Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Pasztety, mielonki, podrobowe
Podrobowe
WIERZEJKI Kaszanka królewska - kawałek
Kaszanka królewska   kawałek WIERZEJKI 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 158 opinii

WIERZEJKI Kaszanka królewska - kawałek

~250 g
WIERZEJKI

Cena7,85 zł
31,40 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 13 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
158 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
13%
3
1%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna z dużą ilością przypraw w naturalnym flaku.
22.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, nie jest tłusta. Dobra na zimno, jak I na ciepło.
13.11.2025
0
0
katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra, szkoda że smak niezbyt wyrazisty
23.09.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepszy smak kaszanki w Polsce
19.08.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
to też super wierzejki
27.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, dobrze przyprawiona prawie na 5
03.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna jak ze wsi bez dodatku wątróbki
10.06.2025
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczna
25.04.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
uwielbiam tą kaszankę Putki tylko królewską jem, świetnie przyprawiona
10.03.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Mi nie smakowala
26.12.2024
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę zbyt mało smaku
12.11.2024
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna.
05.08.2024
0
0
Mieczysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Kaszanka niesmaczna, przypraw i uszlachetniających ją dodatków (np. wątróbki) blisko zera. Nazwa "królewska" bardzo daleka od wygórowanej ceny.
20.05.2024
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
super super smak konsystencja przyprawy
06.05.2024
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsza kaszanka jaką jadłem
28.02.2024
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Kaszana tej firmy jest najlepsza z oferowanych produktów na rynku , polecam bardzo.
27.02.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
24.01.2024
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest dobra ale mało wątróbki
28.12.2023
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała! Po prostu.
06.12.2023
0
0
marta
zweryfikowano
Zgłaszam
moja ulubiona
04.10.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,40 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
WIERZEJKI
Marka:
WIERZEJKI
EAN:
290102
Cena za kg:
31,40 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
WIERZEJKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIERZEJKI
EAN:
290102

Produkty z kategorii Podrobowe

4.9
z 434 opinii
OLEWNIK Legendarna kaszanka gryczana 400 g

OLEWNIK

Legendarna kaszanka gryczana

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 144 opinii
OLEWNIK Kaszanka wiejska 500 g

OLEWNIK

Kaszanka wiejska

~500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 158 opinii
WIERZEJKI Kaszanka królewska - kawałek 250 g

WIERZEJKI

Kaszanka królewska - kawałek

~250 g
31,40 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 138 opinii
OLEWNIK Kaszanka gryczana 738 g

OLEWNIK

Kaszanka gryczana

~738 g
20,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.7
z 38 opinii
WASĄG kaszanka pieczona bio 300 g

WASĄG

kaszanka pieczona bio

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 81 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kaszanka 350 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kaszanka

~350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Produkty marki WIERZEJKI

4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
78,76 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 132 opinii
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka gotowana - plastry

~170 g
49,71 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 44 opinii
WIERZEJKI Szynka z wędzarki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z wędzarki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 138 opinii
WIERZEJKI Szynka z kotła (136g-204g) 170 g

WIERZEJKI

Szynka z kotła (136g-204g)

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
WIERZEJKI Szynka pieczona z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka pieczona z indyka - plastry

~170 g
69,94 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 103 opinii
WIERZEJKI Szynka z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z indyka - plastry

~170 g
69,71 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 55 opinii
WIERZEJKI Szynka z piersi indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z piersi indyka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 154 opinii
WIERZEJKI Baleron gotowany - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron gotowany - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 137 opinii
WIERZEJKI Baleron zbójnicki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron zbójnicki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 124 opinii
WIERZEJKI Polędwica sopocka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica sopocka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 69 opinii
WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica z komina - plastry

~170 g
67,00 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 183 opinii
WIERZEJKI Polędwica łososiowa- plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica łososiowa- plastry

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 37 opinii
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store