Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy suche
Grube
OLEWNIK Sucha krakowska z szynki
Sucha krakowska z szynki OLEWNIK 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 155 opinii

OLEWNIK Sucha krakowska z szynki

80 g
OLEWNIK
Polska

Cena7,49 zł
93,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

ze 143 g mięsa 100 g produktu

suszona minimum 100 g godzin

źródło białka


OLEWNIK Sucha krakowska z szynki


Produkt dostępny
Dostępne warianty
OLEWNIK Sucha żywiecka z szynki
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
767.00 kJ
9.1%
Wartość energetyczna (kcal)
190.00 kcal
9.5%
Tłuszcz (g)
8.00 g
11.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.20 g
16.0%
Węglowodany (g)
1.20 g
0.5%
w tym cukry (g)
0.90 g
1.0%
Białko (g)
28.00 g
56.0%
Sól (g)
2.80 g
46.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
155 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
6%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zawsze pyszna
10.10.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie próbowałam
29.07.2024
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna, podzielna
03.06.2024
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupowałam już kilka razy, bardzo smaczna, świetnie zapakowana, nie wysycha
31.01.2024
1
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry stosunek ceny do jakości
30.01.2024
1
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra w saku i jakości kupuję często
29.01.2024
1
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
15.01.2024
1
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra wędlina na kanapki
20.10.2023
1
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra w smaku
11.10.2023
1
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje wnuki bardzo lubią krakowską suchą Olewnika, zwłaszcza tą krojoną.
12.09.2023
1
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam, smaczna
30.08.2023
1
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra kiełbaska
16.08.2023
1
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra 👍
07.08.2023
1
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Dziękuję
04.08.2023
1
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra
14.06.2023
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
93,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
OLEWNIK
Marka:
OLEWNIK
EAN:
5906245785342
Cena za kg:
93,63 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
OLEWNIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OLEWNIK
EAN:
5906245785342

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. Znak przekreślonego kłosa - PL-004-034


Informacje producenta

Marka

Olewnik


Marka standaryzowana

MarkaOlewnik

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

Olewnik Jedzenie ma znaczenie


Dodatkowe informacje

Poznaj nas lepiej YouTube Facebook Instagram


Oświadczenia żywieniowe

źródło białka


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sucha krakowska

Wariant z szynki

Produkty z kategorii Grube

4.9
z 70 opinii

22% taniej

OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 150 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

150 g
66,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 414 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbasa krakowska bez konserwantów 90 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa krakowska bez konserwantów

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 230 opinii
OLEWNIK Sucha żywiecka z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha żywiecka z szynki

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 155 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 442 opinii
KRAKUS. Kiełbasa krakowska sucha 250 g

KRAKUS.

Kiełbasa krakowska sucha

250 g
79,40 zł/kg
Cena19,85 zł
Do koszyka
4.9
z 83 opinii
DOLINA DOBRA Żywiecka 100 g

DOLINA DOBRA

Żywiecka

100 g
85,50 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 50 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO 80 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO

80 g
169,38 zł/kg
Cena13,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 266 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha pieczona 90 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha pieczona

90 g
79,44 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.8
z 107 opinii
KRAKUS. KIEŁBASA KRAKOWSKA SUCHA PIECZONA 80 g

KRAKUS.

KIEŁBASA KRAKOWSKA SUCHA PIECZONA

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 108 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z fileta indyka - plastry 90 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z fileta indyka - plastry

90 g
80,56 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
4.9
z 208 opinii
SOKOŁÓW Gold Gold kiełbasa krakowska sucha 100 g

SOKOŁÓW Gold

Gold kiełbasa krakowska sucha

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska bez dodatku konserwantów 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska bez dodatku konserwantów

80 g
89,88 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z fileta kurczaka z dodatkiem wieprzowiny 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z fileta kurczaka z dodatkiem wieprzowiny

80 g
96,13 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 68 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska z pieprzem 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z pieprzem

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
OLEWNIK Sucha krakowska high protein 80 g

OLEWNIK

Sucha krakowska high protein

80 g
89,88 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.8
z 110 opinii
SOKOŁÓW Gold Kindziuk - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kindziuk - plastry

100 g
104,50 zł/kg
Cena10,45 zł
Do koszyka
4.9
z 305 opinii
KRAKUS. Kiełbasa żywiecka 230 g

KRAKUS.

