Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Parówki
Wieprzowe
DOLINA DOBRA Serdelki z serem
Serdelki z serem DOLINA DOBRA 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 27 opinii

DOLINA DOBRA Serdelki z serem

200 g
DOLINA DOBRA
Polska

Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
42,45 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (6% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

rozpływający się ser

własne uprawy pasze i produkty

chów w zgodzie z dobrymi praktykami

rolnictwo przyjazne klimatowi

dobry skład - bez dodatku substancji konserwujących, glutaminianów i fosforanów


DOLINA DOBRA Serdelki z serem


Produkt dostępny
Data przydatności: około 10 dni
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1213.00 kJ
14.4%
Wartość energetyczna (kcal)
293.00 kcal
14.7%
Tłuszcz (g)
25.00 g
35.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
10.00 g
50.0%
Węglowodany (g)
1.20 g
0.5%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
15.00 g
30.0%
Sól (g)
2.00 g
33.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
ANDRZEJ
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo praktyczne podzielenie produktu na dwa oddzielne opakowania. Szczególnie praktyczne dla osób samotnych👍️
20.04.2026
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, dobry skład.
07.03.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.05.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.03.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
42,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
GOODVALLEY
Marka:
DOLINA DOBRA
EAN:
5908226817318
Cena za kg:
42,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
DOLINA DOBRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOODVALLEY
EAN:
5908226817318

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do:/ Numer partii:/ Patrz nadruk na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C. Po otwarciu przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. Masa netto: 2 x 100 g = 200 g e


Informacje producenta

Marka

Dolina Dobra


Marka standaryzowana

MarkaDolina Dobra

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Znak przekreślonego kłosa


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Serdelki

Wariant z serem gouda

Produkty z kategorii Wieprzowe

4.9
z 2027 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 117 opinii
SOKOLIKI Paróweczki z szynki 140 g

SOKOLIKI

Paróweczki z szynki

140 g
37,07 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 27 opinii
JBB BAŁDYGA Parówki z szynki Zero - E 190 g

JBB BAŁDYGA

Parówki z szynki Zero - E

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 27 opinii
DOLINA DOBRA Serdelki z serem 200 g

DOLINA DOBRA

Serdelki z serem

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 640 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobre 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobre

200 g
31,95 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 130 opinii
Nowość
SOKOLIKI Paróweczki z szynki mini 140 g

SOKOLIKI

Paróweczki z szynki mini

140 g
53,50 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 101 opinii
FARMY ROZTOCZA Parówki farmerki BIO 250 g

FARMY ROZTOCZA

Parówki farmerki BIO

250 g
57,56 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 651 opinii
KRAKUS. Parówki z szynki 200 g

KRAKUS.

Parówki z szynki

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 727 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z szynki bezglutenowe 220 g

TARCZYŃSKI

Parówki z szynki bezglutenowe

220 g
36,32 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 598 opinii
TARCZYŃSKI Naturalnie Parówki 100% z szynki bezglutenowe 200 g

TARCZYŃSKI Naturalnie

Parówki 100% z szynki bezglutenowe

200 g
46,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 227 opinii
MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe 225 g

MORLINY

Berlinki Parówki wieprzowe

225 g
26,62 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 96 opinii
MORLINY Berlinki z szynki 225 g

MORLINY

Berlinki z szynki

225 g
38,18 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
ŁUKÓW Parówki ekstra wieprzowo-wołowe 250 g

ŁUKÓW

Parówki ekstra wieprzowo-wołowe

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 127 opinii
OLEWNIK Parówkowa wiedeńska (240g-360g) 300 g

OLEWNIK

Parówkowa wiedeńska (240g-360g)

~300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 161 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z serem 250 g

MORLINY Berlinki

Parówki z serem

250 g
30,36 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.8
z 77 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Serdelowa z szynki 300 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Serdelowa z szynki

~300 g
37,30 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 49 opinii
WASĄG Parówki wieprzowe BIO 5szt. 320 g

WASĄG

Parówki wieprzowe BIO 5szt.

320 g
81,22 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 37 opinii
Berlinki Berlinki 100% z szynki 185 g

Berlinki

Berlinki 100% z szynki

185 g
48,05 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka

Produkty marki DOLINA DOBRA

4.9
z 603 opinii

16% taniej

DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 422 opinii
DOLINA DOBRA Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 135 opinii
DOLINA DOBRA Śniadaniowa kiełbaska KABANOS 200 g

DOLINA DOBRA

Śniadaniowa kiełbaska KABANOS

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 2027 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
72,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Szyneczka Dobrusie 100 g

DOLINA DOBRA

Szyneczka Dobrusie

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 539 opinii

20% taniej

DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
37,31 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
17,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 61 opinii
DOLINA DOBRA Winerki 160 g

DOLINA DOBRA

Winerki

160 g
44,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 732 opinii
DOLINA DOBRA Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami 200 g

DOLINA DOBRA

Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.8
z 26 opinii
DOLINA DOBRA Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno 200 g

DOLINA DOBRA

Serowe kiełbaski śniadaniowe ser cheddar+jalapeno

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 403 opinii
DOLINA DOBRA Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

DOLINA DOBRA

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
67,98 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 640 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobre 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobre

200 g
31,95 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 2033 opinii
DOLINA DOBRA Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów

100 g
98,20 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,82 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
5.0
z 28 opinii
DOLINA DOBRA Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki 200 g

DOLINA DOBRA

Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki

200 g
44,75 zł/kg
Cena8,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store