Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Gotowane
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry
Szynka gotowana   plastry WIERZEJKI 170g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 132 opinii

WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry

~170 g
WIERZEJKI

Cena8,45 zł
49,71 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
132 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
8%
3
1%
2
2%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Super świeża i smaczna szynka.
02.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra szynka. Niestety czasami plastry są za grubo pokrojone l.
02.12.2024
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
bez uwag
16.10.2024
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam👍️
03.09.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super.
10.06.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok, choć bez szału. Otwarta jako pierwsza, ale ostatnie plastry nie poszły już. Indycza dużo lepsza
29.01.2024
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smaczna, polecam
04.12.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
wygląd ok, smaczna
17.10.2023
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Szybko się ześlimaczyła.
06.08.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok,dobra
29.07.2023
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
24.07.2023
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
średnia, dostateczny, mdła
22.07.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra szynka na kanapki
08.07.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam tą szynkę. Świeża.
03.06.2023
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Dość dobra.
02.05.2023
0
0
Ludmila
zweryfikowano
Zgłaszam
Szynka dobra
12.04.2023
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna.
01.03.2023
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
28.02.2023
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
28.02.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna,kupuje regularnie
07.01.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,71 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
WIERZEJKI
Marka:
WIERZEJKI
EAN:
290126
Cena za kg:
49,71 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
WIERZEJKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIERZEJKI
EAN:
290126

Produkty z kategorii Gotowane

4.8
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Szyneczka Dobrusie 100 g

DOLINA DOBRA

Szyneczka Dobrusie

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 1961 opinii

45% taniej

KRAKUS. Szynka eksportowa 120 g

KRAKUS.

Szynka eksportowa

120 g
29,08 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
6,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2033 opinii
DOLINA DOBRA Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów

100 g
98,20 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,82 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 183 opinii
OLEWNIK Szynka biała z Jakubowej Spiżarni 150 g

OLEWNIK

Szynka biała z Jakubowej Spiżarni

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 95 opinii
KRAKUS. Szynka biała od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka biała od szwagra

90 g
81,67 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 138 opinii
WIERZEJKI Szynka z kotła (136g-204g) 170 g

WIERZEJKI

Szynka z kotła (136g-204g)

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 302 opinii
SOKOŁÓW Szynka Włoska - plastry 140 g

SOKOŁÓW

Szynka Włoska - plastry

140 g
78,50 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 87 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka gotowana w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka gotowana w plastrach BIO

100 g
135,90 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 242 opinii
SOKOŁÓW Szynka konserwowa - plastry 120 g

SOKOŁÓW

Szynka konserwowa - plastry

120 g
63,75 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 132 opinii
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka gotowana - plastry

~170 g
49,71 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 184 opinii
KRAKUS. Szynka w stylu włoskim 140 g

KRAKUS.

Szynka w stylu włoskim

140 g
69,21 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 115 opinii
SOKOŁÓW Sokołowska Krucha szynka gotowana 160 g

SOKOŁÓW

Sokołowska Krucha szynka gotowana

160 g
82,81 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 120 opinii
SOKOŁÓW Szynka Biała - plastry 148 g

SOKOŁÓW

Szynka Biała - plastry

148 g
60,74 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

Produkty marki WIERZEJKI

4.8
z 138 opinii
WIERZEJKI Szynka z kotła (136g-204g) 170 g

WIERZEJKI

Szynka z kotła (136g-204g)

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
78,76 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 44 opinii
WIERZEJKI Szynka z wędzarki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z wędzarki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 124 opinii
WIERZEJKI Polędwica sopocka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica sopocka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 69 opinii
WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica z komina - plastry

~170 g
67,00 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 183 opinii
WIERZEJKI Polędwica łososiowa- plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica łososiowa- plastry

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 37 opinii
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 154 opinii
WIERZEJKI Baleron gotowany - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron gotowany - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 137 opinii
WIERZEJKI Baleron zbójnicki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron zbójnicki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 202 opinii
Nowość
WIERZEJKI Żeberka wędzone - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Żeberka wędzone - kawałek

~300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 230 opinii
WIERZEJKI Schab pieczony z majerankiem - plastry 170 g

WIERZEJKI

Schab pieczony z majerankiem - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 190 opinii
WIERZEJKI Boczek wędzony surowy - plastry 170 g

WIERZEJKI

Boczek wędzony surowy - plastry

~170 g
51,12 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 132 opinii
WIERZEJKI Boczek z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Boczek z komina - plastry

~170 g
57,00 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store