Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Pasztety, mielonki, podrobowe
Salcesony
WIERZEJKI Salceson ozorkowy - plastry
Salceson ozorkowy   plastry WIERZEJKI 170g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 91 opinii

WIERZEJKI Salceson ozorkowy - plastry

~170 g
WIERZEJKI

Cena6,89 zł
40,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
WIERZEJKI Salceson włoski - plastry
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
91 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
10%
3
1%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre.
20.02.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Salceson ozorkowy — plastry na stole, Rzadko go kupuję, takie mamy role.
18.11.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna wędlina. Prawdziwy smak wiejskiej ❤️
15.05.2025
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny ostatnio zbyt grubo pokrojony
25.04.2025
0
0
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
SMACZNY
06.11.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
jak dla mnie , za tłusty
11.03.2024
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo mi smakuje
28.12.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
,jest ok
22.12.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
20.09.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
jest ok
12.09.2023
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny salceson
25.07.2023
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
17.07.2023
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smsczny
27.06.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
06.05.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Super dobry polecam
29.03.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny salceson.
08.03.2023
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetnie smakuje
11.02.2023
0
0
elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Salceson ozorkowy - smaczny, ale bardzo twardy. Trudno ugryźć, trzeba kroić. Poprzedni zamawiany był dużo lepszy. Tego producenta nie polecam.
26.01.2023
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, tylko powinno być krojone bez skórki.
21.01.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
12.01.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
40,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
WIERZEJKI
Marka:
WIERZEJKI
EAN:
290136
Cena za kg:
40,53 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
WIERZEJKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIERZEJKI
EAN:
290136

Produkty z kategorii Salcesony

4.8
z 64 opinii
JBB BAŁDYGA Salcesonik wieprzowy 400 g

JBB BAŁDYGA

Salcesonik wieprzowy

400 g
21,47 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
4.8
z 216 opinii
WIERZEJKI Salceson włoski - plastry 170 g

WIERZEJKI

Salceson włoski - plastry

~170 g
40,29 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 91 opinii
WIERZEJKI Salceson ozorkowy - plastry 170 g

WIERZEJKI

Salceson ozorkowy - plastry

~170 g
40,53 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 98 opinii
OLEWNIK Salceson biały - plastry 200 g

OLEWNIK

Salceson biały - plastry

~200 g
37,95 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.7
z 66 opinii
WIERZEJKI Salceson Brunszwicki QAFP 170 g

WIERZEJKI

Salceson Brunszwicki QAFP

~170 g
38,18 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.6
z 44 opinii
GROT Salceson gospodarza (136g-204g) 170 g

GROT

Salceson gospodarza (136g-204g)

~170 g
39,94 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.6
z 145 opinii
WASĄG Salceson Włoski BIO 350 g

WASĄG

Salceson Włoski BIO

~350 g
48,54 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

Produkty marki WIERZEJKI

4.8
z 138 opinii
WIERZEJKI Szynka z kotła (136g-204g) 170 g

WIERZEJKI

Szynka z kotła (136g-204g)

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 132 opinii
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka gotowana - plastry

~170 g
49,71 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
78,76 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 44 opinii
WIERZEJKI Szynka z wędzarki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z wędzarki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 216 opinii
WIERZEJKI Salceson włoski - plastry 170 g

WIERZEJKI

Salceson włoski - plastry

~170 g
40,29 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 124 opinii
WIERZEJKI Polędwica sopocka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica sopocka - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 69 opinii
WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica z komina - plastry

~170 g
67,00 zł/kg
Cena11,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 183 opinii
WIERZEJKI Polędwica łososiowa- plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica łososiowa- plastry

~170 g
55,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 37 opinii
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 137 opinii
WIERZEJKI Baleron zbójnicki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron zbójnicki - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 154 opinii
WIERZEJKI Baleron gotowany - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron gotowany - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 230 opinii
WIERZEJKI Schab pieczony z majerankiem - plastry 170 g

WIERZEJKI

Schab pieczony z majerankiem - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 202 opinii
Nowość
WIERZEJKI Żeberka wędzone - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Żeberka wędzone - kawałek

~300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store