Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Parówki
Z kurczaka
KRAKUS. Parówki z piersi kurczaka
Parówki z piersi kurczaka KRAKUS. 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 255 opinii

KRAKUS. Parówki z piersi kurczaka

200 g
KRAKUS.

Cena7,69 zł
38,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

delikatne

90 % mięsa

wędzone dymem bukowym

bez dodatku glutaminianów, fosforanów i barwników

wyselekcjonowane mięso z lokalnych gospodarstw


KRAKUS. Parówki z piersi kurczaka


Produkt dostępny
Data przydatności: około 13 dni
Dostępne warianty
KRAKUS. Parówki z szynki
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
770.00 kJ
9.2%
Wartość energetyczna (kcal)
185.00 kcal
9.3%
Tłuszcz (g)
13.00 g
18.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.40 g
17.0%
Węglowodany (g)
1.00 g
0.4%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Białko (g)
16.00 g
32.0%
Sól (g)
2.20 g
36.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
255 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze parówki w mieście! Smakują jak parówki 🔥🔥🔥
24.04.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre
25.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze parówki na rynku. Świetny smak, niezły skład.
09.01.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Obecnie najlepsze na rynku.
16.12.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze jakie jadłam, dobry skład.
03.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Są dobre.
26.09.2025
0
0
Nikt
zweryfikowano
Zgłaszam
Parówki jak parówki.
05.08.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre i niedrogie, będę kupować!
25.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zwyczajne parówki... jak każde... :p jeszcze nigdy we Frisco ani gdzie indziej, nie trafiłam na niedobre parówki. ;)
16.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Klasyka, co tu pisać. ;) Delikatne, smaczne, najlepsze na gorąco.
04.03.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre parufki
02.12.2024
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️ parówki bardzo dobre .
11.11.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
23.10.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie powinno się w obecnych czasach jeść mięsa.... Nie jestem bardzo mięsożerna, ale parówki bardzo lubię i trudno mi z nich zrezygnować. Na dwie osoby, kupuję dwa opakowania na tydzień. Dodaję je do gotowanych w Zepterze warzyw, albo do zupy, albo do jajecznicy, do wielu rzeczy pasują. Tę wszechstronność lubię w nich najbardziej. A kupuję te, bo mięso z kurczaka chyba jest zdrowsze... i chodolowla chyba mniej szkodliwa dla klimatu....
20.03.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Parówki to parówki, co tu oceniać. Jak przyjeżdżają z wytwórni, zapakowane, tak trafiają do mnie. Lubię mieć je zawsze w lodówce, na wszelki wypadek.
13.02.2024
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre ale drogie
01.02.2024
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
ok, parówki jak parówki
22.01.2024
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Po podgrzaniu parówki mają mniej smaku, niż przed.
08.01.2024
0
0
Irmina
zweryfikowano
Zgłaszam
Super parówki
29.11.2023
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
16.11.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
38,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
Marka:
KRAKUS.
EAN:
5900567019727
Cena za kg:
38,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
KRAKUS.
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
EAN:
5900567019727

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 ℃ do +6 ℃. Po otwarciu opakowania spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. Znak przekreślonego kłosa - PL-083-013


Informacje producenta

Marka

Krakus


Marka standaryzowana

MarkaKrakus

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

Krakus - mistrz szynki Tradycja od 1951


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Parówki z piersi kurczaka

Wariant drobiowe

Produkty z kategorii Z kurczaka

4.9
z 655 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 255 opinii
KRAKUS. Parówki z piersi kurczaka 200 g

KRAKUS.

Parówki z piersi kurczaka

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 148 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z fileta z kurczaka bezglutenowe 180 g

TARCZYŃSKI

Parówki z fileta z kurczaka bezglutenowe

180 g
42,17 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.7
z 30 opinii
Berlinki Berlinki 100% kurczaka 160 g

Berlinki

Berlinki 100% kurczaka

160 g
54,06 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 18 opinii
WASĄG parówki z kurczaka bio 150 g

WASĄG

parówki z kurczaka bio

150 g
159,93 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 106 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z kurcząt 225 g

MORLINY Berlinki

Parówki z kurcząt

225 g
33,73 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 14 opinii
SOKOLIKI Parówki z serem cheddar 130 g

SOKOLIKI

Parówki z serem cheddar

130 g
53,77 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 53 opinii
MORLINY Berlinki Kids 120 g

MORLINY

Berlinki Kids

120 g
41,58 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 21 opinii
WASĄG Parówki drobiowe BIO 4 szt. 240 g

WASĄG

Parówki drobiowe BIO 4 szt.

240 g
158,29 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.5
z 33 opinii
SOKOŁÓW high protein parówki z piersi kurczaka 200 g 200 g

SOKOŁÓW

high protein parówki z piersi kurczaka 200 g

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
INDYKPOL Parówki Hot Dog 560 g

INDYKPOL

Parówki Hot Dog

560 g
26,77 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KRAKUS.

4.9
z 289 opinii
KRAKUS. Kabanosy 180 g

KRAKUS.

Kabanosy

180 g
69,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 1967 opinii

45% taniej

KRAKUS. Szynka eksportowa 120 g

KRAKUS.

Szynka eksportowa

120 g
29,08 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
6,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 183 opinii
KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe 95 g

KRAKUS.

Kabanosy drobiowo-wieprzowe

95 g
55,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,29 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 189 opinii
KRAKUS. Kiełbasa myśliwska 270 g

KRAKUS.

Kiełbasa myśliwska

270 g
68,70 zł/kg
Cena18,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 651 opinii
KRAKUS. Parówki z szynki 200 g

KRAKUS.

Parówki z szynki

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 1051 opinii
KRAKUS. Szynka od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka od szwagra

90 g
76,11 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 310 opinii
KRAKUS. Szynka krucha od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka krucha od szwagra

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 95 opinii
KRAKUS. Szynka biała od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka biała od szwagra

90 g
81,67 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 107 opinii
KRAKUS. KIEŁBASA KRAKOWSKA SUCHA PIECZONA 80 g

KRAKUS.

KIEŁBASA KRAKOWSKA SUCHA PIECZONA

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 184 opinii
KRAKUS. Szynka w stylu włoskim 140 g

KRAKUS.

Szynka w stylu włoskim

140 g
69,21 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 442 opinii
KRAKUS. Kiełbasa krakowska sucha 250 g

KRAKUS.

Kiełbasa krakowska sucha

250 g
79,40 zł/kg
Cena19,85 zł
Do koszyka
4.9
z 222 opinii
KRAKUS. Schab Szwagra 90 g

KRAKUS.

Schab Szwagra

90 g
93,89 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 348 opinii
KRAKUS. Szynka eksportowa z piersi kurczaka 100 g

KRAKUS.

Szynka eksportowa z piersi kurczaka

100 g
73,50 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.8
z 104 opinii
KRAKUS. Kabanosy klasyczne wieprzowe 150 g

KRAKUS.

Kabanosy klasyczne wieprzowe

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
KRAKUS. Kabanosy klasyczne drobiowo-wieprzowe 150 g

KRAKUS.

Kabanosy klasyczne drobiowo-wieprzowe

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 263 opinii
KRAKUS. Boczek od szwagra 100 g

KRAKUS.

Boczek od szwagra

100 g
75,90 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store