 g
69,94 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 103 opinii
WIERZEJKI Szynka z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z indyka - plastry

~170 g
69,71 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 55 opinii
WIERZEJKI Szynka z piersi indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z piersi indyka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 154 opinii
WIERZEJKI Baleron gotowany - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron gotowany - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 137 opinii
WIERZEJKI Baleron zbójnicki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron zbójnicki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 124 opinii
WIERZEJKI Polędwica sopocka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica sopocka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 69 opinii
WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica z komina - plastry

~170 g
67,00 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 183 opinii
WIERZEJKI Polędwica łososiowa- plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica łososiowa- plastry

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 37 opinii
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store