Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny ze świata
Chorizo i tapas
ESPUNA Chorizo all natural
Chorizo all natural ESPUNA 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 36 opinii

ESPUNA Chorizo all natural

80 g
ESPUNA
Hiszpania

Cena10,99 zł
137,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkt bez sztucznych dodatków. Brak konserwantów, bez barwników.


Cechy

bez glutenu


ESPUNA Chorizo all natural


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1458.00 kJ
17.4%
Wartość energetyczna (kcal)
351.00 kcal
17.6%
Tłuszcz (g)
27.00 g
38.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
9.00 g
45.0%
Węglowodany (g)
2.00 g
0.8%
w tym cukry (g)
2.00 g
2.2%
Białko (g)
25.00 g
50.0%
Sól (g)
4.50 g
75.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
36 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne!
28.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniały smak wart swojej ceny
05.08.2025
0
0
Krzesisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Super wędlina. Polecam.
25.06.2024
0
0
aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt zgodny z oczekiwaniami. Przystępna cena
15.04.2024
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakosc
06.02.2024
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
świetne
13.09.2023
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo je lubię.
13.06.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre, świeże, nie mam uwag
13.06.2022
0
0
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre chorizo
20.03.2022
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie jadłam, ale wyglada dobrze
08.12.2021
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.02.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.01.2026
0
0
Przemyslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Oliver
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.12.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
137,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
JOTY
Marka:
ESPUNA
EAN:
8410060680609
Cena za kg:
137,38 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
ESPUNA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JOTY
EAN:
8410060680609

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Aby otworzyć, oderwij dolną część opak. Otworzyć 10 minut przed spożyciem.


Przechowywanie

Produkt traci wodę podczas procesu suszenia. Przechowywać w temp. od 0°C do 5°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 5


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Espuña


Marka standaryzowana

MarkaEspuña

Opis produktu

Produkt bez sztucznych dodatków. Brak konserwantów, bez barwników.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kiełbasa wieprzowa

Produkty z kategorii Chorizo i tapas

4.9
z 36 opinii
ESPUNA Chorizo all natural 80 g

ESPUNA

Chorizo all natural

80 g
137,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.9
z 94 opinii
ESPUNA Kiełbasa Chorizo Sarta pikantna 200 g

ESPUNA

Kiełbasa Chorizo Sarta pikantna

200 g
85,75 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
MARTINEZ SOMALO Chorizo Sarta IGP 280 g

MARTINEZ SOMALO

Chorizo Sarta IGP

280 g
99,96 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
4.7
z 9 opinii
MARTINEZ SOMALO Kiełbasa Chorizo BBQ Classic 150 g

MARTINEZ SOMALO

Kiełbasa Chorizo BBQ Classic

150 g
109,67 zł/kg
Cena16,45 zł
Do koszyka
4.3
z 7 opinii
MARTINEZ SOMALO Kiełbasa Chorizo BBQ Pikantna 150 g

MARTINEZ SOMALO

Kiełbasa Chorizo BBQ Pikantna

150 g
109,67 zł/kg
Cena16,45 zł
Do koszyka
4.7
z 31 opinii
PRIMAVERA. Karczek dojrzewający Coppa Di Parma i Salami Milano - plastry mix BIO 70 g

PRIMAVERA.

Karczek dojrzewający Coppa Di Parma i Salami Milano - plastry mix BIO

70 g
285,57 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
ELPOZO Hiszpańskie chorizo 80 g

ELPOZO

Hiszpańskie chorizo

80 g
112,38 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
ELPOZO Tapas serrano 100 g

ELPOZO

Tapas serrano

100 g
197,90 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka

Produkty marki ESPUNA

4.9
z 94 opinii
ESPUNA Kiełbasa Chorizo Sarta pikantna 200 g

ESPUNA

Kiełbasa Chorizo Sarta pikantna

200 g
85,75 zł/kg
Cena17,15 zł
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
ESPUNA Espuńa Szynka gotowana 50% Duroc 80 g

ESPUNA

Espuńa Szynka gotowana 50% Duroc

80 g
164,38 zł/kg
Cena13,15 zł
Do koszyka
4.8
z 39 opinii
ESPUNA Szynka Serrano - plastry 120 g

ESPUNA

Szynka Serrano - plastry

120 g
183,25 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
ESPUNA Szynka reserva all natural 80 g

ESPUNA

Szynka reserva all natural

80 g
203,62 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
ESPUNA Fuet d olot 150 g

ESPUNA

Fuet d olot

150 g
107,67 zł/kg
Cena16,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 14 opinii
ESPUNA Salchichon all natural 80 g

ESPUNA

Salchichon all natural

80 g
137,38 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.8
z 29 opinii
ESPUNA Polędwica lomo curdo all natural 80 g

ESPUNA

Polędwica lomo curdo all natural

80 g
162,38 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store