Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Drobiowe
Kurczak
KRAKUS. Szynka eksportowa z piersi kurczaka
Szynka eksportowa z piersi kurczaka KRAKUS. 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 348 opinii

KRAKUS. Szynka eksportowa z piersi kurczaka

100 g
KRAKUS.

Cena7,35 zł
73,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

delikatna

drobiowa

nie więcej niż 3 % tłuszczu

bez dodatku glutaminianu monosodowego

wyselekcjonowane mięso z lokalnych gospodarstw


KRAKUS. Szynka eksportowa z piersi kurczaka


Produkt dostępny
Data przydatności: około 19 dni

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
435.00 kJ
5.2%
Wartość energetyczna (kcal)
103.00 kcal
5.2%
Tłuszcz (g)
2.10 g
3.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
1.00 g
0.4%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Białko (g)
20.00 g
40.0%
Sól (g)
2.50 g
41.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
348 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dzieci bardzo lubią
23.09.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra chuda szynka z kurczaka
22.05.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra
25.01.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie otrzymałam produktu
07.01.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i drobiowe
24.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
04.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra szynka
26.06.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna 👍️
09.05.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️bardzo smaczna wędlina
28.04.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna , świeża
10.03.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
kupiłam ją już po raz kolejny więc chyba to o czymś swiadczy
04.03.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️ Artykuły, promocje, dostawa, wszystko było dobre
18.02.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Szynka z kurczaka - bardzo dobra, smaczna i dobrze opakowana
03.12.2024
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra jakościowa wedlina
02.12.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Porównywalny produkt jak z innych sieci.Mnie smakuje
29.10.2024
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre-polecam.
21.10.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna, soczysta, polecam:)
02.10.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Producent się broni.
18.08.2024
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuje dla dziecka - bardzo ją lubi, wydaje się być dobrej jakości💪
03.06.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
73,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
Marka:
KRAKUS.
EAN:
5900567019451
Cena za kg:
73,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
KRAKUS.
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
EAN:
5900567019451

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Informacje producenta

Marka

Krakus


Marka standaryzowana

MarkaKrakus

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

Krakus - mistrz szynki Tradycja od 1951


Oświadczenia żywieniowe

nie więcej niż 3 % tłuszczu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Szynka eksportowa z piersi kurczaka

Produkty z kategorii Kurczak

4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 430 opinii
MORLINY Szynka morlińska z kurczaka 100 g

MORLINY

Szynka morlińska z kurczaka

100 g
53,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 68 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka drobiowa w plastrach bio 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka drobiowa w plastrach bio

100 g
129,90 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 348 opinii
KRAKUS. Szynka eksportowa z piersi kurczaka 100 g

KRAKUS.

Szynka eksportowa z piersi kurczaka

100 g
73,50 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 116 opinii
SOKOŁÓW Szynka Basiuni drobiowa 140 g

SOKOŁÓW

Szynka Basiuni drobiowa

140 g
64,21 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.6
z 45 opinii
TARCZYŃSKI Kurczak gotowany - plastry 150 g

TARCZYŃSKI

Kurczak gotowany - plastry

~150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.7
z 42 opinii
WIERZEJKI Kurczak gotowany - plastry 170 g

WIERZEJKI

Kurczak gotowany - plastry

~170 g
57,00 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Produkty marki KRAKUS.

4.9
z 1967 opinii

45% taniej

KRAKUS. Szynka eksportowa 120 g

KRAKUS.

Szynka eksportowa

120 g
29,08 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
6,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 183 opinii
KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe 95 g

KRAKUS.

Kabanosy drobiowo-wieprzowe

95 g
55,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,29 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 289 opinii
KRAKUS. Kabanosy 180 g

KRAKUS.

Kabanosy

180 g
69,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 131 opinii
KRAKUS. Kabanosy wieprzowe 95 g

KRAKUS.

Kabanosy wieprzowe

95 g
62,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,89 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 40 opinii
KRAKUS. Kabanosy drobiowo-wieprzowe z serem cheddar 95 g

KRAKUS.

Kabanosy drobiowo-wieprzowe z serem cheddar

95 g
68,32 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.9
z 1051 opinii
KRAKUS. Szynka od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka od szwagra

90 g
76,11 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
4.9
z 310 opinii
KRAKUS. Szynka krucha od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka krucha od szwagra

90 g
83,22 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 95 opinii
KRAKUS. Szynka biała od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka biała od szwagra

90 g
81,67 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 651 opinii
KRAKUS. Parówki z szynki 200 g

KRAKUS.

Parówki z szynki

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 255 opinii
KRAKUS. Parówki z piersi kurczaka 200 g

KRAKUS.

Parówki z piersi kurczaka

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 222 opinii
KRAKUS. Schab Szwagra 90 g

KRAKUS.

Schab Szwagra

90 g
93,89 zł/kg
Cena8,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 442 opinii
KRAKUS. Kiełbasa krakowska sucha 250 g

KRAKUS.

Kiełbasa krakowska sucha

250 g
79,40 zł/kg
Cena19,85 zł
Do koszyka
4.9
z 184 opinii
KRAKUS. Szynka w stylu włoskim 140 g

KRAKUS.

Szynka w stylu włoskim

140 g
69,21 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 79 opinii
KRAKUS. Mielonka luksusowa 300 g

KRAKUS.

Mielonka luksusowa

300 g
31,63 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2027
4.9
z 189 opinii
KRAKUS. Kiełbasa myśliwska 270 g

KRAKUS.

Kiełbasa myśliwska

270 g
68,70 zł/kg
Cena18,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 263 opinii
KRAKUS. Boczek od szwagra 100 g

KRAKUS.

Boczek od szwagra

100 g
75,90 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store