Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Przekąski i kabanosy
Kabanosy wieprzowe
SOKOŁÓW Gold Kabanosy włoskie
Kabanosy włoskie Gold SOKOŁÓW 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 115 opinii

SOKOŁÓW Gold Kabanosy włoskie

100 g
SOKOŁÓW
Polska

Cena8,99 zł
89,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
SOKOŁÓW Gold Kabanosy polskie
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
115 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
4%
3
0%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Szybka przekąska w ciągu dnia
11.06.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Bodajże 48g tłuszczu na 100.🚀
18.04.2024
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
27.02.2024
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze!!!
22.01.2024
0
0
kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonały smak, długi okres przydatności do spożycia, dobra cena
02.01.2024
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepsze
13.08.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
24.07.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku
17.07.2023
0
0
jowita
zweryfikowano
Zgłaszam
tluste jak na kabanosy
03.07.2023
0
0
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Twardawe
27.06.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Rewelacja
21.06.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
05.06.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze smaczne
06.05.2023
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
11.04.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
—————————-
27.12.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre.
27.09.2022
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam nigdy nie przyszły przeterminowane
22.09.2022
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
lubię te kabanosy
12.09.2022
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealna przekąska
10.09.2022
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
zaskakująco smaczne
31.08.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
89,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562535109
Cena za kg:
89,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562535109

Produkty z kategorii Kabanosy wieprzowe

4.9
z 429 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 288 opinii
KRAKUS. Kabanosy 180 g

KRAKUS.

Kabanosy

180 g
69,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 500 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kabanos wiejski 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kabanos wiejski

~150 g
63,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
10,85 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 107 opinii
TARCZYŃSKI Kabanos klasyczny wieprzowy 300 g

TARCZYŃSKI

Kabanos klasyczny wieprzowy

300 g
45,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,59 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 146 opinii
FARMY ROZTOCZA Kabanosy extra BIO (120g-240g) 150 g

FARMY ROZTOCZA

Kabanosy extra BIO (120g-240g)

~150 g
133,27 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 129 opinii
OLEWNIK Kabanosy myśliwskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy myśliwskie

90 g
91,67 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
OLEWNIK Kabanosy krakowskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy krakowskie

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 107 opinii
TARCZYŃSKI Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe 90 g

TARCZYŃSKI

Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe

90 g
85,44 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.8
z 104 opinii
KRAKUS. Kabanosy klasyczne wieprzowe 150 g

KRAKUS.

Kabanosy klasyczne wieprzowe

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
STARA WĘDZARNIA KABANOSY STAROPOLSKIE 170 g

STARA WĘDZARNIA

KABANOSY STAROPOLSKIE

170 g
99,94 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
TARCZYŃSKI Protein Kabanos z Szynki 80 g

TARCZYŃSKI

Protein Kabanos z Szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 225 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy francuskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy francuskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 115 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy włoskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 138 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy polskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy polskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 40 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy amerykańskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy amerykańskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 131 opinii
KRAKUS. Kabanosy wieprzowe 95 g

KRAKUS.

Kabanosy wieprzowe

95 g
62,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,89 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive GO! Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 50 g

TARCZYŃSKI Exclusive GO!

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

50 g
105,80 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
WASĄG Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g 90 g

WASĄG

Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g

90 g
177,67 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 46 opinii
OLEWNIK Kabanosy z cielęciną bezglutenowe 105 g

OLEWNIK

Kabanosy z cielęciną bezglutenowe

105 g
78,57 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
5.0
z 66 opinii
OLEWNIK Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

OLEWNIK

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
80,86 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
WASĄG Kabanosy wieprzowe BIO 150 g

WASĄG

Kabanosy wieprzowe BIO

150 g
166,60 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.5
z 46 opinii
WIERZEJKI Kabanosy wieprzowe 4 szt. QAFP 200 g

WIERZEJKI

Kabanosy wieprzowe 4 szt. QAFP

~200 g
84,95 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.7
z 82 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Kabanosy wieprzowe (200g-300g) 250 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Kabanosy wieprzowe (200g-300g)

~250 g
94,36 zł/kg
Cena23,59 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy Smax na max Papryka 80 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Smax na max Papryka

80 g
99,88 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 171 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 655 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 179 opinii
SOKOŁÓW Salami Sokołów - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami Sokołów - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store