Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Parówki
Wieprzowe
TARCZYŃSKI Parówki z szynki bezglutenowe
Parówki z szynki bezglutenowe TARCZYŃSKI 220g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 727 opinii

TARCZYŃSKI Parówki z szynki bezglutenowe

220 g
TARCZYŃSKI

friscontowa cena
Cena7,99 zł
36,32 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Parówki z delikatnej szynki firmy Tarczyński tworzone według tradycyjnej receptury. Są produkowane z naturalnych składników oraz najwyższej jakości mięsa, którego w ich składzie jest aż 97%. Mają delikatny smak oraz aromat, który docenia wielu konsumentów w Polsce. Klienci chętnie sięgają po produkty firmy Tarczyński, które są gwarancją najwyższej jakości. Parówki z szynki po ściągnięciu zabezpieczającej ich osłonki są gotowe do spożycia zarówno na surowo jako przekąska między posiłkami. Można je również podawać smażone, gotowane lub pieczone (na przykład w cieście francuskim podane z dipami).


Cechy

wysoka zawartość białka

bez dodatku glutaminianów, barwników, fosforanów

produkt bezglutenowy


TARCZYŃSKI Parówki z szynki bezglutenowe


Produkt dostępny
Data przydatności: około 21 dni
Tagi
bezglutenowy
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1113.00 kJ
13.3%
Wartość energetyczna (kcal)
268.00 kcal
13.4%
Tłuszcz (g)
22.00 g
31.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.10 g
40.5%
Węglowodany (g)
3.50 g
1.3%
w tym cukry (g)
0.60 g
0.7%
Białko (g)
14.00 g
28.0%
Sól (g)
2.30 g
38.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
727 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne parówki. Stanowią obiekt "pożądania" dla mojego dziecka
27.03.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Konkurent do tych z Berlina.
15.03.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, delikatny smak.
08.02.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Jedne z najlepszych parówek.
07.02.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ubię👍️
28.12.2025
0
0
Zdzisław
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
20.02.2025
0
0
Filip
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko było 5/5 :)
22.01.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze parówki dla dzieci. :D
06.01.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nasze ulubione :)
19.12.2024
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Są bardzo smaczne.
13.12.2024
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze są ok
19.11.2024
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo podoba mi się data ważności :-) Świeże i dobre.
14.11.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię produkty tego producenta, są smaczne i mają dobry skład
29.07.2024
0
0
Filip
zweryfikowano
Zgłaszam
Są tak dobre jak tylko parówki tarczyńskiego mogą być.
17.04.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie najlepsze
09.04.2024
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze parówki.
07.03.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Towar dotarł pełnowartościowy
26.02.2024
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, bez dodatkowego uwodnienia i plastikowej osłonki.
26.02.2024
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubione moich dzieci. Smaczne, zdrowe
16.02.2024
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakują SUPER. Zawsze świeże.
05.02.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
36,32 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
220 g
Dostawca:
TARCZYŃSKI
Marka:
TARCZYŃSKI
EAN:
5908230511141
Cena za kg:
36,32 zł/kg
Waga:
220 g
Marka:
TARCZYŃSKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TARCZYŃSKI
EAN:
5908230511141

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Rodzaj przechowywania

Typ:Schładzać


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej. Znak przekreślonego kłosa - PL-059-062 Masa netto: 220 g (2 x 110 g)


Informacje producenta

Marka

Tarczyński


Marka standaryzowana

MarkaTarczyński

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

Tarczyński. Jesz lepiej, żyjesz lepiej


O producencie

Polska Rodzinna Firma


Dodatkowe informacje

Poznaj i kup nasze produkty: tarczynski.pl Dowiedz się, co dobrego robimy dla świata: tarczynskilepiej.pl Spotkajmy się na tarczynski.pl


Oświadczenia żywieniowe

Wysoka zawartość białka


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Parówki premium

Wariant z szynki


Opis produktu

Pożywne i smaczne, zrobione z najwyższej jakości mięsa z szynek wieprzowych. Bez osłonki, gotowe do zjedzenia. Bardzo łatwe do przygotowania. Smakują zarówno na ciepło i na zimno.

