Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Parówki
Wieprzowe
MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe
Berlinki Parówki wieprzowe MORLINY 225g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 227 opinii

MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe

225 g
MORLINY
Polska

Cena5,99 zł
26,62 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

nr 1 w Polsce*

bez glutenu, dodatku glutaminianów, fosforanów i barwników

unikalna receptura

wysoka jakość mięsa

sekretna mieszanka przypraw

delikatnie wędzone

*Animex za NielsenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (Food), Sprzedaż wolumenowa w okresie skumulowanym Tydzień 9 2024 - Tydzień 8 2025, Marka Berlinki w segmencie: Frankfurterki/Parówki w kategorii: Wędliny stałowagowe (z pominięciem Marek


MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe


Produkt dostępny
Data przydatności: około 18 dni
Dostępne warianty
MORLINY Berlinki z szynki
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
935.00 kJ
11.1%
Wartość energetyczna (kcal)
225.00 kcal
11.3%
Tłuszcz (g)
18.00 g
25.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.70 g
33.5%
Węglowodany (g)
2.80 g
1.1%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
2.50 g
41.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
227 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Są parówki I są Berlinki
28.09.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Są parówki i są berlinki
28.08.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Są parówki i Są Berlinki
12.07.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze parówki
10.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Berlinki są najlepsze
04.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥💪🚀
30.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pycha...
11.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Są parówki i są berlinki
03.04.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
01.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
28.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne...
07.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszyscy je lubią
27.02.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Straszna loteria smaku, raz są bardzo dobre a raz "kwaśne" czy po prostu jakoś inaczej smakują... Ciężko mi określić ten "inny" smak... Oczywiście niezależnie od daty produktu, albo inne fabryki inaczej je produkują albo receptura powoli się zmienia i wszystko jest zależne od starej/nowej partii.
21.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Klasyka, są okej
06.02.2026
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️👍️👍️👍️
24.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Berlinki górą
17.01.2026
0
0
Oskar
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
08.01.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
19.12.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre.
13.10.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
W punkt
18.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,62 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
225 g
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
Marka:
MORLINY
EAN:
5900567030180
Cena za kg:
26,62 zł/kg
Waga:
225 g
Marka:
MORLINY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
EAN:
5900567030180

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C. Po otwarciu opakowania spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowane w atmosferze ochronnej. Znak przekreślonego kłosa - PL-083-001


Informacje producenta

Marka

Berlinki


Marka standaryzowana

MarkaBerlinki

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Znak przekreślonego kłosa


O marce

Są parówki i są Berlinki


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kiełbasa

Wariant Classic

Produkty z kategorii Wieprzowe

4.9
z 2028 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 117 opinii
SOKOLIKI Paróweczki z szynki 140 g

SOKOLIKI

Paróweczki z szynki

140 g
37,07 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 28 opinii
JBB BAŁDYGA Parówki z szynki Zero - E 190 g

JBB BAŁDYGA

Parówki z szynki Zero - E

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
5.0
z 27 opinii
DOLINA DOBRA Serdelki z serem 200 g

DOLINA DOBRA

Serdelki z serem

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 727 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z szynki bezglutenowe 220 g

TARCZYŃSKI

Parówki z szynki bezglutenowe

220 g
36,32 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 227 opinii
MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe 225 g

MORLINY

Berlinki Parówki wieprzowe

225 g
26,62 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 96 opinii
MORLINY Berlinki z szynki 225 g

MORLINY

Berlinki z szynki

225 g
38,18 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
4.9
z 600 opinii
TARCZYŃSKI Naturalnie Parówki 100% z szynki bezglutenowe 200 g

TARCZYŃSKI Naturalnie

Parówki 100% z szynki bezglutenowe

200 g
46,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 651 opinii
KRAKUS. Parówki z szynki 200 g

KRAKUS.

Parówki z szynki

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 130 opinii
Nowość
SOKOLIKI Paróweczki z szynki mini 140 g

SOKOLIKI

Paróweczki z szynki mini

140 g
53,50 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 640 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobre 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobre

200 g
31,95 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 101 opinii
FARMY ROZTOCZA Parówki farmerki BIO 250 g

FARMY ROZTOCZA

Parówki farmerki BIO

250 g
57,56 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 161 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z serem 250 g

MORLINY Berlinki

Parówki z serem

250 g
30,36 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.8
z 127 opinii
OLEWNIK Parówkowa wiedeńska (240g-360g) 300 g

OLEWNIK

Parówkowa wiedeńska (240g-360g)

~300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
ŁUKÓW Parówki ekstra wieprzowo-wołowe 250 g

ŁUKÓW

Parówki ekstra wieprzowo-wołowe

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 77 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Serdelowa z szynki 300 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Serdelowa z szynki

~300 g
37,30 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 49 opinii
WASĄG Parówki wieprzowe BIO 5szt. 320 g

WASĄG

Parówki wieprzowe BIO 5szt.

320 g
81,22 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 37 opinii
Berlinki Berlinki 100% z szynki 185 g

Berlinki

Berlinki 100% z szynki

185 g
48,05 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka

Produkty marki MORLINY

4.9
z 766 opinii
MORLINY Boczek w słupkach 130 g

MORLINY

Boczek w słupkach

130 g
42,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 467 opinii
MORLINY Boczek wędzony - plastry 150 g

MORLINY

Boczek wędzony - plastry

150 g
47,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 430 opinii
MORLINY Szynka morlińska z kurczaka 100 g

MORLINY

Szynka morlińska z kurczaka

100 g
53,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 418 opinii
MORLINY Boczek wędzony parzony - plastry 150 g

MORLINY

Boczek wędzony parzony - plastry

150 g
49,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 96 opinii
MORLINY Berlinki z szynki 225 g

MORLINY

Berlinki z szynki

225 g
38,18 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
4.8
z 228 opinii
MORLINY Szynka morlińska wędzona 100 g

MORLINY

Szynka morlińska wędzona

100 g
61,50 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
4.9
z 472 opinii
MORLINY Frankfurterki 240 g

MORLINY

Frankfurterki

240 g
56,21 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 570 opinii
MORLINY Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka 400 g

MORLINY

Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka

400 g
32,37 zł/kg
Cena12,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 234 opinii
MORLINY Kiełbasa podwawelska 520 g

MORLINY

Kiełbasa podwawelska

520 g
36,13 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 47 opinii
MORLINY Nuggetsy z kurczaka 350 g

MORLINY

Nuggetsy z kurczaka

350 g
38,54 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 272 opinii
MORLINY Kiełbasa śląska 550 g

MORLINY

Kiełbasa śląska

550 g
31,91 zł/kg
Cena17,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 118 opinii
Nowość
MORLINY Polędwiczki z kurczaka panierowane 350 g

MORLINY

Polędwiczki z kurczaka panierowane

350 g
39,69 zł/kg
Cena13,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 161 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z serem 250 g

MORLINY Berlinki

Parówki z serem

250 g
30,36 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.8
z 64 opinii
MORLINY Stripsy z piersi kurczaka panierowane 350 g

MORLINY

Stripsy z piersi kurczaka panierowane

350 g
43,40 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 37 opinii
MORLINY Kebab z kurczaka gyros 400 g

MORLINY

Kebab z kurczaka gyros

400 g
48,97 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 106 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z kurcząt 225 g

MORLINY Berlinki

Parówki z kurcząt

225 g
33,73 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store