Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Pasztety, mielonki, podrobowe
Podrobowe
OLEWNIK Legendarna kaszanka gryczana
Legendarna kaszanka gryczana OLEWNIK 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 432 opinii

OLEWNIK Legendarna kaszanka gryczana

400 g
OLEWNIK
Polska

Cena9,99 zł
24,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

doskonała na grilla

smakuje na ciepło i na zimno

doprawiona pieprzem z dodatkiem majeranku i cebulki suszonej

bez dodatku azotynu sodu


OLEWNIK Legendarna kaszanka gryczana


Produkt dostępny
Data przydatności: około 10 dni

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
924.00 kJ
11.0%
Wartość energetyczna (kcal)
226.00 kcal
11.3%
Tłuszcz (g)
16.00 g
22.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.00 g
30.0%
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Białko (g)
9.00 g
18.0%
Sól (g)
1.60 g
26.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
434 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
7%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra kaszanka - jedna z lepszych z "przemysłowej" produkcji. Często kupuję "na wagę" w jednym ze sklepów w mojej okolicy. Polecam.
05.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ostatnio zasmakowałam w tej kaszance
20.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
4 sztuki w opakowaniu, smaczne
30.04.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna zarówno na zimno jak też podsmażona z cebulką. Mocno pieprzna.
21.02.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
19.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Daje na zapas bo jeszcze nie próbowałam ale zawsze było ok
16.11.2025
0
1
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
za dużo pieprzu
02.10.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Pychotka, gotuję ją na wodzie jak serdelki, biorę ją już kolejny raz i zawsze jestem zadowolona, to jest mój smak
19.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna i pikantna aczkolwiek tym razem w środku znalazłam kawałki kości nie wiadomo skąd. No ale to nie wina sklepu
03.08.2025
0
0
paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
27.07.2025
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna.
09.05.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
świetnie doprawiona
05.05.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Klasyka...polecam
31.03.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna, nie jest tłusta. Co najważniejsze - jest z kaszy gryczanej (a nie jak 99% na rynku - jęczmiennych kaszanek). Mam nadzieję, że będzie nadal w ofercie. Kupię ponownie.
24.03.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
na patelni rozsypuje sie, za mało przyprawiona.
17.02.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo słona, niestety nie dało się zjeść. To nasza ocena, każdy ma inny smak.
11.02.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze doprawiona, bardzo smaczna.
02.12.2024
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Kasza trochę za mało gotowana
29.11.2024
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna.Taka jak dawniej💯
16.10.2024
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakby nie od Olejnika. Niesmakowała mi
08.10.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
24,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
OLEWNIK
Marka:
OLEWNIK
EAN:
5906245785816
Cena za kg:
24,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
OLEWNIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OLEWNIK
EAN:
5906245785816

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Rożne(Od temperatury otoczenia):

Sposoby przygotowania: W wodzie 5 minut Na patelnię 8 minut Na grilla 12 minut Do mikrofali 70 sekund


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +8 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Olewnik


Marka standaryzowana

MarkaOlewnik

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

Olewnik jedzenie ma znaczenie


Dodatkowe informacje

Poznaj nas lepiej YouTube Facebook Instagram


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Legendarna kaszanka gryczana

Produkty z kategorii Podrobowe

4.9
z 432 opinii
OLEWNIK Legendarna kaszanka gryczana 400 g

OLEWNIK

Legendarna kaszanka gryczana

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 158 opinii
WIERZEJKI Kaszanka królewska - kawałek 250 g

WIERZEJKI

Kaszanka królewska - kawałek

~250 g
31,40 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 144 opinii
OLEWNIK Kaszanka wiejska 500 g

OLEWNIK

Kaszanka wiejska

~500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 138 opinii
OLEWNIK Kaszanka gryczana 738 g

OLEWNIK

Kaszanka gryczana

~738 g
20,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.7
z 38 opinii
WASĄG kaszanka pieczona bio 300 g

WASĄG

kaszanka pieczona bio

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 81 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kaszanka 350 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kaszanka

~350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

Produkty marki OLEWNIK

4.9
z 142 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry

150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 500 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kabanos wiejski 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kabanos wiejski

~150 g
63,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
10,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 255 opinii

15% taniej

OLEWNIK Szynka wędzarza - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka wędzarza - plastry

~150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,25 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 70 opinii

22% taniej

OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 150 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

150 g
66,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 179 opinii
OLEWNIK Kiełbasa biała surowa 800 g

OLEWNIK

Kiełbasa biała surowa

~800 g
39,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna31,99 zł
32,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 183 opinii
OLEWNIK Szynka biała z Jakubowej Spiżarni 150 g

OLEWNIK

Szynka biała z Jakubowej Spiżarni

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 104 opinii
OLEWNIK Szynka z jakubowej spiżarni - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka z jakubowej spiżarni - plastry

~150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.6
z 56 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Pasztet ze starej wędzarni 250 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Pasztet ze starej wędzarni

~250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 264 opinii
Nowość
OLEWNIK Polędwica sopocka wieprzowa 100 g

OLEWNIK

Polędwica sopocka wieprzowa

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 169 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA szynka 250 g

OLEWNIK

STARA WĘDZARNIA szynka

~250 g
66,76 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 230 opinii
OLEWNIK Sucha żywiecka z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha żywiecka z szynki

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 155 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 199 opinii
OLEWNIK Pasztetowa delikatesowa 350 g

OLEWNIK

Pasztetowa delikatesowa

~350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 129 opinii
OLEWNIK Kabanosy myśliwskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy myśliwskie

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
OLEWNIK Kabanosy krakowskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy krakowskie

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 41 opinii
OLEWNIK Szynka wieprzowa marynowana po staropolsku 90 g

OLEWNIK

Szynka wieprzowa marynowana po staropolsku

90 g
93,22 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store