Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Dojrzewające
ŁUKÓW Szynka dojrzewająca
Szynka dojrzewająca ŁUKÓW 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 165 opinii

ŁUKÓW Szynka dojrzewająca

100 g
ŁUKÓW
Polska

Cena9,99 zł
99,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
165 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
5%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
SYLWIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkty b dobre ,często kupuję
10.07.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, bez warstwy tłuszczyku, co dla mnie jest walorem.
03.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bo jest taka sobie. Sorry, ale nie mam już czasu na ankiety
27.02.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
To jest to, czego się spodziewam zamawiając szynkę dojrzewającą, smaczna, aromatyczna, rozsądna cena :)
02.12.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra wedlina
31.07.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie w moim guście smakowym. Jakościowo okej.
11.07.2024
0
0
Kimberly
zweryfikowano
Zgłaszam
Good for sandwiches are with toast for breakfast
03.06.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko, to co na górze napisane- ŚWIETNE ! Ja jem na położoną na kanapki. Robi furorę kiedy przychodzą goście na obiad. Robię z niej przystawkę; Każdego banana ( przedtem liczę gości) oczywiście obieram ze skórki i kroję na 3 ewent. 4 części. Każdą część owijam plasterkiem tej właśnie szynki, układam to wszystko na półmisku, na którym leża listki świeżej zielonej sałaty.
02.03.2024
0
1
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry
11.01.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pierwszy raz to jadłam i bardzo pozytywne w smaku. Podobne bardziej do tzw. szynki łososiowej niż suszonej, ale pycha. Dość grube plastry.
27.11.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
b dobre
03.09.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale
06.08.2023
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
11.04.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW
Marka:
ŁUKÓW
EAN:
5900842005445
Cena za kg:
99,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
ŁUKÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW
EAN:
5900842005445

Produkty z kategorii Dojrzewające

4.9
z 144 opinii
WIERZEJKI Szynka dębowa dojrzewająca - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dębowa dojrzewająca - plastry

~170 g
73,47 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 165 opinii
ŁUKÓW Szynka dojrzewająca 100 g

ŁUKÓW

Szynka dojrzewająca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
Fumagali Bresaola- szynka wołowa dojrzewająca BIO 70 g

Fumagali

Bresaola- szynka wołowa dojrzewająca BIO

70 g
357,00 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
PAWĘTA Szynka z daniela dojrzewająca plastry bezglutenowa - Pawęta 65 g

PAWĘTA

Szynka z daniela dojrzewająca plastry bezglutenowa - Pawęta

65 g
292,15 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
PAWĘTA Udziec z jelenia dojrzewający plastry bezglutenowy 65 g

PAWĘTA

Udziec z jelenia dojrzewający plastry bezglutenowy

65 g
306,92 zł/kg
Cena19,95 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
PAWĘTA Jagnięcina dojrzewająca plastry bezglutenowa - Pawęta 65 g

PAWĘTA

Jagnięcina dojrzewająca plastry bezglutenowa - Pawęta

65 g
292,15 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ŁUKÓW

4.8
z 532 opinii
ŁUKÓW Mięso mielone wieprzowo-wołowe 400 g

ŁUKÓW

Mięso mielone wieprzowo-wołowe

400 g
32,13 zł/kg
Cena12,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 250 opinii
ŁUKÓW Mięso z szynki wieprzowej na gulasz 400 g

ŁUKÓW

Mięso z szynki wieprzowej na gulasz

400 g
33,88 zł/kg
Cena13,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 169 opinii
ŁUKÓW Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
47,70 zł/kg
Cena23,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 180 opinii
ŁUKÓW Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g)

~500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 286 opinii
ŁUKÓW Szponder wołowy z kością (640g-960g) 800 g

ŁUKÓW

Szponder wołowy z kością (640g-960g)

~800 g
49,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 233 opinii
ŁUKÓW Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g) 1 kg

ŁUKÓW

Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g)

~1 kg
18,69 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.6
z 70 opinii
ŁUKÓW Udziec wołowy bez kości (520g-780g) 600 g

ŁUKÓW

Udziec wołowy bez kości (520g-780g)

~600 g
83,32 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 203 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości extra kotlet 360 g

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości extra kotlet

360 g
38,19 zł/kg
Cena13,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 67 opinii
ŁUKÓW Burgery wołowe 200 g

ŁUKÓW

Burgery wołowe

200 g
53,45 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 276 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo (1200g-1800g) 1.5 kg

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo (1200g-1800g)

~1.5 kg
23,33 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 75 opinii
ŁUKÓW Łopatka wołowa bez kości (480g-720g) 600 g

ŁUKÓW

Łopatka wołowa bez kości (480g-720g)

~600 g
73,32 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.7
z 55 opinii
ŁUKÓW Stek wołowy top sirloin z rostbefu sezonowany (200g-300g) 250 g

ŁUKÓW

Stek wołowy top sirloin z rostbefu sezonowany (200g-300g)

~250 g
107,96 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.6
z 76 opinii
ŁUKÓW Stek wołowy z krzyżowej (200g-300g) 250 g

ŁUKÓW

Stek wołowy z krzyżowej (200g-300g)

~250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 172 opinii
ŁUKÓW Pastrami premium 100 g

ŁUKÓW

Pastrami premium

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 124 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości extra (560g-840g) 700 g

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości extra (560g-840g)

~700 g
33,56 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 269 opinii
Nowość
ŁUKÓW Metka tatarska 200 g

ŁUKÓW

Metka tatarska

200 g
53,95 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store