Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Pasztety, mielonki, podrobowe
Podrobowe
WASĄG kaszanka pieczona bio
kaszanka pieczona bio WASĄG 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 38 opinii

WASĄG kaszanka pieczona bio

300 g
WASĄG
Polska

Cena15,99 zł
53,30 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
38 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
74%
4
26%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
jeszcze nie wiem
12.07.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna , bardzo delikatna, dla mnie za mało kaszy
22.10.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
To kolejny zakup tej smakowitej kaszanki. Polecam
20.09.2025
1
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
smak tradycyjny trochę sucha
14.08.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
tradycyjny smak, ale trochę sucha.
08.08.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie pyszna
28.07.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.08.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
ferdynand
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
53,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
WASĄG
EAN:
5904553999574
Cena za kg:
53,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
WASĄG
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
5904553999574

Produkty z kategorii Podrobowe

4.9
z 435 opinii
OLEWNIK Legendarna kaszanka gryczana 400 g

OLEWNIK

Legendarna kaszanka gryczana

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 144 opinii
OLEWNIK Kaszanka wiejska 500 g

OLEWNIK

Kaszanka wiejska

~500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 158 opinii
WIERZEJKI Kaszanka królewska - kawałek 250 g

WIERZEJKI

Kaszanka królewska - kawałek

~250 g
31,40 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.7
z 38 opinii
WASĄG kaszanka pieczona bio 300 g

WASĄG

kaszanka pieczona bio

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 138 opinii
OLEWNIK Kaszanka gryczana 738 g

OLEWNIK

Kaszanka gryczana

~738 g
20,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 81 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kaszanka 350 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kaszanka

~350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Produkty marki WASĄG

4.8
z 217 opinii
WASĄG Kiełbaski roztoczańskie BIO 115 g

WASĄG

Kiełbaski roztoczańskie BIO

115 g
84,78 zł/kg
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.1
z 7 opinii
WASĄG kiełbaski z filetem bio 115 g

WASĄG

kiełbaski z filetem bio

115 g
226,00 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 89 opinii
WASĄG Parówki z indyka BIO 150 g

WASĄG

Parówki z indyka BIO

150 g
171,93 zł/kg
Cena25,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 18 opinii
WASĄG parówki z kurczaka bio 150 g

WASĄG

parówki z kurczaka bio

150 g
159,93 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.7
z 161 opinii
WASĄG Boczek wędzony, parzony BIO (280g-420g) 350 g

WASĄG

Boczek wędzony, parzony BIO (280g-420g)

~350 g
99,97 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 55 opinii
WASĄG Schab pieczony plastry BIO 90 g

WASĄG

Schab pieczony plastry BIO

90 g
188,78 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 11 opinii
WASĄG Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g 90 g

WASĄG

Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g

90 g
177,67 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.8
z 38 opinii
WASĄG Wołoszynka bio 90 g

WASĄG

Wołoszynka bio

90 g
191,00 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.5
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa wiejska BIO 200 g 200 g

WASĄG

Kiełbasa wiejska BIO 200 g

200 g
129,95 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa chłopska bio 200 g

WASĄG

Kiełbasa chłopska bio

200 g
139,95 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 87 opinii
WASĄG Kiełbasa biała parzona BIO 5 szt. 485 g

WASĄG

Kiełbasa biała parzona BIO 5 szt.

485 g
77,51 zł/kg
Cena37,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 9 opinii
WASĄG kabanosy drobiowe bio 150 g

WASĄG

kabanosy drobiowe bio

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 22 opinii
WASĄG Kabanosy wieprzowe BIO 150 g

WASĄG

Kabanosy wieprzowe BIO

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 7 opinii
WASĄG Parówki z cielęciną BIO 240 g 240 g

WASĄG

Parówki z cielęciną BIO 240 g

240 g
97,04 zł/kg
Cena23,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 21 opinii
WASĄG Parówki drobiowe BIO 4 szt. 240 g

WASĄG

Parówki drobiowe BIO 4 szt.

240 g
158,29 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 49 opinii
WASĄG Parówki wieprzowe BIO 5szt. 320 g

WASĄG

Parówki wieprzowe BIO 5szt.

320 g
81,22 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store