Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Boczek
W kawałku
WASĄG Boczek wędzony, parzony BIO (280g-420g)
Boczek wędzony, parzony BIO (280g 420g) WASĄG 350g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 161 opinii

WASĄG Boczek wędzony, parzony BIO (280g-420g)

~350 g
WASĄG

Cena34,99 zł
99,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 15 dni
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
161 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
12%
3
5%
2
2%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko w porządku.
29.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Tlusty
26.08.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie pachnie świeżo. Ma sporo chrząstek. Miejscami jest jakby nie dowędzony. Raczej go już nie kupię.
07.06.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
sam smalec - takie kawałki nie powinny być sprzedawane
27.09.2024
1
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, nie strzela na patelni przy smażeniu, ale trafił nam się wyjątkowo tłusty kawałek
24.05.2024
1
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
za dużo konserwantu , bez smaku
15.04.2024
1
1
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrej jakości boczek.
15.12.2023
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny boczek.
01.11.2023
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny boczek.
31.10.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny,pachnący.Bezsztucznych zapachow
20.10.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry boczek, miękki, nie za tłusty, bardzo smaczny
20.10.2023
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
nektarynki niedojrzałe
17.10.2023
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
10.10.2023
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest bardzo dobry polecam
03.09.2023
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę za tłusty ale to boczek da się zjeść.
03.09.2023
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
01.09.2023
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny choć trochę tłusty
22.08.2023
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczy
24.07.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Boczek bardzo tłusty, nazywałabym to raczej słonina wędzona,do tego gruba skóra,jak dla mnie drogi i beznadziejny ,więcej nie kupię
24.07.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny
19.07.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
350 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
WASĄG
EAN:
22224013
Cena za kg:
99,97 zł/kg
Waga:
350 g
Marka:
WASĄG
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
22224013

Produkty z kategorii W kawałku

4.9
z 202 opinii
Nowość
WIERZEJKI Żeberka wędzone - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Żeberka wędzone - kawałek

~300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 68 opinii
FARMY ROZTOCZA Boczek w siatce BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Boczek w siatce BIO (240g-360g)

~300 g
93,30 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.8
z 68 opinii
FARMY ROZTOCZA Boczek drewnem wędzony BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Boczek drewnem wędzony BIO (240g-360g)

~300 g
79,83 zł/kg
Cena23,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.7
z 161 opinii
WASĄG Boczek wędzony, parzony BIO (280g-420g) 350 g

WASĄG

Boczek wędzony, parzony BIO (280g-420g)

~350 g
99,97 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.7
z 62 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Rolada boczkowa wędzona (240g-360g) 300 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Rolada boczkowa wędzona (240g-360g)

~300 g
87,50 zł/kg
Cena26,25 zł
Do koszyka

Produkty marki WASĄG

4.8
z 217 opinii
WASĄG Kiełbaski roztoczańskie BIO 115 g

WASĄG

Kiełbaski roztoczańskie BIO

115 g
84,78 zł/kg
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.1
z 7 opinii
WASĄG kiełbaski z filetem bio 115 g

WASĄG

kiełbaski z filetem bio

115 g
226,00 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 89 opinii
WASĄG Parówki z indyka BIO 150 g

WASĄG

Parówki z indyka BIO

150 g
171,93 zł/kg
Cena25,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 18 opinii
WASĄG parówki z kurczaka bio 150 g

WASĄG

parówki z kurczaka bio

150 g
159,93 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.7
z 38 opinii
WASĄG kaszanka pieczona bio 300 g

WASĄG

kaszanka pieczona bio

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 38 opinii
WASĄG Wołoszynka bio 90 g

WASĄG

Wołoszynka bio

90 g
191,00 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 55 opinii
WASĄG Schab pieczony plastry BIO 90 g

WASĄG

Schab pieczony plastry BIO

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 11 opinii
WASĄG Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g 90 g

WASĄG

Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g

90 g
177,67 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.5
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa wiejska BIO 200 g 200 g

WASĄG

Kiełbasa wiejska BIO 200 g

200 g
129,95 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa chłopska bio 200 g

WASĄG

Kiełbasa chłopska bio

200 g
139,95 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 21 opinii
WASĄG Parówki drobiowe BIO 4 szt. 240 g

WASĄG

Parówki drobiowe BIO 4 szt.

240 g
158,29 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 7 opinii
WASĄG Parówki z cielęciną BIO 240 g 240 g

WASĄG

Parówki z cielęciną BIO 240 g

240 g
97,04 zł/kg
Cena23,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 87 opinii
WASĄG Kiełbasa biała parzona BIO 5 szt. 485 g

WASĄG

Kiełbasa biała parzona BIO 5 szt.

485 g
77,51 zł/kg
Cena37,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 9 opinii
WASĄG kabanosy drobiowe bio 150 g

WASĄG

kabanosy drobiowe bio

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 22 opinii
WASĄG Kabanosy wieprzowe BIO 150 g

WASĄG

Kabanosy wieprzowe BIO

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 49 opinii
WASĄG Parówki wieprzowe BIO 5szt. 320 g

WASĄG

Parówki wieprzowe BIO 5szt.

320 g
81,22 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store