Kiełbasa żywiecka

230 g
52,13 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 185 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha bezglutenowa 320 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha bezglutenowa

320 g
61,22 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
4.9
z 96 opinii
OLEWNIK Mix krakowska 80 g

OLEWNIK

Mix krakowska

80 g
87,38 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
SOKOŁÓW Gold Kiełbasa Żywiecka podsuszana - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kiełbasa Żywiecka podsuszana - plastry

100 g
76,90 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 125 opinii
SOKOŁÓW Gold Kiełbasa krakowska sucha z dziczyzną - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kiełbasa krakowska sucha z dziczyzną - plastry

100 g
82,50 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 40 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa krakowska sucha BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa krakowska sucha BIO (240g-360g)

~300 g
83,30 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 68 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha - plastry 150 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha - plastry

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 88 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska pieczona sucha plasterki (120g-180g) 150 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska pieczona sucha plasterki (120g-180g)

~150 g
76,33 zł/kg
Cena11,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 77 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Kiełbasa krakowska (240g-360g) 300 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Kiełbasa krakowska (240g-360g)

~300 g
83,30 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 14 opinii
GROT Kiełbasa krakowska sucha (136g-204g) 170 g

GROT

Kiełbasa krakowska sucha (136g-204g)

~170 g
75,59 zł/kg
Cena12,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 94 opinii
OLEWNIK Kiełbasa szynkowa wieprzowa 90 g

OLEWNIK

Kiełbasa szynkowa wieprzowa

90 g
76,56 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 141 opinii
KRAKUS. Żywiecka sucha 80 g

KRAKUS.

Żywiecka sucha

80 g
87,38 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 367 opinii
KRAKUS. Krakowska sucha z szynki 80 g

KRAKUS.

Krakowska sucha z szynki

80 g
104,88 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
4.8
z 135 opinii
ŁUKÓW Kiełbasa podsuszana 100 g

ŁUKÓW

Kiełbasa podsuszana

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki OLEWNIK

4.9
z 500 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kabanos wiejski 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kabanos wiejski

~150 g
63,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
10,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 255 opinii

15% taniej

OLEWNIK Szynka wędzarza - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka wędzarza - plastry

~150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
8,25 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 70 opinii

22% taniej

OLEWNIK Sucha krakowska z szynki 150 g

OLEWNIK

Sucha krakowska z szynki

150 g
66,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 142 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry

150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 179 opinii
OLEWNIK Kiełbasa biała surowa 800 g

OLEWNIK

Kiełbasa biała surowa

~800 g
39,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna31,99 zł
32,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 264 opinii
Nowość
OLEWNIK Polędwica sopocka wieprzowa 100 g

OLEWNIK

Polędwica sopocka wieprzowa

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 183 opinii
OLEWNIK Szynka biała z Jakubowej Spiżarni 150 g

OLEWNIK

Szynka biała z Jakubowej Spiżarni

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 104 opinii
OLEWNIK Szynka z jakubowej spiżarni - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka z jakubowej spiżarni - plastry

~150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 230 opinii
OLEWNIK Sucha żywiecka z szynki 80 g

OLEWNIK

Sucha żywiecka z szynki

80 g
89,38 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 434 opinii
OLEWNIK Legendarna kaszanka gryczana 400 g

OLEWNIK

Legendarna kaszanka gryczana

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 169 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA szynka 250 g

OLEWNIK

STARA WĘDZARNIA szynka

~250 g
66,76 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 129 opinii
OLEWNIK Kabanosy myśliwskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy myśliwskie

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
OLEWNIK Kabanosy krakowskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy krakowskie

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 266 opinii
OLEWNIK Kiełbasa krakowska sucha pieczona 90 g

OLEWNIK

Kiełbasa krakowska sucha pieczona

90 g
79,44 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.8
z 199 opinii
OLEWNIK Pasztetowa delikatesowa 350 g

OLEWNIK

Pasztetowa delikatesowa

~350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 182 opinii
OLEWNIK Kiełbasa myśliwska sucha bezglutenowa 180 g

OLEWNIK

Kiełbasa myśliwska sucha bezglutenowa

180 g
71,94 zł/kg
Cena12,95 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store