Informacje o dodatkach: pozostały tekst

Bez dodatku glutaminianów, barwników, fosforanów

Produkty z kategorii Wieprzowe

4.9
z 2027 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 117 opinii
SOKOLIKI Paróweczki z szynki 140 g

SOKOLIKI

Paróweczki z szynki

140 g
37,07 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 27 opinii
JBB BAŁDYGA Parówki z szynki Zero - E 190 g

JBB BAŁDYGA

Parówki z szynki Zero - E

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 27 opinii
DOLINA DOBRA Serdelki z serem 200 g

DOLINA DOBRA

Serdelki z serem

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 640 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobre 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobre

200 g
31,95 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 130 opinii
Nowość
SOKOLIKI Paróweczki z szynki mini 140 g

SOKOLIKI

Paróweczki z szynki mini

140 g
53,50 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 101 opinii
FARMY ROZTOCZA Parówki farmerki BIO 250 g

FARMY ROZTOCZA

Parówki farmerki BIO

250 g
57,56 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 651 opinii
KRAKUS. Parówki z szynki 200 g

KRAKUS.

Parówki z szynki

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 727 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z szynki bezglutenowe 220 g

TARCZYŃSKI

Parówki z szynki bezglutenowe

220 g
36,32 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 598 opinii
TARCZYŃSKI Naturalnie Parówki 100% z szynki bezglutenowe 200 g

TARCZYŃSKI Naturalnie

Parówki 100% z szynki bezglutenowe

200 g
46,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 227 opinii
MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe 225 g

MORLINY

Berlinki Parówki wieprzowe

225 g
26,62 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 96 opinii
MORLINY Berlinki z szynki 225 g

MORLINY

Berlinki z szynki

225 g
38,18 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
ŁUKÓW Parówki ekstra wieprzowo-wołowe 250 g

ŁUKÓW

Parówki ekstra wieprzowo-wołowe

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 127 opinii
OLEWNIK Parówkowa wiedeńska (240g-360g) 300 g

OLEWNIK

Parówkowa wiedeńska (240g-360g)

~300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 161 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z serem 250 g

MORLINY Berlinki

Parówki z serem

250 g
30,36 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.8
z 77 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Serdelowa z szynki 300 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Serdelowa z szynki

~300 g
37,30 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 49 opinii
WASĄG Parówki wieprzowe BIO 5szt. 320 g

WASĄG

Parówki wieprzowe BIO 5szt.

320 g
81,22 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 37 opinii
Berlinki Berlinki 100% z szynki 185 g

Berlinki

Berlinki 100% z szynki

185 g
48,05 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka

Produkty marki TARCZYŃSKI

4.9
z 569 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 429 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 107 opinii
TARCZYŃSKI Kabanos klasyczny wieprzowy 300 g

TARCZYŃSKI

Kabanos klasyczny wieprzowy

300 g
45,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,59 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 121 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy klasyczne drobiowe 300 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy klasyczne drobiowe

300 g
45,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,59 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 148 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z fileta z kurczaka bezglutenowe 180 g

TARCZYŃSKI

Parówki z fileta z kurczaka bezglutenowe

180 g
42,17 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 60 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Szynka wieprzowa wędzona - plastry 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Szynka wieprzowa wędzona - plastry

~150 g
113,27 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 102 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Indyk z kotła 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Indyk z kotła

~150 g
122,33 zł/kg
Cena18,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 598 opinii
TARCZYŃSKI Naturalnie Parówki 100% z szynki bezglutenowe 200 g

TARCZYŃSKI Naturalnie

Parówki 100% z szynki bezglutenowe

200 g
46,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 107 opinii
TARCZYŃSKI Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe 90 g

TARCZYŃSKI

Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe

90 g
85,44 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
4.9
z 332 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z fileta z indyka bezglutenowe 160 g

TARCZYŃSKI

Parówki z fileta z indyka bezglutenowe

160 g
48,06 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 194 opinii
TARCZYŃSKI Gryzzale Kabanoski z kurczaka bezglutenowe 90 g

TARCZYŃSKI Gryzzale

Kabanoski z kurczaka bezglutenowe

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
TARCZYŃSKI Protein Kabanos z Kurczaka 80 g

TARCZYŃSKI

Protein Kabanos z Kurczaka

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
TARCZYŃSKI Protein Kabanos z Szynki 80 g

TARCZYŃSKI

Protein Kabanos z Szynki

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Rośllinne kabanosy 90 g

TARCZYŃSKI

Rośllinne kabanosy

90 g
95,00 zł/kg
Cena8,55 zł
Do koszyka
4.9
z 51 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive GO! Kabanosy drobiowe bezglutenowe 50 g

TARCZYŃSKI Exclusive GO!

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

50 g
95,80 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive GO! Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 50 g

TARCZYŃSKI Exclusive GO!

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

50 g
105,80 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store