Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

WIERZEJKI

WIERZEJKI

Wierzejki to firma działająca na polskim rynku od 1991 roku.
To najwyższej jakości firma prywatna zajmująca się ubojem, rozbiorem oraz produkcją mięsa i jego przetworów i późniejszą sprzedażą. W ofercie dostępne są: wędliny, wyroby garmażeryjne i wiele innych.

ProduktyWIERZEJKIwe Frisco.pl


4.8
z 138 opinii
WIERZEJKI Szynka z kotła (136g-204g) 170 g

WIERZEJKI

Szynka z kotła (136g-204g)

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 132 opinii
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka gotowana - plastry

~170 g
49,71 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 101 opinii
WIERZEJKI Szynka pieczona z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka pieczona z indyka - plastry

~170 g
69,94 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 103 opinii
WIERZEJKI Szynka z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z indyka - plastry

~170 g
69,71 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 55 opinii
WIERZEJKI Szynka z piersi indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z piersi indyka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.6
z 54 opinii
WIERZEJKI Filet z indyka pieczony - plastry 170 g

WIERZEJKI

Filet z indyka pieczony - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.7
z 42 opinii
WIERZEJKI Kurczak gotowany - plastry 170 g

WIERZEJKI

Kurczak gotowany - plastry

~170 g
57,00 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
78,76 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 44 opinii
WIERZEJKI Szynka z wędzarki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z wędzarki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.6
z 43 opinii
WIERZEJKI Szynka Wierzejska tradycyjna 170 g

WIERZEJKI

Szynka Wierzejska tradycyjna

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 120 opinii
WIERZEJKI Wędzonka firmowa - plastry 170 g

WIERZEJKI

Wędzonka firmowa - plastry

~170 g
50,53 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.9
z 144 opinii
WIERZEJKI Szynka dębowa dojrzewająca - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dębowa dojrzewająca - plastry

~170 g
73,47 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.8
z 121 opinii
WIERZEJKI Pastrami wołowe - plastry 170 g

WIERZEJKI

Pastrami wołowe - plastry

~170 g
86,12 zł/kg
Cena14,64 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.9
z 190 opinii
WIERZEJKI Boczek wędzony surowy - plastry 170 g

WIERZEJKI

Boczek wędzony surowy - plastry

~170 g
51,12 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 132 opinii
WIERZEJKI Boczek z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Boczek z komina - plastry

~170 g
57,00 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.9
z 202 opinii
Nowość
WIERZEJKI Żeberka wędzone - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Żeberka wędzone - kawałek

~300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 230 opinii
WIERZEJKI Schab pieczony z majerankiem - plastry 170 g

WIERZEJKI

Schab pieczony z majerankiem - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.9
z 154 opinii
WIERZEJKI Baleron gotowany - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron gotowany - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.8
z 137 opinii
WIERZEJKI Baleron zbójnicki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron zbójnicki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 69 opinii
WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica z komina - plastry

~170 g
67,00 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 124 opinii
WIERZEJKI Polędwica sopocka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica sopocka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.9
z 183 opinii
WIERZEJKI Polędwica łososiowa- plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica łososiowa- plastry

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.9
z 37 opinii
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 59 opinii
WIERZEJKI Polędwica dębowa dojrzewająca - plastry 100 g

WIERZEJKI

Polędwica dębowa dojrzewająca - plastry

~100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.7
z 69 opinii
Nowość
WIERZEJKI Pasztet drobiowo-wieprzowy - kawałek 200 g

WIERZEJKI

Pasztet drobiowo-wieprzowy - kawałek

~200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.8
z 158 opinii
WIERZEJKI Kaszanka królewska - kawałek 250 g

WIERZEJKI

Kaszanka królewska - kawałek

~250 g
31,40 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 216 opinii
WIERZEJKI Salceson włoski - plastry 170 g

WIERZEJKI

Salceson włoski - plastry

~170 g
40,29 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 91 opinii
WIERZEJKI Salceson ozorkowy - plastry 170 g

WIERZEJKI

Salceson ozorkowy - plastry

~170 g
40,53 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka

4.7
z 66 opinii
WIERZEJKI Salceson Brunszwicki QAFP 170 g

WIERZEJKI

Salceson Brunszwicki QAFP

~170 g
38,18 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.8
z 158 opinii
WIERZEJKI Golonka wierzejki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Golonka wierzejki - plastry

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 99 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa z beczki - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa z beczki - kawałek

~300 g
56,17 zł/kg
Cena16,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 81 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa podwawelska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa podwawelska - kawałek

~300 g
51,63 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 42 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa śląska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa śląska - kawałek

~300 g
46,63 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 27 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa staropolska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa staropolska - kawałek

~300 g
53,97 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 110 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa krucha ze wsi - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa krucha ze wsi - kawałek

~300 g
54,97 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 101 opinii
WIERZEJKI Frankfurterki 8 szt 250 g

WIERZEJKI

Frankfurterki 8 szt

~250 g
55,16 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 103 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa biała ekstra parzona 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa biała ekstra parzona

~300 g
48,17 zł/kg
Cena14,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.8
z 88 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa myśliwska - kawałek 200 g

WIERZEJKI

Kiełbasa myśliwska - kawałek

~200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 87 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa jałowcowa - kawałek 250 g

WIERZEJKI

Kiełbasa jałowcowa - kawałek

~250 g
67,00 zł/kg
Cena16,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.5
z 46 opinii
WIERZEJKI Kabanosy wieprzowe 4 szt. QAFP 200 g

WIERZEJKI

Kabanosy wieprzowe 4 szt. QAFP

~200 g
84,95 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Firma działa nie tylko na terenie Polski, ale także stale pozyskuje klientów z całej Europy.
Wybierając produkty Wierzejki mamy pewność, że kupujemy najwyższą jakość, najlepszy smak i bogate, naturalne produkty mięsne, które nadają się do wielu potraw.
Marka jest mistrzem Agro-Ligi oraz laureatem Ogólnopolskiego Finału "Polski Producent Żywności".

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store