Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wieprzowina
Karkówka
SOKOŁÓW Karkówka wieprzowa bez kości - kotlety 3 szt
Karkówka wieprzowa bez kości   kotlety 3 szt SOKOŁÓW 360g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 49 opinii

SOKOŁÓW Karkówka wieprzowa bez kości - kotlety 3 szt

360 g
SOKOŁÓW

Cena15,99 zł
44,42 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 6 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
49 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
wygodne gotowe kotlety
28.04.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże, chude, pachnące mięso, świetne na kotlety.
03.05.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre mięso
03.03.2023
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Za grubo krojona
24.10.2022
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetne. Idealnie przygotowane
12.08.2022
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże kotlety z dość chudej i miękkiej karkówki.
28.06.2022
0
0
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Z dodatkiem warzyw smakuje wybornie. Jakość mięsa jest naprawdę godna polecenia. Bardzo starannie zapakowane mięso.
27.04.2022
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo szczelnie, solidne opakowanie. Ekonomiczne mięso a przy tym jakie smaczne. Pierwszorzędne, świeże i aromatyczne mięso wieprzowe.
31.01.2022
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ekonomiczne mięso a przy tym jakie smaczne. Ładne, jakościowo dobre mięso wieprzowe. Sposób opakowania jest taki jak trzeba.
24.11.2021
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam wieprzowinę, fantastyczna jakość. Jest tak wiele opcji do przyrządzenia wieprzowiny. Etykieta czytelna a opakowanie jest szczelne.
17.07.2021
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2026
0
0
MIROSłAWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.06.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Antoni
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.05.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,42 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
360 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562293719
Cena za kg:
44,42 zł/kg
Waga:
360 g
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562293719

Produkty z kategorii Karkówka

4.9
z 126 opinii
SOKOŁÓW Karkówka wieprzowa bez kości (880g-1320g) 1.1 kg

SOKOŁÓW

Karkówka wieprzowa bez kości (880g-1320g)

~1.1 kg
35,45 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 189 opinii
FRISCO FRESH Karkówka wieprzowa bez kości 600 g

FRISCO FRESH

Karkówka wieprzowa bez kości

~600 g
36,65 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 697 opinii
DOLINA DOBRA Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach 300 g

DOLINA DOBRA

Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 53 opinii
FARMY ROZTOCZA Karkówka wieprzowa w plastrach BIO 300 g

FARMY ROZTOCZA

Karkówka wieprzowa w plastrach BIO

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 84 opinii
ŁUKÓW Karkówka wieprzowa bez kości extra (560g-840g) 700 g

ŁUKÓW

Karkówka wieprzowa bez kości extra (560g-840g)

~700 g
42,84 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 49 opinii
SOKOŁÓW Karkówka wieprzowa bez kości - kotlety 3 szt 360 g

SOKOŁÓW

Karkówka wieprzowa bez kości - kotlety 3 szt

360 g
44,42 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 15 opinii
SOKOŁÓW Dziś Pieczemy Karkówka wieprzowa do zapieczenia (960g-1440g) 1.2 kg

SOKOŁÓW Dziś Pieczemy

Karkówka wieprzowa do zapieczenia (960g-1440g)

~1.2 kg
41,66 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 171 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 655 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 16 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 179 opinii
SOKOŁÓW Salami Sokołów - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami Sokołów - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store