Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wieprzowina
Karkówka
FARMY ROZTOCZA Karkówka wieprzowa w plastrach BIO
Karkówka wieprzowa w plastrach BIO FARMY ROZTOCZA 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 53 opinii

FARMY ROZTOCZA Karkówka wieprzowa w plastrach BIO

300 g
FARMY ROZTOCZA
Polska

Cena19,99 zł
66,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 4 dni
Tagi
bio
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
53 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
8%
3
2%
2
2%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo świeża.
25.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra.
13.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ekstra mięso.
21.01.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
W pudełku 2 kawałki karkówki - 1 szt o normalnej grubości , ok . 1cm,foremny plaster,drugi kawałek „rąbanki”, gruby, ukrojony byle jak nie dający się rozbić na foremny plaster . Na plus , świeże , pachnące mięso.
08.06.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
mięso jest dobrej jakości
08.01.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża i miękka
25.11.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Niezbyt delikatne mięso, smakuje średnio
03.09.2024
0
0
wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Mięso bardzo świeże i bardzo dobre w smaku, zamawiałam już kilka razy.
12.06.2024
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra i
19.07.2023
0
0
Kostas
zweryfikowano
Zgłaszam
Fresh, juicy without any blood residue in the pack. Great product
27.03.2023
0
0
Zbigniew ale nieró... Zbigniew ale nierówne kawałki
zweryfikowano
Zgłaszam
Właściwie opakowanie i oznaczenie. Polecam to wieprzowe mięso bo jest naprawdę dobre. Uwielbiam z grilla, jak się ten tłuszczyk wytopi.
14.02.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
FARMY ROZTOCZA
Marka:
FARMY ROZTOCZA
EAN:
5908271357494
Cena za kg:
66,63 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
FARMY ROZTOCZA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FARMY ROZTOCZA
EAN:
5908271357494

Produkty z kategorii Karkówka

4.9
z 126 opinii
SOKOŁÓW Karkówka wieprzowa bez kości (880g-1320g) 1.1 kg

SOKOŁÓW

Karkówka wieprzowa bez kości (880g-1320g)

~1.1 kg
35,45 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 189 opinii
FRISCO FRESH Karkówka wieprzowa bez kości 600 g

FRISCO FRESH

Karkówka wieprzowa bez kości

~600 g
36,65 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 697 opinii
DOLINA DOBRA Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach 300 g

DOLINA DOBRA

Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 53 opinii
FARMY ROZTOCZA Karkówka wieprzowa w plastrach BIO 300 g

FARMY ROZTOCZA

Karkówka wieprzowa w plastrach BIO

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 84 opinii
ŁUKÓW Karkówka wieprzowa bez kości extra (560g-840g) 700 g

ŁUKÓW

Karkówka wieprzowa bez kości extra (560g-840g)

~700 g
42,84 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 49 opinii
SOKOŁÓW Karkówka wieprzowa bez kości - kotlety 3 szt 360 g

SOKOŁÓW

Karkówka wieprzowa bez kości - kotlety 3 szt

360 g
44,42 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 15 opinii
SOKOŁÓW Dziś Pieczemy Karkówka wieprzowa do zapieczenia (960g-1440g) 1.2 kg

SOKOŁÓW Dziś Pieczemy

Karkówka wieprzowa do zapieczenia (960g-1440g)

~1.2 kg
41,66 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka

Produkty marki FARMY ROZTOCZA

4.8
z 54 opinii
FARMY ROZTOCZA Burger wołowy BIO 200 g

FARMY ROZTOCZA

Burger wołowy BIO

200 g
88,45 zł/kg
Cena17,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 101 opinii
FARMY ROZTOCZA Parówki farmerki BIO 250 g

FARMY ROZTOCZA

Parówki farmerki BIO

250 g
57,56 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 47 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka na soli morskiej w plastrach bio 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka na soli morskiej w plastrach bio

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 92 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka na maśle pieczona plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka na maśle pieczona plastry BIO

100 g
139,90 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 113 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka ze wsi w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka ze wsi w plastrach BIO

100 g
135,90 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 68 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka drobiowa w plastrach bio 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka drobiowa w plastrach bio

100 g
129,90 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 87 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka gotowana w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka gotowana w plastrach BIO

100 g
135,90 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 120 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g)

~300 g
73,30 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.7
z 92 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa biała BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa biała BIO (240g-360g)

~300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 34 opinii
FARMY ROZTOCZA Schab na soli morskiej w plastrach bio 100 g

FARMY ROZTOCZA

Schab na soli morskiej w plastrach bio

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 125 opinii
FARMY ROZTOCZA Schab na maśle pieczony plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Schab na maśle pieczony plastry BIO

100 g
136,90 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 146 opinii
FARMY ROZTOCZA Kabanosy extra BIO (120g-240g) 150 g

FARMY ROZTOCZA

Kabanosy extra BIO (120g-240g)

~150 g
133,27 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 48 opinii
Nowość
FARMY ROZTOCZA Pasztet farmerski 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet farmerski

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 47 opinii
FARMY ROZTOCZA Pasztet z żurawiną 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet z żurawiną

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 52 opinii
FARMY ROZTOCZA Polędwica matuli plastry BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Polędwica matuli plastry BIO

100 g
142,50 zł/kg
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 50 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO 80 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa krakowska sucha w plastrach BIO

80 g
169,38 zł/kg
Cena13,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store